TVN24 | Pomorze

Pracował na działce, spadł z drabiny. 74-latek nie żyje

TVN24 | Pomorze

Autor:
mm/
tam
Źródło:
tvn24.pl
Dąb Mały (Kujawsko-Pomorskie). 74-letni mężczyzna spadł z drabiny, nie przeżył
Dąb Mały (Kujawsko-Pomorskie). 74-letni mężczyzna spadł z drabiny, nie przeżył
wideo 2/3
Dąb Mały (Kujawsko-Pomorskie). 74-letni mężczyzna spadł z drzewa, nie przeżył

W miejscowości Dąb Mały (woj. kujawsko-pomorskie) 74-latek spadł z - przymocowanej do drzewa - drabiny własnej konstrukcji. Mężczyzna nie przeżył upadku.

Strażacy otrzymali zgłoszenie w środę o godzinie 12.20. Na miejsce zostały skierowane dwa zastępy straży pożarnej: Ochotniczej Straży Pożarnej z Dębu Polskiego oraz z Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku.

- Otrzymaliśmy informację o upadku z drabiny mężczyzny w wieku 74 lat - przekazał młodszy brygadier Mariusz Bladoszewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku.

Mężczyzna spadł z drabiny przymocowanej do drzewaOSP KSRG Dąb Polski/Facebook

Pracował na działce, spadł z drabiny własnej konstrukcji

W akcję ratunkową byli zaangażowani ratownicy z zespołu ratownictwa medycznego z Włocławka. Na miejscu lądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Płocka. Jak mówi strażak, 74-latek był reanimowany. Nie udało się go jednak uratować.

Na miejscu pracowali też policjanci. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o zgonie mężczyzny, który spadł z drabiny własnej konstrukcji podczas prac na działce. Z ustaleń wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. O zdarzeniu został powiadomiony prokurator, który zadecydował, by ciało mężczyzny wydać rodzinie bez dalszych czynności w sprawie - zaznaczyła nadkomisarz Joanna Seligowska-Ostatek z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Na miejscu interweniowali m.in. strażacyOSP KSRG Dąb Polski/Facebook
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 BiS na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mm/ tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: OSP KSRG Dąb Polski/Facebook

Pozostałe wiadomości