Polska

Kandydaci PiS w wyborach do Sejmu (okręgi nr 1-20)

Polska

[object Object]
Wybory do parlamentu 2019: kandydaci PiS w wyborach do Sejmu - lista kandydatów (okręgi nr 1-20)tvn24
wideo 2/35

Wybory do parlamentu 2019. Prezentujemy listę kandydatów do Sejmu, startujących z listy numer 2 - Komitetu Wyborczego PiS. Kandydaci z okręgów nr 1-20.

ZOBACZ > Wybory do Sejmu. Lista nr 2 KW Prawo i Sprawiedliwość (okręgi nr 21-41)

Okręg wyborczy nr 1 [Legnica]

1. LIPIŃSKI Adam Józef, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. WITEK Elżbieta Barbara, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. MACHAŁEK Marzena Anna, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. KUBÓW Krzysztof Jan, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. ZUBOWSKI Wojciech Michał, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. SZYMAŃSKA Ewa Zofia, biegły rewident, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. ZEMBIK Teresa, nauczyciel informatyki, technologii informacyjnej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. BABUŚKA Adam, przedstawiciel władzy samorządowej - Starosta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. RYPIŃSKI Józef, fizyk, członek partii politycznej: Solidarna Polska

10. POGODA Szymon Marek, kierownik biura, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. MARCINIAK Wojciech, filolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. KARWAN Jacek, prezes, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. KREDKOWSKI Andrzej, nauczyciel religii w szkole podstawowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14 BUCIUTO Jadwiga Barbara, nauczyciel matematyki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. GĘBORYS Dagmara Helena, ekonomista, nie należy do partii politycznej

16. BRZOZOWSKA Kamila Dorota, kierownik wydziału, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. BADZIŃSKA Agnieszka Ewa, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18. SADOWSKA-KOWALSKA Aurelia Barbara, pracownik do spraw osobowych, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. CZYRKO Eurydyka Maria, nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. KWIATKOWSKA Ewa, pielęgniarka, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21. URBANOWICZ Łukasz Franciszek, technik mechanik pojazdów samochodowych, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22. SARBAK Dawid Łukasz, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23. BOJAKOWSKA Dorota, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24. LESZCZYK Wojciech Paweł, fizyk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 2 [Wałbrzych]

1. DWORCZYK Michał Paweł, historyk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. ZYSKA Ireneusz, radca prawny, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. MURDZEK Wojciech Piotr, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

4. BADORA Maciej Adam, adwokat, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. GWÓŹDŹ Marcin Piotr, inżynier, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. BIELAWSKA Zuzanna, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. SURMA Renata Lucyna, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

8. MUCHA Beata Maria, pracownik administracji rządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. DEC Jerzy Grzegorz, nauczyciel geografii, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. WĘGŁOWSKI Jarosław, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. SZPYTMA Bogusław Krzysztof, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

12. GREINER Małgorzata Joanna, nauczyciel języka polskiego, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. TARNACKI Marek, Boguszów-Gorce, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. SZYDŁOWSKA Ewelina Agnieszka, prawnik, nie należy do partii politycznej

15. WIERZBICKA Renata Teresa, administratywistka, nie należy do partii politycznej

16. GRZEGORZEWICZ Grzegorz Sławomir, prawnik, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 3 [Wrocław]

1. STACHOWIAK-RÓŻECKA Mirosława Agnieszka, pedagog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. HRENIAK Paweł Marek, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. ŚWIAT Jacek, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. CZARNECKI Przemysław Maksymilian, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. CALIŃSKA-MAYER Małgorzata Maria, prawnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. JAROCH Andrzej Stanisław, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. JĘDRYSEK Mariusz Orion, nauczyciel akademicki - nauki o ziemi, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. SOIN Agnieszka Anna, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. DYTKO Piotr Jan, prawnik, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

