Kandydaci Konfederacji Wolność i Niepodległość w wyborach do Sejmu (okręgi nr 21-41)

[object Object]
Wybory do parlamentu 2019: kandydaci Konfederacji Wolność i Niepodległość w wyborach do Sejmu - lista kandydatów (okręgi nr 21-41)tvn24
wideo 2/35

Wybory do parlamentu 2019. Prezentujemy kandydatów do Sejmu, startujących z listy numer 4 - Komitetu Wyborczego Konfederacja Wolność i Niepodległość. Kandydaci z okręgów nr 21-41.

ZOBACZ > Wybory do Sejmu. Lista nr 4 KW Konfederacja Wolność i Niepodległość (okręgi nr 1-20)

Okręg wyborczy nr 21 [Opole]

1. WILK Jacek, adwokat, członek partii politycznej: Korwin

2. FOMICZ Łukasz Rafał, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

3. SZKARUPSKI Daniel, specjalista ds. relacji biznesowych, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4. BARTNIK Longin, audytor energetyczny, członek partii politycznej: Korwin

5. BEDRUNKA Jakub Hubert, inżynier mechanik, członek partii politycznej: Korwin

6. SIENKIEWICZ Ewa Małgorzata, księgowa, nie należy do partii politycznej

7. PUK Bartosz Adam, kierownik firmy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

8. JASTRZĘBSKA Anna Maria, technik budowlany, nie należy do partii politycznej

9. SEKIETA Kamila Urszula, architekt, nie należy do partii politycznej

10. DZIONY Anna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

11. PRZEŁOŻNA Teresa, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

12. WOJNAR Genowefa, nauczyciel, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13. PĘKALSKI Marcin, nauczyciel wychowania fizycznego, nie należy do partii politycznej

14. GÓRNY Jarosław, asystent rodziny, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15. KWIECIŃSKA Jolanta Halina, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

16. ZARĘBA Zbigniew, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17. JARECKI Tomasz, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

18. DZIĘGIELEWSKI Zbigniew Henryk, urzędnik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

19. ROMANOWICZ Bartosz Dawid, prawnik, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 22 [Krosno]

1. ZAPAŁOWSKI Andrzej Tomasz, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

2. BERKOWICZ Adam Roman, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

3. KRĘŻAŁEK Kazimierz Zygmunt, specjalista kontroli jakości, nie należy do partii politycznej

4. STADNICKI Robert Stanisław, inżynier inżynierii chemicznej, członek partii politycznej: Korwin

5. ZYCH Małgorzata, historyk sztuki, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

6. KRZANOWSKI Jan Franciszek, emeryt, nie należy do partii politycznej

7. SZWED Michał, rolnik, nie należy do partii politycznej

8. ZIELIŃSKI Janusz Jan, ratownik wodny, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9. FILIP Tomasz Rafał, informatyk, członek partii politycznej: Korwin

10. DUDZIŃSKA-SOBOLEWSKA Grażyna Henryka, ekonomista, nie należy do partii politycznej

11. WOJTUCH Ryszard Jan, rolnik, nie należy do partii politycznej

12. NADBRZESKA Jadwiga Anna, technik technologii żywienia, nie należy do partii politycznej

13. SIKORA Aleksandra Justyna, logistyk, nie należy do partii politycznej

14. HRYSIO Marlena Emilia, student, nie należy do partii politycznej

15. DYGUŁA Aleksander, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

16. PERŻYŁO Anna Maria, technik farmaceutyczny, nie należy do partii politycznej

17. DULĘBA Witold Aleksander, inżynier inżynierii środowiska, nie należy do partii politycznej

18. ANTOCHÓW Joanna, filolog polski, nie należy do partii politycznej

19. SOBOLEWSKI Zdzisław, mechanik automatyki przemysłowej, nie należy do partii politycznej

20. GOLBA Paweł Kamil, technik handlowiec, nie należy do partii politycznej

21. BOCHNIA Ewelina, pracownik administracyjny, nie należy do partii politycznej

22. ZUCHOWSKI Jan Maria, lekarz dentysta, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 23 [Rzeszów]

1. BRAUN Grzegorz Michał, reżyser, członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość

2. BUCZEK Tomasz Wojciech, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. ŻYGADŁO Piotr, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

