Kandydaci PSL w wyborach do Sejmu (okręgi nr 21-41)

[object Object]
Wybory do parlamentu 2019: kandydaci PSL w wyborach do Sejmu - lista kandydatów (okręgi nr 1-20)tvn24
wideo 2/35

Wybory do parlamentu 2019. Prezentujemy listę kandydatów do Sejmu, startujących z listy numer 1 - Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe. Kandydaci z okręgów nr 21-41.

ZOBACZ TEŻ > Wybory do Sejmu. Lista nr 1 KW PSL (okręgi nr 1-20)

Okręg wyborczy nr 21 [Opole]

1. KUKIZ Paweł Piotr, muzyk, nie należy do partii politycznej

2. RAKOCZY Stanisław, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. GRABOWSKI Paweł, radca prawny, nie należy do partii politycznej

4. KONOPKA Antoni Jacek, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. POŚPIECH Piotr, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. OSZAŃCA Marcin Krzysztof, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. ZAGOLA Agnieszka Izabela, prezes spółki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. JAGIEŁŁO Wojciech Jan, pracownik samorządowy, nie należy do partii politycznej

9. GŁOWACKI Kazimierz, pośrednik obrotu nieruchomościami, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. WICIAK Tomasz Paweł, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. ZAJĄC Barbara, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. KRZESIŃSKI Jan, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. MALIK-MENDELSKA Katarzyna Agnieszka, politolog, nie należy do partii politycznej

14. MARKIEWICZ Jolanta, doradca zawodowy, nie należy do partii politycznej

15. KAŁWAK Leszek, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. KUPNY Danuta Teresa, dyrektor placówki opiekuńczo-wychowawczej, nie należy do partii politycznej

17. ZAWIŚLAK Alicja, przedstawiciel władzy samorządowej, nie należy do partii politycznej

18. GAJDA Ryszard Jan, inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. LEWIŃSKA Bożena Zofia, lekarz medycyny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

20. KROK Miłosz Stanisław, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

21. WIECZOREK-GRINER Agnieszka Danuta, ekonomista, nie należy do partii politycznej

22. ŚMIGIELSKA Maria Ewa, nauczyciel akademicki - nauki o ziemi, nie należy do partii politycznej

23. HANKUS Mirosław, kierownik oddziału utrzymania ruchu i remontów, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. SAWICKI Grzegorz Adam, dyrektor do spraw badawczo-rozwojowych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 22 [Krosno]

1. KASPRZAK Mieczysław, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. MERCIK Aleksander, mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych, nie należy do partii politycznej

3. ZADWORNY Zdzisław, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. DACHNOWICZ Małgorzata Krystyna, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

5. HOŁYSZKO Janusz Marek, dyrektor zarządzający, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. KISZKA Zbigniew Wojciech, socjolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. BOJKO Zbigniew Andrzej, technik mechanik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. MAŁECKA Barbara Danuta, prawnik, nie należy do partii politycznej

9. KONOPKA Marek Zbigniew, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

10. SAWIŃSKI Krzysztof Jan, Lesko, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. ZALESZCZUK Anna Maria, Jedlicze, archiwista, nie należy do partii politycznej

12. FAL Sabina Anna, specjalista do spraw marketingu i handlu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. BARADZIEJ Iwona Teresa, fakturzystka, nie należy do partii politycznej

14. HOŁOWACZ Bogumiła Stanisława, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

15. BARAŃSKI Janusz Jacek, socjolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. KOBIAŁKA-BANYŚ Emilia Alina, specjalista do spraw kadr, nie należy do partii politycznej

17. ZARYCHTA Ryszard, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

18. HORBACZ Małgorzata, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

19. FEDACZYŃSKA Maria Stanisława, urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

20. PASTUSZCZAK Marek, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21. SOKÓŁ Marek Zbigniew, kierownik domu kultury, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. FRANCZAK Stanisław, prezes, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 23 [Rzeszów]

1. TYSZKA Stanisław, wykładowca akademicki, nie należy do partii politycznej

2. TARAPATA Jan Władysław, ekonomista, nie należy do partii politycznej

3. LADA Wiesław Andrzej, dyrektor, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. MICAŁ Zbigniew, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. BARTOSZEK Paweł, inżynier transportu drogowego, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. GOLENIA Maria Teresa, położna, nie należy do partii politycznej

