Pomorze

Wymusił pierwszeństwo, nie dał motocykliście żadnych szans na uniknięcie zderzenia

Pomorze

Uderzenie było bardzo silne
Uderzenie było bardzo silnetvn24
wideo 2/7

Dramatyczne nagranie z wypadku pod Inowrocławiem w województwie kujawsko-pomorskim – kierowca samochodu osobowego skręca w lewo, wprost przed motocyklistę. Impet uderzenia wyrzuca kierowcę jednośladu w powietrze. Szczęśliwie przeżył.

Wideo zostało wysłane na Kontakt24.

Kamera auta jadącego drogą krajową nr 25 zarejestrowała niebezpieczną sytuację, do której doszło w środę 20 marca około godz. 13.

Bez prawa jazdy

- Kierujący samochodem osobowym marki Opel 70-letni mężczyzna zderzył się z motocyklem. Jak ustalili na miejscu zdarzenia policjanci, jadący samochodem wymusił pierwszeństwo na motocykliście – informuje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.

Kierowca jednośladu doznał poważnych obrażeń - ma złamaną rękę i jest poobijany. Na szczęście jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Na nagraniu widać, że motocyklista rozpaczliwie próbuje wyhamować przed zajeżdżającym mu drogę oplem. Niestety nie miał praktycznie żadnych szans, bo kierowca auta wykonał swój manewr nagle.

70-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Na razie nie postawiono mu zarzutów. – Gromadzimy materiał dowodowy – przekazała nam asp. szt. Drobniecka.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: eŁKa/gp / Źródło: Kontakt24

Źródło zdjęcia głównego: Maciej Chwistek Kontakt 24

Pozostałe wiadomości