4. ZYCH Witold Andrzej, historyk sztuki, nie należy do partii politycznej

5. KROLL Gabriel Czesław, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

6. SUROWANIEC Anna Krystyna, handlowiec, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7. KUSZ Kamil Michał, technik elektronik, nie należy do partii politycznej

8. KUMOREK Dariusz Jan, lekarz, członek partii politycznej: Korwin

9. LIPIŃSKI Zbigniew, publicysta, członek partii politycznej: Liga Narodowa

10. KORWIN-MIKKE Dominika Maria, teatrolog, członek partii politycznej: Korwin

11. WOŁOSZYN Tomasz, lekarz, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12. ZARĘBSKI Waldemar, lekarz, nie należy do partii politycznej

13. OCHAŁ Katarzyna Kinga, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

14. ZIĘBA Tomasz Sylwester, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15. PRACOWNIK Teresa Jadwiga, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

16. SALWA Małgorzata Kazimiera, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

17. KOTOWICZ Mariola Ksenia, technik farmaceutyczny, nie należy do partii politycznej

18. DĄBEK Damian Łukasz, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

19. STRZAŁKA Albert Jan, kierowca, członek partii politycznej: Korwin

20. LIS Aleksandra Mirosława, kierownik do spraw marketingu, nie należy do partii politycznej

21. JEDYNAK Dariusz Grzegorz, elektronik, nie należy do partii politycznej

22. WACYRA Paulina Elżbieta, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

23. FILA Piotr Robert, Mielec, nie należy do partii politycznej

24. ŚRODOŃ Monika Paulina, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

25. ZAPAŁOWSKA Monika Ewa, pracownik administracyjny, nie należy do partii politycznej

26. BATORA Marcin Mateusz, logistyk, nie należy do partii politycznej

27. BROŻ Robert Krzysztof, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

28. BIELECKA Karolina Maria, kucharz, nie należy do partii politycznej

29. FLIS Michał, monter konstrukcji aluminowych, nie należy do partii politycznej

30. MAZUR Krzysztof, ekonomista, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 24 [Białystok]

1. WINNICKI Robert Artur, publicysta, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. KIEŁCZEWSKI Adam, inżynier mechanik, nie należy do partii politycznej

3. KRASOWSKI Krzysztof, prawnik, członek partii politycznej: Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin

4. NICEWICZ Stanisław, rolnik, członek partii politycznej: Korwin

5. MAJEWSKA Barbara, nauczyciel języka obcego, nie należy do partii politycznej

6. JABŁOŃSKI Krzysztof, technik rolnik, nie należy do partii politycznej

7. GONTARSKA Marzanna, kosmetyczka, nie należy do partii politycznej

8. BIELAWSKI Wiesław Henryk, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9. DANILUK Jolanta, referent do spraw usług, członek partii politycznej: Korwin

10. KOŁOSOWSKA Katarzyna, sprzedawca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. DZIEDZIC Zenon, socjolog, członek partii politycznej: Liga Narodowa

12. PROKOPOWICZ Paweł, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13. KOŁAKOWSKI Adam, prawnik, nie należy do partii politycznej

14. ZAJKO Katarzyna, pracownik administracji, nie należy do partii politycznej

15. ROKICKI Mariusz, programista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16. IWANOWSKA Adrianna, pracownik fundacji, nie należy do partii politycznej