7. BOROWIEC Błażej Stefan, inspektor ochrony danych osobowych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. GUZEK Sławomir Tomasz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. CIEŚLA Paweł, dyrektor przedszkola, nie należy do partii politycznej

10. LONCZAK Stanisław Józef, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. REGUŁA Andrzej Zygmunt, inżynier mechanizacji rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. LEJA Małgorzata, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej

13. SKOWROŃSKA-ZIOMEK Monika Małgorzata, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

14. MAGOŃ Jan, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. KASZYCA Tadeusz, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

16. GUMIŃSKA Celina Anna, lekarz dentysta, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. KUDYBA Małgorzata, technik ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. KOCZUR Dorota Krystyna, inżynier ekonomiki produkcji i obrotu rolnego, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. WŁODYKA Janusz, dyrektor szkoły, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

20. KOSIŃSKI Krzysztof Jan, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21. STOJAŃSKA Joanna Katarzyna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

22. WICHER Maria, emeryt, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. TUTKA Henryk, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. BŁOŃSKI Kazimierz Józef, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

25. BARTMAN Jan, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

26. OPIOŁA Barbara, krawiec, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

27. KOTLIŃSKA Marzena Anna, sekretarka, nie należy do partii politycznej

28. ZARĘBA Marek Jan, kierownik ds. kontroli jakości, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

29. PARYŚ Krystyna Grażyna, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

30. NICPOŃ Henryk, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 24 [Białystok]

1. KRAJEWSKI Stefan, politolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. LECH Mirosław, historyk, nie należy do partii politycznej

3. GROCHOWSKI Wojciech, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. LESZCZYŃSKI Jerzy, inżynier rolnictwa, nie należy do partii politycznej

5. CIEŚLUKOWSKI Cezary, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. ZAWISTOWSKA Agnieszka, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. KULIKOWSKA Ewa, ekonomista, nie należy do partii politycznej

8. PŁOŃSKA Wiesława Bożenna, technik budownictwa, nie należy do partii politycznej

9. KRZYŻANOWSKA Bożena, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej

10. DYJUK Bogdan, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. RAFAŁOWSKI Krzysztof, inżynier ochrony środowiska, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. BOBEL Maciej, dyrektor domu kultury, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. MAGNUSZEWSKI Marian, inżynier rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. KORONKIEWICZ Andrzej Zbigniew, inżynier ochrony środowiska, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. JAKUBIAK Ewa, nauczyciel akademicki nauki wojskowe, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. SZCZYGIELSKA Agnieszka, doradca rolniczy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. NOWAK Magdalena, Białystok, doradca finansowy, nie należy do partii politycznej

18. ALEKSIEJCZUK-SZOTKO Marta, inżynier zootechniki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. SAWICKI Sławomir, inżynier elektryk, nie należy do partii politycznej

20. CHOŁKO Tadeusz, emeryt, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21. JAKACKI Tomasz, technik weterynarii, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. JĘDZUL Joanna, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. KAŹMIERCZAK Małgorzata, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. ZARZECKI Michał, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

25. KARCZEWSKA Małgorzata, specjalista do spraw marketingu i handlu, nie należy do partii politycznej

26. RYKOWSKI Grzegorz, radca prawny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

27. PRZYBYLAK Irena Zofia, emerytka, nie należy do partii politycznej

28. JANOWSKI Mikołaj, inżynier rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 25 [Gdańsk]

1. KOBYLARZ Andrzej Sławomir, parlamentarzysta, nie należy do partii politycznej

2. TRAWICKI Krzysztof Gabriel, lekarz weterynarii, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. PAWŁOWSKA Maria Urszula, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. KUCHAREK Adam Antoni, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

5. KACZYŃSKI Leszek Józef, rolnik, nie należy do partii politycznej

6. SARNOWSKI Wojciech Ireneusz, inżynier produkcji, nie należy do partii politycznej

7. BIERNACKI Paweł Piotr, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

8. CYMERYS Wojciech, inżynier rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. TUSK Lucyna Maria, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

