TVN24 | Pomorze

Policja poszukiwała 2,5-latka z Koszalińskiego. Znalazł się cały i zdrowy

TVN24 | Pomorze

Autor:
aa//rzw
Źródło:
TVN24
Golica. Małego Huberta znaleziono całego i zdrowego w lesie
Golica. Małego Huberta znaleziono całego i zdrowego w lesieAdam Wójcik
wideo 2/2
Adam WójcikGolica. Małego Huberta znaleziono całego i zdrowego w lesie

Zachodniopomorscy policjanci i strażacy poszukiwali 2,5-letniego chłopca, który we wtorek około godziny 12 zaginął w powiecie koszalińskim. Chłopiec bawił się na podwórku przed domem, potem nagle zniknął. Po około dwóch godzinach dziecko znalazło się całe i zdrowe.

Tuż po godzinie 12 we wtorek zachodniopomorskie służby otrzymały zgłoszenie, według którego w miejscowości Golica zaginął 2,5-letni chłopiec. - Dziecko bawiło się na posesji przed domem i było pod opieką swoich rodziców. Ci nagle stracili syna z oczu. Dziecko zniknęło - mówiła TVN24 komisarz Monika Kosiec, rzeczniczka policji w Koszalinie.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

Zarządzono poszukiwania

Jak podawała policja, chłopiec prawdopodobnie oddalił w towarzystwie swojego psa. Zarządzono poszukiwania. W działania zaangażowani byli policjanci, strażacy, ratownicy WOPR oraz psy tropiące.

- Policjanci są podzieleni na grupy poszukiwawcze - opowiadała tuż po godzinie 14 policjantka.

Trwały poszukiwania dzieckaAdam Wójcik

Dziecko odnalezione

Przed godziną 14.30 pojawiła się dobra informacja. Chłopiec odnalazł się "cały, zdrowy i zapłakany", przebywał w lesie ze swoim psem - przekazał starszt aspirant Rafał Skoczylas z koszalińskiej policji.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor:aa//rzw

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Adam Wójcik

Pozostałe wiadomości