17. WAIS Michał Eugeniusz, fizyk, nie należy do partii politycznej

18. GRABOWSKA Monika, pracownik biurowy, nie należy do partii politycznej

19. SADOWSKI Jakub Andrzej, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

20. BARANOWSKI Hubert, student, nie należy do partii politycznej

21. PRZANOWSKA Izabela, kosmetolog, nie należy do partii politycznej

22. LEWONIEWSKI Marcin, radiolog, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

23. PROKOPOWICZ Anna Katarzyna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

24. KARWOWSKI Łukasz, specjalista ds. sprzedaży, nie należy do partii politycznej

25. JĘDRZEJEWSKI Andrzej Tomasz, architekt, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

26. KOSSAKOWSKI Mariusz, inżynier BHP, nie należy do partii politycznej

27. ZABOROWSKA Karina, ekonomista, nie należy do partii politycznej

28. STYPKA Maciej, przedstawiciel handlowy, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 25 [Gdańsk]

1. URBANIAK Michał Piotr, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. PRUŚ Sylwester Zbigniew, fizyk, członek partii politycznej: Korwin

3. MOJZESOWICZ Wojciech, rolnik, nie należy do partii politycznej

4. ZABOROWSKI Arkadiusz, technik rolnik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5. WELKA Michał, inżynier elektryk, nie należy do partii politycznej

6. OCHAŁ Andrzej, technik ochrony mienia, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7. WYSOKIŃSKA Monika Agnieszka, rolnik, nie należy do partii politycznej

8. RABĘDA Krzysztof, logistyk, członek partii politycznej: Korwin

9. CZARNECKA Anna, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

10. PAWEŁCZAK Barnaba Bogusz, dyrektor operacyjny, nie należy do partii politycznej

11. PAPROCKA Małgorzata Maria, aktorka, nie należy do partii politycznej

12. PIASECKA Dorota Magdalena, architekt, nie należy do partii politycznej

13. PASZKO Dagmara, urzędnik, nie należy do partii politycznej

14. LABUDA Katarzyna, technik ekonomista, nie należy do partii politycznej

15. SEREDYŃSKI Konrad Bartłomiej, technik elektronik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16. BRODNICKA Kamila Kinga, specjalista w dziale zakupów, członek partii politycznej: Korwin

17. FALIŃSKA Urszula, emeryt, nie należy do partii politycznej

18. LANDOWSKA Agnieszka Monika, muzealnik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

19. SZABLEWSKA Joanna Maria, grafik komputerowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

20. WILK Piotr Jerzy, specjalista kontroli jakości, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

21. ADAMOWICZ Emilia Regina, pedagog, nie należy do partii politycznej

22. CHOJNACKA Izabela Anna, pracownik socjalny, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

23. STĘPKOWSKI Adrian, inżynier ds. projektowania oprogramowania, członek partii politycznej: Korwin

24. KRZYWKOWSKI Marcin Piotr, naukowiec, członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 26 [Słupsk]

1. DZIAMBOR Artur Erwin, nauczyciel, członek partii politycznej: Korwin

2. KOZIEŁ Andrzej Mirosław, inżynier mechanik budowy okrętów, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. WAŁDOCH Marcin Piotr, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

4. KŁECZEK Tomasz Jan, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5. LOTKOWSKI Adam, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

6. TRUSZKOWSKI Michał Maciej, operator CNC, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7. SZYMCZAK Wiesława Helena, emerytowana położna, nie należy do partii politycznej

8. GRYŃ Jarosław, administratywista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9. STUPKIEWICZ Magdalena, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

10. BRUC Piotr Sławomir, policjant, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. ŚWIECZKOWSKI Arkadiusz Krzysztof, kierowca, nie należy do partii politycznej

12. WIECZOREK Łukasz Dariusz, technik utrzymania ruchu, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13. SYPNIEWSKA-MARCZYK Agnieszka, HR manager i trener biznesu, nie należy do partii politycznej

14. GŁOWACKI Bartłomiej Wojciech, technik BHP, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15. DYSZER Michał, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