10. ADAMSKI Artur, filolog, nie należy do partii politycznej

11. BREZDEŃ Zdzisław Ireneusz, inżynier mechanik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. BARTNIK Wojciech Stanisław, sportowiec, nie należy do partii politycznej

13. DOMAGAŁA Krzysztof Marek, mechanik maszyn melioracyjnych, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. KOWALCZYK Roman, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. PIEŃKOWSKI Robert, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. STOPA Urszula Maria, naczelnik wydziału, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. ZAJĄC Wiesław Antoni, mechanizator rolnictwa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18. BRZĄKAŁA Agnieszka Maria, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. WAWRZYNIAK Adrian Sławomir, rolnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. WOJEWÓDKA Karolina, ekonomista, nie należy do partii politycznej

21. PIECHEL Michał, teolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22. STRUMECKA Marzanna Teresa, naczelnik, nie należy do partii politycznej

23. LESZCZYŃSKA-NER Zofia Maria, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

24. HARASNY Marek, programista aplikacji, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

25. MAKSYMIAK Magdalena Maria, prawnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

26. MROZOWSKA Karolina Marta, urzędnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

27. KEMPA Cezary Piotr, leśnik, nie należy do partii politycznej

28. CZARTORYSKI Tytus Henryk, rolnik emerytowany, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 4 [Bydgoszcz]

1. LATOS Tomasz Edward, lekarz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. SCHREIBER Łukasz Paweł, poseł na Sejm RP, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. KRÓL Piotr Marek, politolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. KOWNACKI Bartosz Józef, adwokat, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. KOZANECKA Ewa Elżbieta, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. WITKOWSKI Marek Leon, pracownik administracji rządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. WROŃSKI Marcin, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

8. STACHOWIAK Ireneusz, politolog, członek partii politycznej: Solidarna Polska

9. KOWALIK Jerzy, pracownik administracji rządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. KRZEMKOWSKI Michał, geograf, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. SZABELSKA Grażyna Edyta, nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. FALKOWSKA Anna, nauczyciel nauczania początkowego, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. SZAMOCKI Tomasz Paweł, pracownik samorządowy, nie należy do partii politycznej

14. KOŁODZIEJ Jolanta, pracownik administracji rządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. GOGOLA Elżbieta, nauczyciel nauczania początkowego, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. NAPIERALSKI Krzysztof, technik mechanik maszyn i urządzeń, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. KUFFEL Stanisława, nauczyciel języka polskiego, nie należy do partii politycznej

18. JABŁOŃSKA Kamila Teresa, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. LEWANDOWSKI Antoni, kierownik biura, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. WENDERLICH Paulina, radca prawny, nie należy do partii politycznej

21. PILARSKA Danuta Stanisława, technik rolnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22. ŚRUBKOWSKA Żaneta Katarzyna, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23. WARDA Maria Alina, dziennikarz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24. CIESIELCZYK Dariusz, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 5 [Toruń]

1. ARDANOWSKI Jan Krzysztof, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. CZABAŃSKI Krzysztof, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

3. MICHAŁEK Iwona Krystyna, nauczyciel, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

4. BOROWIAK Joanna Beata, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. SOBECKA Anna Elżbieta, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. GEMBICKA Anna Urszula, pracownik administracji publicznej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. MAZURKIEWICZ Maria, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. KAŁUŻNY Mariusz Piotr, dyrektor generalny, członek partii politycznej: Solidarna Polska

9. JARANOWSKI Wojciech, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. GIRZYŃSKI Zbigniew, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. STEFANIAK Arkadiusz Andrzej, pracownik administracji publicznej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. STRYCH Marcin, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. KOSIŃSKI Krzysztof Roman, instruktor higieny, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. TYBURSKI Jacek Aleksander, pracownik administracji publicznej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. SZWED Anna Bożena, pielęgniarka, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. ORŁOWSKI Arkadiusz, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. JASZCZAK Edyta Maria, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

18. SADURSKI Piotr, technik mechanizacji rolnictwa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. KLIMEK Łukasz Szymon, Wałycz, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. KLIMASZEWSKA-ANTOS Ewa Zofia, lekarz, nie należy do partii politycznej