10. NOWAK Bartosz Kazimierz, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. DASZKIEWICZ Maria Jolanta, ekolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. KŁOS Małgorzata Maria, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. WERONIECKI Bartosz Szymon, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. GRAHN Marianna, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. MICHALAK Leszek, mistrz cukiernictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. KAMIŃSKI Paweł, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. DOMBROWSKA-GRUBBA Beata Agnieszka, ekonomista, nie należy do partii politycznej

18. HOŁUBOWSKI Bartosz Rafał, student turystyki, nie należy do partii politycznej

19. RYBAKOWSKA Małgorzata, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

20. MŁOT Andrzej, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21. PASZEK Krystyna, rolnik, nie należy do partii politycznej

22. DĄBEK-STOBIERSKA Janina Maria, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

23. GRAJOSZEK Zbigniew Mariusz, inżynier rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. DORNIAK Tomasz, inżynier środowiska, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 26 [Słupsk]

1. BIERNACKI Marek, parlamentarzysta, nie należy do partii politycznej

2. TOCZEK Marek Jerzy, żołnierz zawodowy, członek partii politycznej: Polska Nas Potrzebuje

3. SZATKOWSKI Radosław Jan, inżynier rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. ELZANOWSKI Czesław Andrzej, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. TKACZYK Jerzy Andrzej, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. LESNER Łukasz Jan, Trener, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. MASZLUCH Mirosław Józef, lekarz, nie należy do partii politycznej

8. GRUCHAŁA Michał Rajmund, informatyk, nie należy do partii politycznej

9. GNIAZDOWSKA Elżbieta, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. BUJANOWICZ Krzysztof Robert, urzędnik administracji, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. PRUSZAK Krzysztof Ludwik, politolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria, ogrodnik, nie należy do partii politycznej

13. ZAWADZKI Leszek Andrzej, politolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. MIKOŁAJCZYK Anna, geodeta, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. KELIŃSKI Tadeusz, geodeta, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. MARKOWSKA Irena Maria, rolnik, nie należy do partii politycznej

17. ZARZECKI Krzysztof Józef, handlowiec, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

18. ZIELIŃSKA Danuta, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

19. LUBCZYŃSKA-KIEŁPIŃSKA Anita Monika, politolog, nie należy do partii politycznej

20. KAMROWSKA Marta Karolina, student logistyki, nie należy do partii politycznej

21. KONCZANIN Bogusława, pedagog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. KRZEKOTOWSKI Jarosław Andrzej, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. PIANKOWSKA Bożena Barbara, rolnik, nie należy do partii politycznej

24. KACZMAREK Jacek Piotr, student prawa, nie należy do partii politycznej

25. PRZYBYLSKI Wojciech Wiesław, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

26. DORNIAK Krystyna Stefania, księgowa, nie należy do partii politycznej

27. KUPCEWICZ Janusz Bogdan, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

28. MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 27 [Bielsko-Biała]

1. SZEMLA Mirosław Stanisław, dyrektor ds. wdrożeń i rozwoju technologii, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. ORMANIEC Marian Albin, dyrektor generalny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. KIEREŚ Małgorzata, etnograf, nie należy do partii politycznej

4. OGIEGŁO Alicja, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

5. MAJOR Przemysław, przedstawiciel władzy samorządowej, nie należy do partii politycznej

6. SZENDERA Waldemar Michał, biolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. JARCO Dawid Sylwester, ekonomista, nie należy do partii politycznej

8. WÓJCIK Ryszard Tadeusz, emeryt, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. WENGLORZ Halina Stefania, pielęgniarka, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. ŻYŁA Tadeusz, właściciel zakładu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. KUĆKA Edward Stanisław, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. SZCZEPAŃCZYK-CHROBAK Magdalena Ewa, ekonomista, nie należy do partii politycznej

13. SOSNOWSKA Justyna Barbara, laborant chemiczny, członek partii politycznej: Ślonzoki Razem

14. BRZOSKA-KRAWCZYK Brygida Urszula, emerytka, członek partii politycznej: Ślonzoki Razem

15. GRZYB Andrzej Bernard, specjalista bankowości, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe 16. GAWĘDA Grzegorz Ryszard, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. BUTOR Lucyna, właściciel zakładu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. KOŻUSZNIK Danuta Maria, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 28 [Częstochowa]