16. KOZŁOWSKI Krzysztof Wiktor, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

17. JARZĘBIŃSKI Damian Piotr, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

18. KUBIAK Edyta, specjalista ds. logistyki kontenerowej, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

19. SZYNAKA Paulina Anna, tester oprogramowania, nie należy do partii politycznej

20. WARCIKOWSKA Katarzyna Anna, koordynator działu handlowego, nie należy do partii politycznej

21. POKRYFKA Paweł Przemysław, bez zawodu, nie należy do partii politycznej

22. SZCZEPANIAK Agnieszka Wiktoria, psycholog, nie należy do partii politycznej

23. PAPROCKA Małgorzata, nie należy do partii politycznej

24. DUDA Gabriela Teresa, pracownik socjalny, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

25. TRELA Zuzanna Dominika, inżynier środowiska, nie należy do partii politycznej

26. SUGIER Sylwia Katarzyna, specjalista ds. kontroli jakości, nie należy do partii politycznej

27. ZBLEWSKA Maria Joanna, krawcowa, nie należy do partii politycznej

28. LIPSKI Przemysław Emil, nauczyciel, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 27 [Bielsko-Biała]

1. FOLTYN Bronisław Edward, dyrektor generalny, członek partii politycznej: Korwin

2. GRAJNY Robert Łukasz, technik infomatyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. BIELEWICZ Wojciech Tomasz, przedstawiciel handlowy, członek partii politycznej: Korwin

4. STARZYŃSKA Maria, specjalista polityki społecznej, nie należy do partii politycznej

5. SKŁODOWSKI Artur, przedstawiciel handlowy, nie należy do partii politycznej

6. MILCZANOWSKA-SZWEDA Magdalena Barbara, księgowy, nie należy do partii politycznej

7. MAŁYSZ Paweł Adam, programista aplikacji, członek partii politycznej: Korwin

8. WIEWIÓRA-BŁACHUT Marlena Maria, technik analizy i monitoringu środowiska, nie należy do partii politycznej

9. CZAPIGA Cezary Józef, technik urządzeń sanitarnych, członek partii politycznej: Korwin

10. KULA Patrycja Joanna, asystent zarządu, nie należy do partii politycznej

11. POLAŃSKI Andrzej Grzegorz, przedstawiciel handlowy, członek partii politycznej: Korwin

12. CIEŚLAR Jolanta Maria, inż. budownictwa, nie należy do partii politycznej

13. MICHNIK Ronald Antoni, student, nie należy do partii politycznej

14. STRZAŁKOWSKA Grażyna Katarzyna, ogrodnik, nie należy do partii politycznej

15. RUDNICKI Dawid Józef, projektant systemów alarmowych, członek partii politycznej: Korwin

16. ŚNIEŻEK Katarzyna Elżbieta, nauczyciel, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17. WALICZEK Paweł Teodor, stolarz, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 28 [Częstochowa]

1. SKALIK Włodzimierz Bogdan, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

2. PAWLIKOWSKI Jacek Adam, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

3. ADAMOWICZ Bogusław Józef, psycholog organizacji, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4. BIEGAS Bartłomiej Michał, inżynier mechanik, nie należy do partii politycznej

5. KLIMCZAK Paweł, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

6. SUROWIEC Zofia, inżynier rolnik, nie należy do partii politycznej

7. RYNKIEWICZ Władysława Bożena, doradca zawodowy, nie należy do partii politycznej

8. POLAK Agata Aneta, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

9. PIĄTEK Barbara Ewa, historyk, nie należy do partii politycznej

10. MUSIALIK Cecylia Iwona, ekonomista, nie należy do partii politycznej

11. MATUSIAK Grażyna Teresa, ekonomista, nie należy do partii politycznej

12. ERMER Katarzyna Anna, kucharz, nie należy do partii politycznej

13. GAWENDA Rafał Adrian, specjalista do spraw logistyki, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 29 [Katowice]