21. KŁOSOWSKI Ziemowit Zawisza, kierownik ds. logistyki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22. KOMOROWSKI Paweł, zarządca nieruchomości, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23. KALISZEWSKA Alina Katarzyna, rolnik, nie należy do partii politycznej

24. WARNEL Zbigniew Dariusz, mechanik pojazdów samochodowych, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

25. RATYŃSKA-DRABCZAK Izabela Iwona, dyrektor handlowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

26. DRAB Marzenna Stefania, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 6 [Lublin]

1. TUŁAJEW Sylwester Karol, informatyk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. CZARNEK Przemysław, wyższy urzędnik administracji rządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. MASŁOWSKA Gabriela, parlamentarzysta, nie należy do partii politycznej

4. SOBOŃ Artur, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. SPRAWKA Lech Stanisław, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. SZULOWSKI Krzysztof, lekarz weterynarii, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. GŁUCHOWSKI Krzysztof, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. SKWAREK Sławomir, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. KAŁASKA Adam Krzysztof, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. BIELECKI Jerzy Feliks, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. BOGACKA Teresa, kanclerz wyższej uczelni, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

12. FILIPEK-SOBCZAK Magdalena, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. KOWALCZYK Leszek, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. CHOMA Kazimierz Bogusław, urzędnik państwowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. WOJCIECHOWSKI Marek Grzegorz, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. PITUCHA Tomasz Zbigniew, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. JUREK Arkadiusz, animator kultury, nie należy do partii politycznej

18. PATKOWSKI Piotr Andrzej, prawnik, nie należy do partii politycznej

19. SZAŁAS Jolanta, dyrektor lir, nie należy do partii politycznej

20. PRUSZKOWSKI Andrzej Marek, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21. ZYBAŁA Ewa, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22. PODKAŃSKI Krzysztof Piotr, urzędnik, członek partii politycznej: Stronnictwo "Piast"

23. SZCZYPA Renata Maria, animator kultury, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24. BARANOWSKA Dorota, urzędnik administracji państwowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

25. SZAŁACHWIEJ Ewa, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

26. SKRZAT Dorota, pedagog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

27. UDRYCKA Magdalena Sylwia, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

28. ŚPIEWAK Radosław Marian, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

29. DUDA Ilona Ewelina, pośrednik w obrocie nieruchomości, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

30. KANTHAK Jan Jakub, prawnik, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 7 [Chełm]

1. SASIN Jacek Robert, urzędnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. ZAWIŚLAK Sławomir, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. DUSZEK Marcin Kamil, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. HAŁAS Teresa, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. ZIELIŃSKI Tomasz Andrzej, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. STEFANIUK Dariusz Paweł, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. ROMANOWSKI Marcin, prawnik, członek partii politycznej: Solidarna Polska

8. CICHOSZ Lucjan, lekarz weterynarii, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. SZWED Zdzisław, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. SKIBA Leszek Marcin, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. GMYZ Maria, przedstawiciel władzy samorządowej, nie należy do partii politycznej

12. GMITRUCZUK Robert, wyższy urzędnik państwowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. STRZAŁKA Beata Małgorzata, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. GAŁASZKIEWICZ Krzysztof Jan, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. SAWICKI Konrad Bernard, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. KUSIAK-JANIEC Anna, urzędnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. SZWAJ Jerzy Ryszard, lekarz weterynarii, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18. BARSZCZEWSKA Barbara Aldona, lekarz specjalizacja ginekolog położnik, nie należy do partii politycznej

19. CHMIELEWSKA Iwona, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. ZAŃKO Mariusz Artur, prawnik, nie należy do partii politycznej

21. CZARNECKA Halina, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22. MISZTAL Stanisław, lekarz, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

23. PIEKARSKA Agnieszka, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24. DĄBROWSKA-BANASZEK Anna, lekarz medycyny, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 8 [Zielona Góra]