1. KIEPURA Henryk, przedstawiciel władzy samorządowej - starosta, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. SMELA Krzysztof, przedstawiciel władzy samorządowej - starosta, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. GMITRUK Stanisław, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. DOBRZYNIEWICZ Bartłomiej Przemysław, prezes, nie należy do partii politycznej

5. KUBAT Andrzej, lekarz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. SOCHA-KORENDO Anna Marta, przedstawiciel władzy samorządowej - radna, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. GRUS Anna Barbara, lekarz, nie należy do partii politycznej

8. KUMOR Monika Aleksandra, prawnik, nie należy do partii politycznej

9. MŁYŃSKA Edyta Jolanta, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej

10. KOTYNIA Krystian, przedstawiciel władzy samorządowej - burmistrz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. CYRULIK Jerzy Józef, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

12. LISEK Iwona Izabela, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

13. NOWICKA Anna, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej

14. DZWONNIK Michał Olaf, pracownik administracyjny, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 29 [Katowice]

1. PILOT Andrzej Antoni, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. KARWOT Anna Zofia, prawnik, nie należy do partii politycznej

3. KOCUJ Wojciech Antoni, nauczyciel specjalista terapii pedagogicznej, nie należy do partii politycznej

4. ŚWITAŁA Mirosława Janina, asystent osoby niepełnosprawnej, nie należy do partii politycznej

5. WILK Zygmunt, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. BARAN Andrzej Henryk, położny, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

7. JARZYŃSKA Agnieszka Małgorzata, architekt, nie należy do partii politycznej

8. STEFAŃSKA Agnieszka, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

9. SITARSKI Łukasz Marek, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. POCHEĆ Krystyna Bożena, pilot wycieczek, członek partii politycznej: Ślonzoki Razem

11. PIŁAT-GRUSZKA Agnieszka Maria, inżynier nadzoru inwestorskiego, nie należy do partii politycznej

12. SALMERI Claudio, doktor językoznawstwa, nie należy do partii politycznej

13. MATUSZEK Krzysztof Kazimierz, rzeczoznawca majątkowy, nie należy do partii politycznej

14. ZAPIÓR Małgorzata, prawnik, nie należy do partii politycznej

15. KRUCZEK Józef, elektryk, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

16. JASIURA Dawid Rafał, muzyk, nie należy do partii politycznej

17. JONIEC Krzysztof Marek, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Ślonzoki Razem

18. KRUPA Joanna Grażyna, spawacz, członek partii politycznej: Ślonzoki Razem

Okręg wyborczy nr 30 [Bielsko-Biała]

1. PILISZEK Grzegorz Kazimierz, socjolog, nie należy do partii politycznej

2. HULIM Wiesława Joanna, nauczyciel, nie należy do partii politycznej, popierana przez partię polityczną: Ślonzoki Razem

3. MYŚLIWIEC Bogdan Czesław, ekonomista, nie należy do partii politycznej

4. MACHNIK Sylwia, technik budownictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. SMYCZEK Adam Sebastian, ekonomista, nie należy do partii politycznej

6. BORTLIK Grażyna Gabriela, sekretarka, nie należy do partii politycznej

7. POSTAWKA Henryk Sławomir, nauczyciel języka obcego, nie należy do partii politycznej, popierany przez partię polityczną: Ślonzoki Razem

8. SZYMURA Jacek Arkadiusz, inżynier-górnik, nie należy do partii politycznej, popierany przez partię polityczną: Ślonzoki Razem

9. RYCHŁY Piotr Sylwester, fizjoterapeuta, nie należy do partii politycznej, popierany przez partię polityczną: Unia Europejskich Demokratów

10. ADAMCZYK Kazimierz Stanisław, ekonomista, nie należy do partii politycznej

11. OLEKSIŃSKI Artur Rafał, ekonomista, nie należy do partii politycznej, popierany przez partię polityczną: Ślonzoki Razem

