Nie skaczą, a składają życzenia

Polska

EurosportSkoczkowie z życzeniami noworocznymi

Japończyk Kobayashi, Norweg Stjernen, Niemiec Leyhe - każdemu z nich udało się życzyć po polsku wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozytywnym przekazem dla kibiców podzielili się także polscy zawodnicy, w tym nasi najlepsi - Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Stefan Hula.

Z okazji nowego roku skoczkowie ze światowej czołówki złożyli kibicom życzenia, mierząc się jednocześnie z językiem polskim. I to z całkiem niezłym skutkiem.

- Pomyślności - mówi Robert Johansson - Szczęśliwego nowego roku, wszystkiego dobrego - dopowiada już w języku angielskim. - Szczęśliwego nowego roku - słyszymy od obecnie bezkonkurencyjnego, genialnego Japończyka Ryoyu Kobayashiego.

Dołączyli także Stephan Leyhe, Andreas Stjernen i Stefan Kraft. "Wszystkiego najlepszego", "dobrego roku" - Dużo szczęścia - mówią.

Życzenia byłyby niepełne, gdyby nie dołączyli do nich Polacy. - Zdrowia, radości z życia, szczęścia, samych pomyślności w nowym roku i dużo radości z naszych skoków, z kibicowania - wylicza Dawid Kubacki.

- Zdrowia, aby każdy dzień każdy z was spędzał z uśmiechem na twarzy - dorzuca Stefan Hula. - Szczęśliwego nowego roku - kończy klasycznie Kamil Stoch.

Do życzeń dołączyli także ci związani ze skokami i byli skoczkowie.

- Pięknego roku - mówi Sven Hannawald, obecnie komentator Eurosportu. - Dużo zdrowia - dodaje Walter Hofer, dyrektor Pucharu Świata w skokach.

Uśmiechnięci i zadowoleni skoczkowie nie spędzą hucznie tegorocznego sylwestra. W nowy rok wejdą wtorkowym konkursem w Garmisch-Partenkirchen.

Autor: akw//kg / Źródło: tvn24.pl, Eurosport

Źródło zdjęcia głównego: Eurosport