1. AST Marek, radca prawny, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. DAJCZAK Władysław, wyższy urzędnik państwowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. MATERNA Jerzy Marian, inżynier budownictwa ogólnego, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. PŁONKA Elżbieta Teresa, lekarz medycyny rodzinnej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. KURZĘPA Jacek Sławomir, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. IWAN Stanisław Antoni, inżynier elektryk, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

7. WIECZOREK Andrzej Leszek, fotograf, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. GANCARZ Ewa Danuta, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. BARCZAK Piotr, dyrektor generalny, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. GOŚNIOWSKA-KOLA Małgorzata Barbara, dyrektor finansowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. WERSTLER-WOJTASZEK Joanna Magdalena, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. MOLICKA Anita Agnieszka, pracownik samorządu powiatowego, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. RAFALSKI Tomasz Rafał, politolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. TRZPIS Gabriela Marianna, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. PORWICH Jarosław, specjalista administracji publicznej, nie należy do partii politycznej

16. GRABAREK Grzegorz, technik rolnictwa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. SZUŁCIK Alicja, księgowa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18. JASZCZ Mieczysław, mechanik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. RONOWICZ Bożena, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. GÓRSKA Anna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

21. KUJTKOWSKA Marzanna Nina, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22. SŁOMIŃSKA Urszula Kazimiera, kierownik instytucji opieki nad dziećmi, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23. CZERNIAWSKI Krzysztof Władysław, nauczyciel historii, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24. PIEŃKOWSKI Sebastian, inżynier ochrony środowiska, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 9 [Łódź]

1. GLIŃSKI Piotr Tadeusz, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. RAU Zbigniew Włodzimierz, prawnik, nie należy do partii politycznej

3. BUDA Waldemar Grzegorz, prawnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. ADAMCZYK Piotr, pedagog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. FISIAK Włodzimierz, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

6. KACZOROWSKA Alicja Grażyna, lekarz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. SASIN Roman, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. CIEPLUCHA Piotr Paweł, wyższy urzędnik administracji rządowej, nie należy do partii politycznej

9. KOBIERA Renata Agnieszka, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. JAKUBOWSKI Jacek Grzegorz, lekarz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. WĘCŁAW Halina, pielęgniarka, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. ANIELAK Tomasz Lucjan, poligraf, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. ŁUCZYŃSKA Justyna Aleksandra,politolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. PIETRZAK Sławomir, księgowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. LIK Krzysztof Jerzy, lekarz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. PRZYBYŁ Anna, asystent usług pocztowych, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. LEWANDOWSKA Barbara, geodeta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18. EMANUEL Sławomir, technik mechanik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. KARDAS Paulina Marianna, asystent usług pocztowych, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. TOMASZEWSKI Włodzimierz,pedagog, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

Okręg wyborczy nr 10 [Piotrków Trybunalski]

1. MACIEREWICZ Antoni, historyk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał, rolnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. TELUS Robert, Ostrów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. MILCZANOWSKA Anna Maria, pedagog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. DRÓŻDŻ Beata Zofia, dyrektor generalny, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. LOREK Grzegorz Andrzej, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. KUBIAK Dariusz Jan, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. WENDROWSKA Ewa Beata, lekarz - specjalista dermatologii i wenerologii, członek partii politycznej: Solidarna Polska

9. MACIEJEWSKI Krzysztof, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. JANOWSKA Małgorzata Monika, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. OZGA-FLEJSZER Beata Ewa, rolnik upraw mieszanych, nie należy do partii politycznej

12. WYCZACHOWSKI Waldemar,ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. WOJCIECHOWSKA Martyna Olga, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. SAŁEK Paweł, wyższy urzędnik państwowy, nie należy do partii politycznej

15. WYSOCKA Agnieszka Katarzyna, nauczyciel języka obcego, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. MISZTAL Dariusz Adam, inżynier mechanik - środki transportu, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. ZIEMBA Zbigniew Jan, nauczyciel historii, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18. CIECIÓRA Krzysztof Jan, wyższy urzędnik państwowy, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