12. WALISZEWSKA Maria Teresa, ekonomista, nie należy do partii politycznej

13. POJDA Aleksander Jakub, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

14. RDUCH Stanisław Alojzy, inżynier mechanik, nie należy do partii politycznej, popierany przez partię polityczną: Ślonzoki Razem

15. NYCZKA Barbara Aleksandra, ekonomista, nie należy do partii politycznej

16. KULAWIK Elżbieta Maria, ekonomista, nie należy do partii politycznej

17. DĄBROWSKA Janina, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

18. KARASEK Bronisław, inżynier transportu drogowego, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 31 [Katowice]

1. JELONEK Aleksandra Elżbieta, bibliotekarka, członek partii politycznej: Ślonzoki Razem

2. MILAS Jolanta Elżbieta, ekonomista, nie należy do partii politycznej

3. PASTUSZKA Bernard Rudolf, magister socjologii, nie należy do partii politycznej

4. KROWIAK Andrzej, ekonomista, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

5. KRZYSIŃSKI Kamil Krzysztof, student, członek partii politycznej: Ślonzoki Razem

6. SUCHANEK Piotr Walenty, specjalista do spraw bhp, członek partii politycznej: Stronnictwo Demokratyczne

7. SOJKA Andrzej Antoni, archiwista zakładowy, członek partii politycznej: Ślonzoki Razem

8. MERCIK Jerzy Alojzy, mechanik, członek partii politycznej: Ślonzoki Razem

9. NYCZ Henryk Ryszard, inżynier górnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. JAMKA Mateusz Grzegorz, mechanik, nie należy do partii politycznej

11. HANDERMANDER-LEWICKA Małgorzata Anna, plastyk, członek partii politycznej: Ślonzoki Razem

12. SYNOWIEC Ireneusz Stanisław, technik mechanik, członek partii politycznej: Ślonzoki Razem

13. RYCHTER-BOGACKA Gabriela Alina, agent ubezpieczeniowy, członek partii politycznej: Ślonzoki Razem

14. KOLANKO Dionizy Piotr, plastyk, członek partii politycznej: Ślonzoki Razem

15. STALMACH Jadwiga Sabina, ekonomista, nie należy do partii politycznej

16. TRAJGIEL Ewelina Maria, technik ekonomista, nie należy do partii politycznej

17. PŁONKA Justyna Julia, nauczycielka języka angielskiego, nie należy do partii politycznej

18. PALEJ Krystyna Anna, nauczyciel matematyki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. REDEŁKIEWICZ Janusz, agent ubezpieczeniowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

20. MACIĄG Dariusz Józef, specjalista do spraw bhp, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21. ŁAKOTA Aneta, sprzedawca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. MATUSIEWICZ Jacek Bogdan, tłumacz języka angielskiego, członek partii politycznej: Ślonzoki Razem

Okręg wyborczy nr 32 [Katowice]

1. CHROBAK Barbara Stanisława, urzędnik, nie należy do partii politycznej

2. MARKOWSKI Krzysztof, politolog, nie należy do partii politycznej

3. CIOŁCZYK Janusz Kazimierz, historyk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. PEROŃ Krzysztof Edward, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

5. BOSAK Jan, górnik, nie należy do partii politycznej

6. SPORYSZKIEWICZ Anna Jadwiga, chemik, członek partii politycznej: Unia Europejskich Demokratów

7. DUDA Andrzej Marek, politolog, nie należy do partii politycznej

8. DRATWA Paweł, adwokat, nie należy do partii politycznej

9. BORÓWKA Stanisław Antoni, strażak, nie należy do partii politycznej

10. GÓRALCZYK Marcin Grzegorz, ekonomista, nie należy do partii politycznej

11. KAŁUŻA Anna Grażyna, zootechnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. PARADZIŃSKA Ewa Bogusława, ekonomista, nie należy do partii politycznej

13. JANIK Ewa Barbara, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. DOBROWOLSKI Cezary Adam, artysta, nie należy do partii politycznej

