Auto przy jeziorze, w środku pies. Po kilku dniach służby odnalazły ciało właściciela

TVN24 | Pomorze

Autor:
MAK
Źródło:
TVN24
Poszukiwania mężczyzny nad jeziorem MiedwieTVN24
wideo 2/4
TVN24Poszukiwania mężczyzny nad jeziorem Miedwie

Poszukiwania 28-latka trwały od środy, kiedy policja dostała zgłoszenie o samochodzie, który od kilku dni stał przy jeziorze Miedwie (Zachodniopomorskie). W aucie był pies, nigdzie jednak nie było jego właściciela. Po kilku dniach poszukiwań służby znalazły ciało mężczyzny w jeziorze.

Służby poszukiwały mężczyzny od środy. Wtedy na policję wpłynęło zgłoszenie o otwartym samochodzie, który stał przy jeziorze Miedwie w miejscowości Jęczydół. W środku był tylko pies.

- Policjanci, którzy przybyli na miejsce, ten fakt potwierdzili, przewodnik psa służbowego, który też zjawił się tutaj na miejscu, nakarmił to zwierzę. Ustaliliśmy po numerach rejestracyjnych właściciela pojazdu i skontaktowaliśmy się z rodziną - mówił podkom. Krzysztof Wojsznarowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.

Poszukiwania na jeziorze MiedwieTVN24

Po kilku dniach znaleźli ciało

W poszukiwaniach mężczyzny udział brali policjanci, płetwonurkowie i straż pożarna. Akcja prowadzona była zarówno na lądzie, jak i w wodzie.

W piątek Wojsznarowcz przekazał, że poszukiwania zakończono około godziny 18. Straż pożarna za pomocą sonaru zlokalizowała ciało mężczyzny. Płetwonurkowie wyciągnęli go z wody. 

Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Ciało mężczyzny służby odnalazły w piątekTVN24
Do tragedii doszło w miejscowości Jęczydół

Autor:MAK

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24