Okręg wyborczy nr 11 [Sieradz]

1. LICHOCKA Joanna Katarzyna, dziennikarz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. POLAK Piotr Stanisław, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. WOŹNIAK Tadeusz Jacek, historyk, członek partii politycznej: Solidarna Polska

4. MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. CIEBIADA Krzysztof, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. RZYMKOWSKI Tomasz Piotr, prawnik, nie należy do partii politycznej

7. RYCHLIK Paweł Piotr, farmaceuta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. MATUSZEWSKI Marek, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. WIECZOREK Iwona Małgorzata, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

10. GÓRCZYŃSKI Andrzej Robert, inżynier rolnik, nie należy do partii politycznej

11. RZYMKOWSKA Ewa, prawnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. NOWAK Krzysztof Jan, ekonomista, nie należy do partii politycznej

13. KRZAK Michał Bazyli, lekarz dentysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. KOŁOSZCZYK Olga Anna, dyrektor ds. administracyjnych, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. PAPROTA Katarzyna, logopeda, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. GAŁKA Mariusz, rolnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. WALCZAK Sławomir, leśniczy, nie należy do partii politycznej

18. CHADRYŚ Iwona, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. TWARDOWSKA Monika Malwina, urzędnik państwowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. RATYŃSKA Elżbieta Beata, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21. WRZAŁA Sylwia Marianna, kierownik biura rachunkowego, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22. KAŹMIERCZAK Wieńczysław Jerzy, lekarz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23. KALETA Paweł Tomasz, historyk, nie należy do partii politycznej

24. WOJCIECHOWSKI Waldemar Jan, rolnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 12 [Kraków]

1. BOCHENEK Rafał Paweł, prawnik, nie należy do partii politycznej

2. POLAK Marek Władysław, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. BIERNAT Zbigniew Stanisław, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. FILIPIAK Ewa Maria, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. KOZIK Krzysztof Janusz, inżynier górnik górnictwo podziemne, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. HAJOS Sławomir Paweł, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. KUROWSKI Władysław Michał, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

8. STARZEC Zbigniew Władysław, wyższy urzędnik państwowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. GIBAS Iwona Józefa, specjalista do spraw zarządzania i organizacji, nie należy do partii politycznej

10. KASPROWSKI Wojciech Marcin, politolog, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

11. MAJKA Jolanta Maria, ogrodnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. KACZYŃSKI Filip Roman, politolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. ŚWIERKOSZ Grażyna, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

14. KASPRZYCKA Stanisława Marzena, dyrektor szkoły, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. TROJANOWSKA Grażyna, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. DUDA Roman Wincenty, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 13 [Kraków]

1. WASSERMANN Małgorzata Ewa, adwokat, nie należy do partii politycznej

2. TERLECKI Ryszard Iwon, wykładowca akademicki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. ADAMCZYK Andrzej Mieczysław, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. BUBULA Barbara Ewa, filolog polski, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. OSUCH Jacek Piotr, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. ĆWIK Piotr Krzysztof, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. DUDA Elżbieta, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. ŚWIERCZEK Krzysztof, nauczyciel historii, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. GAMROT Piotr Tadeusz, dyrektor domu kultury, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. ZIOBRO Jan Paweł, ekonomista, członek partii politycznej: Solidarna Polska

11. PODOSEK Adam Piotr, lekarz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. DANIOŁ Ewa, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. DOPART Bogusław Jan, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

14. SERAFIN Piotr Karol, ekonomista, nie należy do partii politycznej

15. NOWAK Stanisław Andrzej, strażak, nie należy do partii politycznej

16. STANOWSKA-CICHOŃ Bogusława Maria, filolog polski, nie należy do partii politycznej

17. KUŚ Rafał Andrzej, informatyk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18. FRANKIEWICZ Krystyna Anna, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. BUDKOWSKA Anna Maria, filozof, nie należy do partii politycznej

