Fani z 15 państw kupili bilety na koncert Bon Jovi

Pomorze


Bilety na czerwcowy koncert zespołu Bon Jovi w Gdańsku sprzedają się znakomicie - informują organizatorzy. Do tej pory wejściówki kupili fani z 15 państw, najwięcej z Rosji, Litwy i Wielkiej Brytanii.

Koncert grupy Bon Jovi na Gdańskiej PGE Arenie odbędzie się 19 czerwca 2013 roku. W Polsce zespół znany m.in. z przebojów tj. "It`s My Life", "Livin On a Prayer", czy "Always" zagra po raz pierwszy.

Najwięcej w Warszawie...

Jak informuje organizator, na razie bilety na koncert najlepiej sprzedają się w Warszawie. Dalsze miejsca zajmują Gdańsk, Poznań oraz Gdynia. - W ścisłej czołówce są również Kraków, Łódź, Wrocław, Szczecin, Bydgoszcz, a także Katowice. Zwłaszcza wysoka, bo piąta pozycja Krakowa może nieco zaskakiwać. Małopolskę od Gdańska dzieli wszak spora liczba kilometrów. No, ale widocznie na południu Polski mieszka znacząca liczba fanów Bon Jovi – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem pierwszego w Polsce koncertu zespołu Bon Jovi.

... i w Rosji

Koncert cieszy się zainteresowaniem również poza granicami kraju. Jak informuje organizator, wejściówki sprzedano już w 15 krajach. - Najwięcej, co nie może dziwić, w Rosji (między innymi w: Kaliningradzie, Moskwie, Smoleńsku, Swietłogorsku oraz w Czerniachowsku). Do Gdańska przyjadą również fani m.in.: z Litwy (najwięcej biletów kupiono w Wilnie oraz w Kownie) i Wielkiej Brytanii – wyjaśnia Jarosław Galewski, rzecznik prasowy Prestige MJM.

Jak tłumaczy Galewski, wejściówki bardzo dobrze się sprzedają, choć rzecznik nie może podać ile biletów udało się sprzedać. – Takie mamy zasady i tak skonstruowana została umowa, że nie możemy tego zdradzać. Dokładna liczbę podamy w trakcie trwania koncertu – dodaje.

Łącznie wejściówki udało się sprzedać już w ponad 500 miejscowościach. Bilety na koncert można cały czas kupować. Najtańszy kosztuje 99 zł, najdroższy VIP-owski - 550 zł.

Autor: aja/par / Źródło: TVN Pomorze