15. BEBEŃCA Agata Elżbieta, urzędnik, nie należy do partii politycznej

16. LABOCHA Eliza Maria, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

17. KMITA Tomasz Adam, strażak, nie należy do partii politycznej

18. DĄBROWA Stanisław, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 33 [Kielce]

1. SIEKIERSKI Czesław Adam, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. APEL Piotr Daniel, polityk, nie należy do partii politycznej

3. KOTOWSKI Kazimierz Jerzy, polityk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. SWAJDA Andrzej, urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

5. GAŁUSZKA Grzegorz Andrzej, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. TYJAS Jolanta Dorota, nauczycielka, nie należy do partii politycznej

7. WAWRZYŁA Leszek Jarosław, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. BARAŃSKA Stanisława Danuta, lekarz medycyny, nie należy do partii politycznej

9. ŚWIERCZYŃSKI Łukasz, urzędnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. BIEŃ Ewelina Janina, politolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. FUCIA Mirosław Stanisław, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. BĘTKOWSKA Sylwia Joanna, politolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. MARWICKI Krzysztof Sebastian, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. SZULC Aleksandra Aniela, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

15. NOWACZKIEWICZ Sebastian Stanisław, samorządowiec, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. MICHNOWSKA-MAŁEK Katarzyna Magdalena, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. GOLIK Anna Zofia, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. GABRYŚ Anna, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. KARLIŃSKI Mateusz Mikołaj, adwokat, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

20. ŻOŁĄDEK Piotr Bogusław, samorządowiec, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21. ŻYŁA Jerzy Zbigniew, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. GARBUZIK Paweł, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. ŻEBROWSKI Adam, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. ZDONEK Krystyna Grażyna, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

25. SKOTNICKI Michał Tomasz, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

26. BRZESZCZ Joanna Halina, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

27. KRUK Zofia Teresa, emeryt, nie należy do partii politycznej

28. BODO Robert, historyk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

29. MYSZKA Jan Jerzy, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

30. PAWLIK Danuta Aniela, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

31. KLIŚ Karol Paweł, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

32. JARUBAS Krystian Stefan, polityk, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 34 [Elbląg]

1. ZIEJEWSKI Zbigniew, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. ŻUCHOWSKI Piotr, historyk sztuki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. FREJNIK Dariusz, kierownik gminnego zakładu usług komunalnych, nie należy do partii politycznej

4. PIETRULEWICZ Edward Mieczysław, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

5. SZAKIEWICZ Paweł, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. SOWICKA Małgorzata Dorota, urzędnik, nie należy do partii politycznej

7. MARCHALEWSKA Monika Barbara, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

8. HUSZCZA Robert Jan, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. GRANACKA Katarzyna, asystentka zarządu, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. WIŚNIEWSKI Andrzej Janusz, urzędnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. SŁOMCZYŃSKA-KĄDZIOŁKA Anetta Krystyna, lekarz, nie należy do partii politycznej

12. JASKÓLSKA Wioletta, wykładowca akademicki, nie należy do partii politycznej

13. ŻYLIŃSKI Adam Jacek, administratywista, nie należy do partii politycznej

14. NISIEWICZ Ewa, rolnik, nie należy do partii politycznej

15. GROBLEWSKI Krzysztof, leśniczy, nie należy do partii politycznej

16. ŻELICHOWSKI Stanisław, leśnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 35 [Olsztyn]

1. PASŁAWSKA Urszula Stefania, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. FALKOWSKI Henryk Tadeusz, nauczyciel historii, nie należy do partii politycznej

3. HEĆMAN Krzysztof Wiesław, radca prawny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. KRÓL Radosław, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. JASKULSKA Sylwia Monika, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. PIWOWARCZYK Marcin Marian, dyrektor spółdzielni, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. KURZĄTKOWSKI Andrzej, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. LICZNERSKA Grażyna Zyta, lekarz medycyny, nie należy do partii politycznej

9. STEGIENKO Mirosław Wojciech, inżynier rolnictwa, nie należy do partii politycznej

10. URBANOWICZ Emilia, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

11. EIDTNER Alicja, technik ekonomista, nie należy do partii politycznej

12. SZAŁKO Agnieszka, administratywista, nie należy do partii politycznej

13. ANDRZEJEWSKI Jarosław Arkadiusz, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

14. SIEROŃSKI Mateusz Andrzej, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. KROPIWNICKA Iwona, pedagog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. FRANCZUK Jarosław, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