20. KAŁUŻA Szymon Franciszek, technik wiertnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21. KACZMARCZYK Magdalena Maria, student, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22. FIRLEJ Paweł Jacek, adwokat, nie należy do partii politycznej

23. PĘK Bogdan Marek, mgr inż. zootechniki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24. KOSECKA Justyna Natalia, wyższy urzędnik państwowy, nie należy do partii politycznej

25. GĘGOTEK Zbigniew, chemik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

26. GRUSZKA Stanisław Piotr, inż. chemik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

27. BĘTKOWSKA Monika, menadżer, nie należy do partii politycznej

28. GOWIN Jarosław Adam, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

Okręg wyborczy nr 14 [Nowy Sącz]

1. MULARCZYK Arkadiusz, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. PALUCH Anna, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. BARTUŚ Barbara Halina, prawnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. JANCZYK Wiesław Stanisław, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. SIARKA Edward, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Solidarna Polska

6. LEŚNIAK Józef Krzysztof, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. DUDA Jan Wiesław, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. PICZURA Jan, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. GUT-MOSTOWY Andrzej Józef, menadżer, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

10. BIEDROŃ Grzegorz Janusz, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. WICHER Patryk Tomasz, menadżer, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. ZIELIŃSKA Elżbieta Joanna, politolog, nie należy do partii politycznej

13. NIKA Zofia, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. FILIPIAK Ewa, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. TYLKA Grażyna Katarzyna, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

16. WALICKI Tomasz Stanisław, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. ADAMCZYK Marta, dyrektor marketingu, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18 PARUCH Zygmunt Jan, energetyk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. LEKSANDER Bartosz, inżynier środowiska, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. ZUBEK Marcin Marian, stolarz, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 15 [Tarnów]

1. PIECZARKA Anna Maria, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa, menedżer ochrony zdrowia, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. WOJTKIEWICZ Michał Jan, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. RUSECKA Urszula Beata, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. KRAJEWSKI Wiesław, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. SAK Piotr Paweł, adwokat, członek partii politycznej: Solidarna Polska

7. CZECH Anna Małgorzata, dyrektor generalny, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. BUKOWIEC Stanisław Marcin, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

9. ZAJĄC Mariusz Artur, pedagog resocjalizacji, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość1

10. KACZMARCZYK Norbert Jakub, parlamentarzysta, nie należy do partii politycznej

11. SORYS Jarosław Jan, kierownik magazynu, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. WAJDA Piotr, kierownik biura rachunkowego, nie należy do partii politycznej

13. JACEWICZ Celina Joanna, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. JAŚKO Małgorzata Anna, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

15. KOPCZYŃSKA Magdalena Anna, ogrodnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. ŻUROWSKI Kazimierz Józef, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. PIETRUSZKA Dariusz Piotr, politolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18. SKRUCH Wojciech, samorządowiec, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 16 [Płock]

1. SZUMOWSKI Łukasz Jan, lekarz - specjalista kardiolog, nie należy do partii politycznej

2. MAŁECKI Maciej, Sochaczew, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. WĄSIK Maciej Roman, archeolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. OPIOŁA Marek, Warszawa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. CICHOLSKA Anna Ewa, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. OLEJNICZAK Waldemar Ryszard, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. KOŁAKOWSKI Robert Jerzy, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. ROMANOWSKI Rafał, polityk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. OZDOBA Jacek Dawid, przedstawiciel władzy samorządowej, nie należy do partii politycznej

10. BIEŃKOWSKI Krzysztof, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. GAJEWSKA Maria Bożena, technik ogrodnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. MAZURSKA Marlena, specjalista bankowości, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. KIEŁBIŃSKI Marek, nauczyciel historii, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. KULPA Wioletta Maria, kierownik marketingu, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. LEŚNIEWSKA Ewa Anna, nauczyciel nauczania początkowego, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. CHOIŃSKI Łukasz, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. MARZĘDA-PRZYBYSZ Beata Katarzyna, nauczyciel nauczania początkowego, nie należy do partii politycznej

