Staranowali drzwi, wjechali do centrum handlowego i okradli sklep jubilerski

TVN24

Napad na sklep jubilerski w Koszalinietvn24
wideo 2/2

Nieznani sprawcy staranowali drzwi, wjechali do centrum handlowego w Koszalinie i okradli sklep jubilerski. W okolicach ulicy Kamieniarskiej policjanci znaleźli rozbite audi. Prawdopodobnie porzucili je złodzieje.

Do włamania doszło w czwartek po godzinie czwartej w galerii Forum w Koszalinie.

Teraz policjanci, pod nadzorem prokuratury, szukają włamywaczy.

- Wykorzystując pojazd, najprawdopodobniej audi, wjechali taranując drzwi do centrum handlowego, a następnie, używając najprawdopodobniej jakiegoś metalowego przedmiotu, wybili witryny sklepowe i ukradli wyroby jubilerskie - mówi kom. Monika Kosiec, oficer prasowy KMP Koszalin.

Sprawcy zdążyli uciec przed przyjazdem policji.

Sprawcy staranowali drzi do centrum autem
tvn24

Porzucone audi

Kilkaset metrów od centrum handlowego, przy ulicy Kamieniarskiej funkcjonariusze znaleźli rozbite audi. Prawdopodobnie tym samochodem włamywacze wjechali do Forum.

- Docieramy do właściciela pojazdu. Chcemy sprawdzić, jak sprawcy weszli w jego posiadanie, czy ten pojazd nie został przypadkiem skradziony - mówi Kosiec.

Samochód został porzucony w okolicach ulicy Kamieniarskiej w Koszalinie
Adam Wójcik

Policja zabezpieczyła już monitoring i szuka świadków zdarzenia. Każdego, kto może coś wiedzieć na temat tego napadu policja prosi o kontakt z Komendą Miejską Policji w Koszalinie przy ulicy Słowackiego lub pod numerem alarmowym 112.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: MAK/gp / Źródło: tvn24