17. JAMROGA Józef Maksymilian, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. HARAŃ Beata Ewa, pedagog, nie należy do partii politycznej

19. KRAJEWSKI Jaromir Andrzej, leśnik, nie należy do partii politycznej

20. ŚLĄSKA-ZYŚK Wioletta, pedagog ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 36 [Kalisz]

1. GRZYB Andrzej Marian, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. WALKOWSKI Piotr, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

3. KOBUS Bartosz Marek, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

4. GÓRALCZYK Agnieszka Magdalena, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. MARSZAŁEK Franciszek, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. MAŁYCHA Wiesława, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

7. GRZESIEK Jan, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. MARTYN Grzegorz Piotr, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. BANAŚ Małgorzata, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

10. PIERZCHLEWICZ Piotr, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

11. KONOPKA Jacek, budowlaniec, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. PERSKI Janusz Aleksander, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. KUCHARSKA Beata, fryzjer, nie należy do partii politycznej

14. PIEKARSKA-NOWAK Karolina Justyna, pracownik socjalny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. RYBACKA Agnieszka, urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

16. MOTYLEWSKI Alojzy Ignacy, mechanik, nie należy do partii politycznej

17. KRAKOWIAK Małgorzata, księgowy, nie należy do partii politycznej

18. KOŻAŃSKA Kinga, florysta, nie należy do partii politycznej

19. WYSOTA Bożena Mariola, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

20. KINAL Dorota Katarzyna, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21. WASIELEWSKI Maciej Paweł, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

22. KOBUS-MARCZAK Joanna Jolanta, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. KUBIAK Andrzej, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. GRABOWSKI Krzysztof Andrzej, politolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 37 [Konin]

1. TOMCZAK Jacek Jerzy, notariusz, nie należy do partii politycznej

2. MAJDA Anna, lekarz, nie należy do partii politycznej

3. KAŹMIERCZAK Mirosława Katarzyna, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. KOCAJ Władysław, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. TOMICKI Marek Stanisław, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. ŁYKOWSKI Piotr, dyrektor ds. administracyjno-organizacyjnych, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. STĘPA Teodor, menadżer, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. WESOŁOWSKI Marek Kazimierz, rolnik, nie należy do partii politycznej

9. PYRZYK Michał, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. GUZIK Paweł Jerzy, dyrektor, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. ZIELIŃSKA Barbara, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. STAJKOWSKA Izabela, rolnik, nie należy do partii politycznej

13. REMISZ Urszula Barbara, pielęgniarka, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. CZAJKOWSKI Krzysztof Grzegorz, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. FRANKOWSKA Bożena Alina, urzędnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. MACIEJEWSKA Irena Elżbieta, emerytowany nauczyciel, nie należy do partii politycznej

17. BRZOSKI Bernard Marek, dyrektor, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. BERLIK Jerzy Andrzej, magister administracji, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 38 [Piła]

1. PASZYK Krzysztof Michał, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. PARDA Błażej Łukasz, ekonomista, nie należy do partii politycznej

3. TETERUS Tadeusz Krzysztof, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. MACIEJEWSKI Jarosław Zygmunt, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. KRANC Tomasz Bronisław, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. PISZCZEK Marcin, radca prawny, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. LINKIEWICZ-MENDEL Agnieszka, ekonomista, nie należy do partii politycznej

8. KWAŚNIEWICZ Józef Kazimierz, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. KORPIK Anna, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. HERMASZCZUK Julian Marian, inżynier zootechniki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. LUBIŃSKA Jolanta Jadwiga, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

12. BEJMA Małgorzata Anna, technik rolnik, nie należy do partii politycznej

13. NAWROT Lucyna Hanna, politolog, nie należy do partii politycznej

14. KRÓL Sławomira Jadwiga, sadownik, nie należy do partii politycznej

15. SZTYCH Daniel, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. GALAS Maria Teresa, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. ŁANOSZKA Radosław Paweł, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

