Pierwsze sondażowe wyniki, analizy, komentarze. Wieczór wyborczy w TVN24 i tvn24.pl

Polska

Wieczór wyborczy "Czas decyzji" w TVN24 i na tvn24.pltvn24
wideo 2/4

Od godziny 7 rano trwa głosowanie w wyborach parlamentarnych. W wieczorze wyborczym w TVN24 i tvn24.pl zaprezentujemy pierwsze sondażowe wyniki, analizy i najświeższe informacje. Zapraszamy w niedzielę od godziny 20.35.

W dniu wyborów parlamentarnych, 13 października, program przedwyborczy rozpocznie się w TVN24 już o godzinie 19.22, zatem zaraz po "Faktach" TVN. Kulisy przygotowań do wieczoru wyborczego pokażą wtedy Marta Kuligowska, Rafał Wojda i Robert Kantereit.

Pierwsze sondażowe wyniki, analiza, podsumowanie wyborów

Wieczór wyborczy "Czas decyzji" w TVN24 rozpocznie o 20.35 Justyna Pochanke. Po zakończeniu ciszy wyborczej podamy pierwsze sondażowe wyniki i pokażemy przemówienia liderów ze wszystkich ogólnopolskich sztabów. Reporterzy przeprowadzą pierwsze wywiady z politykami.

W dalszej części wieczoru Monika Olejnik przeanalizuje wyniki wyborów parlamentarnych z byłym prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim, Anita Werner zaprosi na pierwsze podsumowanie wyborcze, a Konrad Piasecki na specjalne wydanie programu "Kawa na Ławę - Czas Decyzji", którego gośćmi będą przedstawiciele wszystkich ogólnopolskich sztabów. Następnie wybory podsumują publicyści w specjalnym wydaniu "Loży Prasowej". Na analizę sondażowych wyników zaprosi również Andrzej Morozowski.

Przez cały wieczór wyniki sondażowe w najnowszym wirtualnym Sejmie 3.0 pokazywać będzie Igor Sokołowski.

Głosy i komentarze spoza sztabów w wyborczym newsroomie "Czasu Decyzji" zbierać będzie Radosław Mróz. Przez całą noc prezentowane będą również najświeższe informacje.

Wszystkie wydarzenia będziemy na bieżąco relacjonować również w tvn24.pl.

Autor: red. / Źródło: tvn24