Poszedł i zerwał złoty łańcuszek. Policja prosi o pomoc

Autor:
mm/
tam
Źródło:
tvn24
Bydgoszcz. Policja poszukuje mężczyzny, który zaatakował kobietę w autobusie
Bydgoszcz. Policja poszukuje mężczyzny, który zaatakował kobietę w autobusieKWP Bydgoszcz
wideo 2/5
Bydgoszcz. Policja poszukuje mężczyzny, który zaatakował kobietę

Policjanci z Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie) poszukują mężczyzny, który w autobusie komunikacji miejskiej okradł jedną z pasażerek. Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu, a funkcjonariusze proszą o pomoc w jego namierzeniu.

Do zdarzenia doszło 10 czerwca przy ulicy Ciernikowej w Bydgoszczy, ale policjanci prowadzący sprawę dopiero teraz zdecydowali się na publikację wizerunku mężczyzny.

Podszedł i zerwał złoty łańcuszek. Policja apeluje do świadków

- Sprawca podszedł do pokrzywdzonej i zerwał jej z szyi łańcuszek z zawieszką, po czym uciekł. Jego wizerunek zarejestrował monitoring autobusu - poinformowała komisarz Lidia Kowalski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do namierzenia mężczyzny. Szukają świadków zdarzenia, ale także tych, którzy rozpoznają mężczyznę.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ulicy Broniewskiego 12 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 62, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III Kr 2117/22

Bydgoszcz. Policja poszukuje mężczyzny, który zerwał łańcuszek z szyi kobietyKWP w Bydgoszczy
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mm/ tam

Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: KWP w Bydgoszczy

Pozostałe wiadomości