18. GÓRNY Bartłomiej Wojciech, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 39 [Poznań]

1. JANKOWIAK Wojciech, administratywista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. ZYDORCZAK Włodzimierz Andrzej, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Jeden-PL

3. KRAKOWIAK Julia Maria, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

4. KALEMBA Marcin Krzysztof, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. BAUMGART Marek Piotr, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. BRZEZIŃSKA Agnieszka Adriana, politolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. BŁOCHOWIAK Arkadiusz Stanisław, inżynier rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. MANIKOWSKA-KRAWIEC Grażyna Maria, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. PAWAŁOWSKI Sylwester, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. WOŚKOWIAK Wojciech Tadeusz, handlowiec, nie należy do partii politycznej

11. WICHER Aneta Iwona, prawnik, nie należy do partii politycznej

12. FRĄCKOWIAK Szymon, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. KACZMAREK Urszula Teresa, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. PAWŁOWSKA Miranda Beata, doradca klienta, nie należy do partii politycznej

15. KLIMEK Rafał, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. TOMCZAK Michał Bartłomiej, prawnik, nie należy do partii politycznej

17. WŁODARCZYK Martyna Maria, politolog, nie należy do partii politycznej

18. KOSTANIAK Olga Sara, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. BEER Marek Stanisław, inżynier zootechniki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

20. SIEMIŃSKI Paweł Czesław, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 40 [Koszalin]

1. LUBCZYK Radosław, lekarz dentysta, nie należy do partii politycznej

2. ROMECKI Stefan Józef, ślusarz-spawacz, nie należy do partii politycznej

3. GUMIŃSKA-WASIAK Elżbieta Henryka, inżynier rolnik, nie należy do partii politycznej

4. BANY Lech, rolnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. HARŁACZ Jerzy, technik weterynarii, nie należy do partii politycznej

6. BRODOWSKA Agnieszka Alicja, inżynier ochrony środowiska, nie należy do partii politycznej

7. KUCZYŃSKI Stanisław, ekonomista, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. PIASKOWSKA Aldona Teresa, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

9. DRAPAŁA Adam, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. WIŚNIEWSKI Roman, ekonomista, nie należy do partii politycznej

11. HALAMA Sylwia, samorządowiec, nie należy do partii politycznej

12. SŁODKOWSKA Agata Anna, księgowa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. IWAT Piotr, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

14. SAMEK Halina, ekonomista, nie należy do partii politycznej

15. MAJCZYNA Marcin, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. MIĆKO Ryszard Józef, zootechnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg wyborczy nr 41 [Szczecin]

1. RZEPA Jarosław Michał, inżynier ogrodnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. SŁOMSKI Piotr, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

3. KUSY-KŁOS Anna Katarzyna, architekt krajobrazu, nie należy do partii politycznej

4. KULINICZ Tomasz Teodor, samorządowiec, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

5. BODNAR Stanisława, samorządowiec, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

6. MAREK Paweł, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. NOWAK Damiana, inżynier ogrodnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

8. WAWRZYNIAK Waldemar Marek, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. GIBAS Anna, samorządowiec, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

10. JANOWICZ Arkadiusz Zygmunt, magister turystyki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. DEMKOWSKA Magdalena Joanna, doradca finansowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

12. ŻUK Jarosław Tomasz, technik samochodowy, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. CHUDZIK Joanna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

14. DURKA Andrzej Zdzisław, teatrolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. KALINOWSKA Dorota Urszula, psycholog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

16. PAJOR-KUBICKI Remigiusz, student, nie należy do partii politycznej

17. GLIŃSKA Anna Katarzyna, rolnik, nie należy do partii politycznej

18. LIWAK Jacek, nauczyciel, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. JAKUBOWICZ-DZIDUCH Justyna, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

20. JASIEWICZ Eugeniusz, inżynier budownictwa lądowego, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

21. KOREK Renata Teresa, menedżer kultury, nie należy do partii politycznej

22. TOSZEK Bartłomiej Henryk, prawnik, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. CHRAŁOWICZ Adam Wacław, politolog, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

24. KUSTOSZ Olgierd, technik pszczelarz, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Autor: tmw / Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Magazyny:
Raporty:
Pozostałe wiadomości