Pan młody poszukiwany listem gończym. "Policja pozwoliła dokończyć ceremonię"

TVN24

Do zatrzymania doszło w Urzędzie Stanu Cywilnego w GrudziądzuKrzysztofbdxk | Kontakt 24
wideo 2/36

W nietypowy sposób zakończyła się ceremonia ślubna w Urzędzie Stanu Cywilnego w Grudziądzu (Kujawsko-Pomorskie). Do sali wkroczyła policja. Funkcjonariusze zatrzymali pana młodego, który - jak się okazało - był poszukiwany listem gończym. Informację oraz nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło w Urzędzie Stanu Cywilnego w Grudziądzu.

- Czekaliśmy przed budynkiem, w sali ślubów odbywała się ceremonia - opowiadał Reporter 24, który przesłał do nas nagranie z zatrzymania. Jak relacjonował, nagle ze wszystkich stron do budynku weszła policja. - Pozwolili parze młodej dokończyć ceremonię, złożyć podpisy, ale zaraz po jej zakończeniu wkroczyli w kominiarkach i zatrzymali pana młodego. Zamieszanie ogromne - mówił.

Poszukiwany od czerwca

Informacje te potwierdził aspirant sztabowy Jacek Jeleniewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

- Do zatrzymania doszło w sobotę, 27 października w budynku Urzędu Stanu Cywilnego, w dość nietypowych okolicznościach. Policjanci zatrzymali mężczyznę tuż po jego ceremonii zaślubin - powiedział. Przekazał, że zatrzymany był poszukiwany listem gończym od czerwca. Jeden z czynów, jakie popełnił, to przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu – wyjaśnił policjant. Dodał, że funkcjonariusze z grudziądzkiej komendy wcześniej zdobyli informacje na temat planowanej ceremonii. – Po zatrzymaniu mężczyzna został zabrany do aresztu śledczego, a następnie przetransportowany do zakładu karnego, gdzie teraz odbędzie karę pozbawienia wolności – zapewnił.

Autor: est//rzw / Źródło: Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24 | Krzysztofbdxk