1. DZIĘBOWSKI Sebastian, terapeuta ds. uzależnień, nie należy do partii politycznej

2. MILCZYŃSKI Cezary Kazimierz, historyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. KANDZIOR Maciej Bartłomiej, ekonomista, nie należy do partii politycznej

4. TOCZEK Ewa Grażyna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

5. JAGIEŁKA Jacek Franciszek, elektronik, nie należy do partii politycznej

6. HAWRYLUK Dominika, fotograf, nie należy do partii politycznej

7. ZAPOTOCZNA Bogusława Maria, psycholog, nie należy do partii politycznej

8. TRUŚ Bartłomiej Marcin, programista aplikacji, członek partii politycznej: Korwin

9. ŻMUDA Jarosław Piotr, ekonomista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10. KRZYWOSZYŃSKI Janusz Jacek, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

11. DZIUBA Maria Jadwiga, pedagog, nie należy do partii politycznej

12. TEODORCZAK Robert Piotr, prawnik, nie należy do partii politycznej

13. TUZINEK Danuta, rolnik, nie należy do partii politycznej

14. KAMIŃSKA-TRUŚ Bożena Grażyna, lekarz, nie należy do partii politycznej

15. JANISZEWSKA Jolanta Barbara, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

16. CHABER Karolina Anna, renowator zabytków architektury, nie należy do partii politycznej

17. ĆWIKLIŃSKI Dominik Jan, politolog, nie należy do partii politycznej

18. BARTOSIK Waldemar Paweł, ekonomista, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 30 [Bielsko-Biała]

1. FRITZ Roman Henryk, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

2. KURPAS Adam Jerzy, geolog, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. MAKAREWICZ Konrad Karol, technik infomatyk, członek partii politycznej: Korwin

4. MARON Tadeusz, ratownik górniczy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5. TOMECKA Małgorzata, nauczyciel matematyki, nie należy do partii politycznej

6. GORZOCH Grzegorz, pozostali technicy górnictwa, metalurgii i pokrewni, nie należy do partii politycznej

7. BURKACKA Joanna, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

8. PYSZNY Justyna Dorota, doradca klienta, nie należy do partii politycznej

9. LECH Mirosław, inżynier elektryk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10. PIECHOCZEK Paweł Grzegorz, elektryk, nie należy do partii politycznej

11. ANTONIK-FAIKIS Aneta Halina, psycholog, nie należy do partii politycznej

12. SZATYŁO Alan Hieronim, doradca personalny, nie należy do partii politycznej

13. MACIAŚ Aneta Anna, grafik komputerowy DTP, nie należy do partii politycznej

14. GRABIEC Jarosław, technik elektryk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15. KUCHARCZYK Justyna Natalia, kosmetolog, nie należy do partii politycznej

16. ILNICKA Paulina Sandra, nauczyciel przedszkola, nie należy do partii politycznej

17. LANUSZNY Jacek Szymon, historyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

18. COFALIK Hanna Dorota, grafik komputerowy DTP, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 31 [Katowice]

1. SOŚNIERZ Dobromir Andrzej, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

2. DOROSZ Tomasz Edward, sprzedawca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. MODZELEWSKA Bożena Krystyna, doradca polityczny i publiczny, członek partii politycznej: Korwin

4. TRYTKO Paweł Maciej, agent ubezpieczeniowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5. SACZYWKO Piotr Marek, specjalista zastosowań informatyki, nie należy do partii politycznej

6. MARKIEWKA Michał Rafał, kierownik ds. technologii informatycznych, członek partii politycznej: Korwin

7. KOWSZYN-SUMARA Jowita, technik hodowca koni, nie należy do partii politycznej

8. JABLOŃSKI Kamil, student, członek partii politycznej: Korwin

9. MAJOR Małgorzata Joanna, specjalista ds. księgowości i administracji, nie należy do partii politycznej

10. SZÓSTAK Dawid Stanisław, promotor marki, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. SIKORA-WÓJCIK Agata Judyta, elektroradiolog, nie należy do partii politycznej

