Pomorze

Dom w gruzach, rodzina w szpitalu. Wybuchł gaz

Pomorze

FB - Bydgoszcz 998 | Artur ŻywocińskiWybuch zniszczył całe pierwsze piętro

W Bydgoszczy w domu jednorodzinnym wybuchła butla z gazem. Obrażenia odniosły 3 osoby. Wśród nich jest 7-letnia dziewczynka. Wszyscy trafili do szpitala.

O godz. 8.30 służby otrzymały zgłoszenie dotyczące wybuchu butli z gazem w Bydgoszczy. Chodzi o murowany budynek jednorodzinny, który znajduje się przy ul. Byszewskiej. Na parterze znajdowały się pomieszczenia gospodarcze, a na piętrze mieszkała trzyosobowa rodzina.

- Byli przysypani gruzami. Strażacy, żeby ich wyciągnąć, musieli użyć specjalistycznego sprzętu. Cała trójka była poparzona. W najcięższym stanie jest ich 7-letnia córeczka. Wszyscy zostali przekazani załodze karetki pogotowia - informuje kpt. Arkadiusz Piętak, rzecznik toruńskiej straży pożarnej.

Wybuch doszczętnie zniszczył cały budynek. Widać to na zdjęciach publikowanych przez "Bydgoszcz 998". Strażacy zakończyli już działania na ul. Byszewskiej.

Butla wybuchła tuż po godzFB- Bydgoszcz 998

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl

Autor: aa / Źródło: TVN 24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: FB - Bydgoszcz 998 | Artur Żywociński

Pozostałe wiadomości