Miał potrącić śmiertelnie motorowerzystę i uciec. Szukają kierowcy i jego towarzyszki

TVN24

Miał potrącić śmiertelnie motorowerzystę i uciec. Kierowca i pasażerka zgłosili się na policjęKWP w Bydgoszczy/OSP Nowa Wieś Wielka
wideo 2/3

Policjanci z Bydgoszczy szukają 30-latka, który ma odpowiadać za śmiertelne potrącenie motorowerzysty w miejscowości Chrośna (Kujawsko-Pomorskie) i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

- W miniony piątek 9 sierpnia o godz. 15:15 w miejscowości Chrośna w gminie Solec Kujawski, kierujący zielonym nissanem almera w trakcie manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z motorowerzystą, w wyniku czego kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu, a pasażer został ranny – relacjonuje podkom. Lidia Kowalska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia w kierunku Dąbrowy Wielkiej. Policjantom udało się jednak ustalić tożsamość kierowcy. Według nich to 30-letni Krzysztof M.. Wraz z nim pojazdem miała podróżować 29-letnia Martyna J.

- Pojazd posiada charakterystyczne uszkodzenia: rozbity prawy reflektor, kierunkowskaz i tylny zderzak – mówi podkom. Kowalska i apeluje, by każdy, kto ma wiedzę o miejscu pobytu mężczyzny i jego towarzyszki zgłaszał się do Komendy Miejskiej w Bydgoszczy pod numerem telefonu 52 3725501. Można także zadzwonić pod numer alarmowy 112.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: eŁKa/ks / Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: KWP w Bydgoszczy/OSP Nowa Wieś Wielka