18. KUŹNIEWSKA Elżbieta, nauczyciel matematyki, nie należy do partii politycznej

19. KARPIŃSKA Jolanta, specjalista bankowości, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. HUMIĘCKI Waldemar Paweł, prezes, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 17 [Radom]

1. SUSKI Marek, polityk - sekretarz stanu, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. FOGIEL Radosław Aleksander, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. KWIECIEŃ Anna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

4. KOSZTOWNIAK Andrzej Tomasz, ekonomista prawnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. BĄK Dariusz, leśnik, nie należy do partii politycznej

6. BIAŁECKA Ewa, wyższy urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

7. GÓRSKA Agnieszka Beata, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. REJCZAK Jan, nauczyciel akademicki - nauki techniczne, nie należy do partii politycznej

9. MARKOWSKA-BZDUCHA Ewa Iwona, nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. MARGAS Leszek Tadeusz, wyższy urzędnik władz samorządowych, nie należy do partii politycznej

11. MICHAŁOWSKA Aurelia Bogusława, wyższy urzędnik administracji rządowej, nie należy do partii politycznej

12. PACZYŃSKA Dorota Jolanta, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. BUREK Karol, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. KOŁAGA Kinga Anna, specjalista do spraw marketingu i handlu, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. DZIUBA Mariusz Jakub, wyższy urzędnik władz samorządowych, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. MIERZEJEWSKI Łukasz, politolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. ŁUKASIEWICZ Marcin Wojciech, informatyk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18. STRZEŻEK Jan Longin, student, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

Okręg wyborczy nr 18 [Siedlce]

1. TCHÓRZEWSKI Krzysztof Józef, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. KOWALCZYK Henryk, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. CZARTORYSKI Arkadiusz, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. ZAGÓRSKI Marek Tadeusz, urzędnik państwowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. WARGOCKA Teresa Anna, socjolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. WOŹNIAK Grzegorz Adam, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. SIARKOWSKA Anna Maria, specjalista ds. planowania obronnego, członek partii politycznej: Partia Republikańska

8. GÓRSKI Maciej, dyrektor operacyjny, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. SKRZYPEK Dorota, wyższy urzędnik administracji rządowej, nie należy do partii politycznej

10. ŻUKOWSKI Jerzy, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. PAWELCZYK Bartosz, radca prawny, nie należy do partii politycznej

12. GROMADZKI Marek Łukasz, rolnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. KURKUS Bartłomiej, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. KUROWSKA Iwona Teresa, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. PIEŃKOWSKI Bartłomiej Tomasz, kierownik ds. sportu i rekreacji, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. ROGALSKA Barbara, nauczyciel kształcenia zawodowego, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. MAKOWIECKI Grzegorz, urzędnik państwowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18. KASZUBA Anna, urzędnik administracji państwowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. ŚNIADACH Anna Agnieszka, doradca rolny, nie należy do partii politycznej

20. RUNO Ewa Grażyna, dyrektor szkoły, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21. ŻYLUK Zygmunt Czesław, rolnik, nie należy do partii politycznej

22. HAWRYLUK Urszula Maria, nauczyciel, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23. GAŚ Agnieszka, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej

24. MILEWSKI Daniel George, prawnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 19 [Warszawa]

1. KACZYŃSKI Jarosław Aleksander, prawnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. KAMIŃSKI Mariusz, historyk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. GOSIEWSKA Małgorzata Maria, poseł na Sejm RP, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. NAIMSKI Piotr Aleksander, biochemik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. KRAJEWSKI Jarosław Karol, politolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. LISIECKI Paweł Jacek, historyk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. GRYGLAS Zbigniew, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

8. TOMASZEWSKA Ewa, fizyk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. KALETA Sebastian Jerzy, radca prawny, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. WYPYCH Małgorzata Maria, adwokat, nie należy do partii politycznej