12. OŻÓG Mateusz Zbigniew, inżynier budowy dróg, członek partii politycznej: Korwin

13. FIEDOROWICZ Mateusz, kierowca autocysterny, nie należy do partii politycznej

14. BOMBA Tomasz Marian, menedżer sportu, członek partii politycznej: Korwin

15. BUDNIK Grzegorz Jacek, specjalista do spraw marketingu i handlu, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16. KAŁUŻA Paweł Piotr, kierownik działu w przedsiębiorstwie telekomunikacyjnym, członek partii politycznej: Korwin

17. SYGIET Piotr Stefan, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

18. ZANIEWSKA Ewa Aleksandra, psycholog, nie należy do partii politycznej

19. KUFEL Urszula Monika, kucharz, nie należy do partii politycznej

20. JANKOWIAK Anna Maria, pedagog specjalny, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

21. KRAJEWSKI Krzysztof Stanisław, opiekun klienta, członek partii politycznej: Korwin

22. SZAJKO VEL MASTERCZUK Magdalena Ilona, student, nie należy do partii politycznej

23. ZAWISZ Anita Sara, fryzjer, nie należy do partii politycznej

24. BRZEZINA Tomasz Bogdan, specjalista zastosowań informatyki, członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 32 [Katowice]

1. JANOSKA Jerzy Jan, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. KOLCZYK Marcin Czesław, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

3. SIKORA Waldemar, mechanik urządzeń przemysłowych, nie należy do partii politycznej

4. OLEKSIEWICZ Grzegorz Ryszard, mechanik pojazdów samochodowych, członek partii politycznej: Korwin

5. JAKÓBIK Artur Karol, elektroenergetyk nastawni, nie należy do partii politycznej

6. KLARCZYŃSKA Olga Kinga, student, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7. KRZYŻAK Monika Mirella, ekonomista, nie należy do partii politycznej

8. KOCLĘGA Jagoda Magda, handlowiec, nie należy do partii politycznej

9. CYGAN Renata Aleksandra, Księgowa, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10. MIZDRA Ryszard Zbigniew, adwokat, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. GRABOWSKI Wojciech Andrzej, operator urządzeń do przetwórstwa mięsa, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12. SURMIK Dominika Agnieszka, studentka, nie należy do partii politycznej

13. CIEŚLIK Robert Paweł, mechanik pojazdów samochodowych, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

14. DĄBROWSKA Małgorzata Halina, archiwista, członek partii politycznej: Korwin

15. LOREK Magdalena Ilona, biomasażysta, członek partii politycznej: Korwin

16. GOREL Ewelina Magdalena, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

17. OSIAL Sylwia, specjalista administracji publicznej, nie należy do partii politycznej

18. PAŁKA Krzysztof Adam, inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 33 [Kielce]

1. BOSAK Krzysztof, działacz społeczny, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. IWAN Mateusz Kamil, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

3. MILCZUSZEK Damian Rafał, logistyk, nie należy do partii politycznej

4. WILCZYŃSKI Łukasz Sylwester, fizjoterapeuta, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5. SOKOLNICKI Michał, prawnik, nie należy do partii politycznej

6. OSPARA Łukasz Szczepan, historyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7. PIASECKA - LEYDO Mariola Nina, radca prawny, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

8. BILSKI Juliusz, księgowy, członek partii politycznej: Korwin

9. KUROWSKI Dawid Stefan, inżynier, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10. ORANIEC Roksana Adrianna, studentka, nie należy do partii politycznej

11. SZCZĘSNA Aneta Karolina, nauczyciel, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12. SYMELA Kinga Paula, fizjoterapeuta, nie należy do partii politycznej

