"Sympatyzował z pseudokibicami", był poszukiwany za oszustwa. Zawodnik sportów walki zatrzymany

Autor:
mm/
tam
Źródło:
PAP
Gdańsk. Policja zatrzymała kolejną osobę związaną ze środowiskiem pseudokibiców
Gdańsk. Policja zatrzymała kolejną osobę związaną ze środowiskiem pseudokibiców
wideo 2/4
Gdańsk. Policja zatrzymała kolejną osobę związaną ze środowiskiem pseudokibiców

35-latek był poszukiwany za oszustwa. Został zatrzymany na jednej z ulic w Gdańsku. Jak informuje policja, mężczyzna "sympatyzował z pseudokibicami trójmiejskiej drużyny piłkarskiej oraz fanami freakfightów". Z nieoficjalnych informacji wynika, że to zawodnik jednej z federacji sportów walki. Najbliższe dwa lata spędzi w więzieniu.

Jak przekazała podkomisarz Karina Kamińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, mężczyzna był poszukiwany od tygodnia. - 35-latek sympatyzował z pseudokibicami trójmiejskiej drużyny piłkarskiej oraz fanami freakfightów. Policjanci bardzo szybko zdobyli informację o tym, gdzie go szukać - poinformowała.

Funkcjonariusze namierzyli 35-latka na jednej z gdańskich ulic i zatrzymali go, gdy kierował samochodem wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi. - Kompletnie zaskoczony pseudokibic nie stawiał żadnego oporu i szybko trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych - podała Kamińska.

Był poszukiwany za oszustwa. Trafił do więzienia, żeby odbyć dwuletni wyrok

Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku za oszustwa. Po zatrzymaniu został przewieziony do zakładu karnego, gdzie rozpoczął odbywanie dwuletniego wyroku.

Kolejna osoba związana ze środowiskiem pseudokibiców zatrzymanaKWP w Gdańsku

Nieoficjalnie wiadomo, że był zawodnikiem jednej z federacji sportów walki, która zajmuje się organizacją tzw. gal "freak fight", czyli pojedynków toczonych pomiędzy celebrytami, infuencerami, youtuberami, tiktokerami, instagramerami i muzykami. 

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mm/ tam

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: KWP w Gdańsku

Pozostałe wiadomości