"Przyczepa kempingowa wypięła się z auta, potrąciła kobietę i przygniotła ją do drzewa". 39-latka nie żyje

TVN24 | Pomorze

Autor:
MAK
Źródło:
TVN24
Przyczepa kempingowa potrąciła kobietęKP PSP Chojnice/Facebook
wideo 2/6
KP PSP Chojnice/FacebookPrzyczepa kempingowa potrąciła kobietę

Przyczepa kempingowa wypięła się z auta i potrąciła 39-letnią kobietę, przygniatając ją do drzewa - ustalili policjanci. Poszkodowanej nie udało się uratować. Dokładne okoliczności zdarzenia bada policja.

Do tragedii doszło w piątek przy ulicy Starego Urzędu w Czersku (Pomorskie). Służby zgłoszenie dostały około godziny 10.30. - Skierowani na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że od jadącego samochodu marki Jeep wypięła się przyczepa kempingowa, która potrąciła i przygniotła do drzewa idącą chodnikiem 39-letnią mieszkankę Czerska - mówi młodszy aspirant Justyna Przytarska z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach.

Na miejsce skierowano również sześć zastępów straży pożarnej JRG Chojnice i OSP KSRG Czersk. Jak przekazał starszy kapitan Marcin Wróblewski, zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Chojnicach, świadkowie jeszcze przed przyjazdem służb odsunęli przyczepę i uwolnili poszkodowaną.

Mimo reanimacji kobieta zmarła.

Kierowca był trzeźwy

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza.

- Kierujący autem został przez policję przebadany na zawartość alkoholu, był trzeźwy. Została również od niego zabezpieczona krew do badań laboratoryjnych. Teraz będziemy wyjaśniać szczegółowo okoliczności tego tragicznego zdarzenia - podsumowała aspirant Justyna Przytarska.

O wypadku jako pierwszy poinformował portal wizjalokalna.pl.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Do wypadku doszło przy ulicy Starego Urzędu w Czersku

Autor:MAK

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: KPP Chojnice