13. ŚLIWA Mateusz Krzysztof, informatyk, członek partii politycznej: Korwin

14. KOPACZ Artur, leśnik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15. DŁUGOSZ Przemysław Jan, leśnik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16. WIECZOREK Katarzyna Mariola, mechanik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17. PAJĄK Krzysztof, kurator sądowy, nie należy do partii politycznej

18. RUSIN Kinga Barbara, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

19. LEŻAŃSKA Barbara Walentyna, technik budowlany, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

20. TKACZ Sebastian Piotr, terapeuta zajęciowy, członek partii politycznej: Korwin

21. ZAPART Danuta Ewa, ekonomista, nie należy do partii politycznej

22. MAŁKIEWICZ Marceli Seweryn, rolnik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

23. BURZAWA Piotr Władysław, student, członek partii politycznej: Korwin

24. TOMCZYK Dorota Maria, inżynier, nie należy do partii politycznej

25. ŚWISTAK Łukasz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

26. OBIEDZIŃSKI Mikołaj Jan, student, nie należy do partii politycznej

27. KOZIEŁ Maria Izabela, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

28. GŁODEK Monika Wioletta, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

29. TYRAŁA Krzysztof Jerzy, fizyk, nie należy do partii politycznej

30. WILCZYŃSKA Dominika Maria, nauczyciel, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

31. BUGAJSKI Andrzej, rolnik, nie należy do partii politycznej

32. KASZA Krzysztof Wiesław, informatyk, członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 34 [Elbląg]

1. WYRĘBEK Andrzej Piotr, lekarz, członek partii politycznej: Korwin

2. SZYNKIELEWSKA Kaja Ewelina, rejestratorka, nie należy do partii politycznej

3. ŁOŻYŃSKI Krystian Maciej, stolarz, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4. KACZKOWSKI Tomasz Jacek, emeryt, członek partii politycznej: Korwin

5. HUL Marek, rolnik, nie należy do partii politycznej

6. POŁEĆ Agnieszka Maria, student, nie należy do partii politycznej

7. RUKSZTEŁŁO Teresa Genowefa, armator rybak morski, nie należy do partii politycznej

8. ZENOWICZ Marika, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9. SZCZEPAŃSKA Genowefa Grażyna, technik administracji, nie należy do partii politycznej

10. CHRAPAN Marek, emeryt, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 35 [Olsztyn]

1. LISIECKI Piotr Cezary, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. PITURA Tomasz, specjalista ds. bhp, członek partii politycznej: Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin

3. MICHALEWICZ Joanna, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

4. TYTZ Jerzy Stanisław, lekarz dentysta, nie należy do partii politycznej

5. BORYSOWSKI Paweł Arkadiusz, pedagog muzyczny, nie należy do partii politycznej

6. MICHALSKI Radosław Jan, rolnik, nie należy do partii politycznej

7. ZIELIŃSKA Justyna, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

8. DĘBKOWSKI Cezary, spedytor, nie należy do partii politycznej

9. MARKOWSKA Anna, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

10. LICHACZ Martyna, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

11. ADAMSKA Danuta, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

12. GOŁĘBIEWSKA Paulina, księgowa, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13. WYSOCKI Kamil Michał, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Okręg wyborczy nr 36 [Kalisz]

1. STOCH Witold Adam, prawnik, członek partii politycznej: Korwin

2. CZECH Ireneusz Wojciech, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. IDKOWIAK Dominik, pracownik fizyczny, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4. WIECZOREK Antoni Jerzy, operator obrabiarek, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5. KOIS Piotr, doradca zawodowy, członek partii politycznej: Wolni i Solidarni