11. MELAK Andrzej Józef, parlamentarzysta, nie należy do partii politycznej

12. SEMENIUK Olga Ewa, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. GÓRSKI Patryk, dyrektor generalny, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. BOROWSKI Adam Zbigniew, redaktor wydawniczy, nie należy do partii politycznej

15. FRĄCKOWIAK Filip Jakub,politolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. CHOJNOWSKI Wojciech Maciej, urzędnik państwowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. TERLECKA Mirosława Hanna, nauczyciel nauczania początkowego, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18. GOZDEK Piotr Paweł, socjolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. PERET Ewa, dyrektor finansowy, nie należy do partii politycznej

20. GÓRSKI Krzysztof Robert, dyrektor współpracy międzynarodowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21. BOSAK Krzysztof Tomasz, asystent prawny, nie należy do partii politycznej

22. KOLASIŃSKA Bożena, nauczyciel języka obcego, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23. CACKOWSKI Marek Jan, inżynier mechanik - środki transportu, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24. POLAK Katarzyna Maria, specjalista ds. reklamy i marketingu, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

25. KACPROWICZ Sławomir Stanisław, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

26. SMALCERZ Ewa Maria, technik fizjoterapii, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

27. MIODUSZEWSKA Teresa, kelner, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

28. KULESZA Stefan, prawnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

29. CZARTORYSKA-PLUTECKA Izabela Joanna, wyższy urzędnik państwowy, nie należy do partii politycznej

30. TERLECKI Paweł Andrzej, prawnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

31. WYSOCKI Krzysztof, historyk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

32. KĘZIK Anna, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

33. GAJEWSKA Irena, politolog, nie należy do partii politycznej

34. SZYMAŃSKI Paweł, leśnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

35. PALUSZEK Aneta, prawnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

36. JAKUBOWSKA Agnieszka Jadwiga, pracownik obsługi biurowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

37. MOLICKI Maciej, logistyk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

38. KSIĘŻAK Paweł Krzysztof, specjalista ds. reklamy i marketingu, nie należy do partii politycznej

39. REJOWSKI Grzegorz Paweł, student, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

40. ZABŁOCKI Wojciech Jakub, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy nr 20 [Warszawa]

1. BŁASZCZAK Mariusz, urzędnik państwowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. CZERWIŃSKA Anita, prawnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. SMIRNOW Andrzej, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. SZYSZKO Jan Feliks, leśnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. SIPIERA Zdzisław Tadeusz, wyższy urzędnik państwowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. UŚCIŃSKI Piotr Michał, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. BITTEL Andrzej, prawnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. OLSZEWSKI Dariusz, dyrektor do spraw administracyjnych, członek partii politycznej: Solidarna Polska

9. KLINOWSKI Marcel Józef, specjalista ds. transportu, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

10. PRÓSZYŃSKI Michał Feliks, politolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. KWIEK Monika Joanna, nauczyciel języka obcego, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. SZYDLIK Robert, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13. TRACZYK Stefan, leśnik, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14. LASKUS Tomasz Bogumił, politolog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. BOJEMSKA Dorota Małgorzata, zawodowy działacz organizacji pozarządowej, nie należy do partii politycznej

16. MADZIAR Jolanta Monika, prezes zarządu, nie należy do partii politycznej

17. PRUSZCZYK Grzegorz, administrator baz danych, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18. NIEZABITOWSKI Zbigniew,kierownik wydziału, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19. ZALEWSKA Aurelia, ekonomista, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. MIROSŁAW Renata, nauczyciel nauczania początkowego, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21. CHOROŚ Piotr, właściciel firmy budowlanej, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22. SZYMAŃSKA-SUCHECKA Małgorzata, psycholog, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23. RUDZKA Anna Krystyna,historyk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24. CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata, aktorka, nie należy do partii politycznej

Autor: tmw / Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Magazyny:
Raporty:
Pozostałe wiadomości