TVN24 | Pomorze

"Taksówkarz uszkodził osiem zaparkowanych aut"

TVN24 | Pomorze

Autor:
MAK/gp
Źródło:
TVN24
Taksówkarz uszkodził osiem samochodówTVN24
wideo 2/9
TVN24Taksówkarz uszkodził osiem samochodów

Osiem samochodów zaparkowanych na jednej z ulic w Brodnicy (województwo kujawsko-pomorskie) zostało uszkodzonych. Miał to zrobić taksówkarz, ale na miejscu go nie było. Policjanci pojechali do jego mieszkania. Podczas zatrzymania był pijany, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Zgłoszenie o uszkodzonych samochodach policja dostała około 1.30 w nocy z poniedziałku na wtorek. - W Brodnicy przy ulicy Karbowskiej kierowca taksówki uszkodził osiem zaparkowanych pojazdów. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia nie zastali już tego kierowcy - mówi asp. Michał Tatkowski z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy.

Funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość mężczyzny. Udali się pod wskazany adres i znaleźli tam 31-letniego taksówkarza. Jak się okazało, miał on wtedy 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Taksówkarz uszkodził osiem samochodów w BrodnicyTVN24

Został zatrzymany

- Ten mężczyzna, z uwagi na to, że znajdował się w stanie nietrzeźwości, został zatrzymany do wyjaśnienia w naszej izbie zatrzymań - mówi Tatkowski.

Dodaje również, że czynności są prowadzone w kierunku spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu w stanie nietrzeźwości.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Autor:MAK/gp

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24