6. DOLATA Dominik Jan, rolnik, nie należy do partii politycznej

7. PASEK Michał Szymon, technik elektryk, nie należy do partii politycznej

8. SKROBAŁA Mariusz, politolog, członek partii politycznej: Korwin

9. FIEBICH Mikołaj, politolog, członek partii politycznej: Korwin

10. WELKE Rafał Dariusz, sprzedawca, członek partii politycznej: Korwin

11. KURZAWSKA Julia, student, nie należy do partii politycznej

12. KROŚNIEWSKA Lucyna Anna, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

13. MĄKA Mikołaj, logistyk, nie należy do partii politycznej

14. OSZMIAN Joanna, pracownik biurowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15. STOCH Anna Bożena, sekretarka medyczna, nie należy do partii politycznej

16. SKORUPIŃSKA Danuta, handlowiec, nie należy do partii politycznej

17. SPIESZALSKA Janina, chemik, nie należy do partii politycznej

18. MAŚLAK Arkadiusz Krzysztof, budowlaniec, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

19. KORDYLAS Marta Anna, pracownik biurowy, nie należy do partii politycznej

20. KUŚWIK Andrzej Antoni, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 37 [Konin]

1. BRYŁKA Anna Mirosława, prawnik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. JÓŹWIAK Maciej, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. KORZENIEWSKI Eryk, rolnik, członek partii politycznej: Korwin

4. RUSIN Paweł Rafał, historyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5. GRONEK Przemysław Tomasz, kierownik pociągu, członek partii politycznej: Korwin

6. JANKOWIAK Łukasz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

7. WIŚNIEWSKA Karolina Zofia, inżynier inżynierii środowiska, nie należy do partii politycznej

8. SMOLAREK Andrzej Zbigniew, inżynier budowy dróg, nie należy do partii politycznej

9. WIŚNIEWSKA Kinga, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

10. NOWICKA Jolanta Elżbieta, muzyk, nie należy do partii politycznej

11. PODOLSKA Monika, sekretarka, nie należy do partii politycznej

12. SADZISZ Katarzyna Antonina, logistyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13. GŁOWACKA Izabela, kierownik sprzedaży, nie należy do partii politycznej

14. RAKOWSKI Jakub Michał, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15. STRZELECKI Mirosław Eugeniusz, mgr inż. elektryk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

16. PINIŃSKA Anna, inżynier budownictwa, nie należy do partii politycznej

17. TALENT-DOMINIAK Jakub Michał, logistyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

18. ZIĘTKOWSKI Wojciech Maciej, ekonomista, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 38 [Piła]

1. URBAŃSKI Adam, politolog, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

2. MOEGLICH Jerzy Józef, manager, członek partii politycznej: Korwin

3. STEMPNIAK Patrycja Martyna, technik rolnik, nie należy do partii politycznej

4. JĘDRYCH Małgorzata, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

5. OSTASZEWSKA Agata Jadwiga, księgowa, członek partii politycznej: Korwin

6. MUSIAŁ Radosław, technik mechanik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7. WIATR Justyna Tamara, technik ekonomista, nie należy do partii politycznej

8. MAHSEL Marcin Marian, lektor reklamowy, nie należy do partii politycznej

9. KOS Radosław, inżynier budownictwa, nie należy do partii politycznej

10. DOMAGAŁA Weronika, technik obsługi turystycznej, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. WŁUDARCZAK Daniel, monter elektronik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12. FELDMANN Adam, elektromonter, członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 39 [Poznań]

1. MIERZEJEWSKI Jakub Piotr, specjalista do spraw stosunków międzynarodowych, członek partii politycznej: Korwin

2. OSZMIAN Ryszard, mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. MĄCZKA Paweł Stefan, menedżer, nie należy do partii politycznej

4. ZIMMER Paweł, technik budowlany, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

5. SAKOWICZ Grzegorz Michał, ekonomista, nie należy do partii politycznej

6. MUSZAK Aldona, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

7. SOCHA Justyna Anna, dziennikarka, nie należy do partii politycznej

8. SZCZESIAK Sylwia, promotor marki, członek partii politycznej: Korwin

9. ANDRZEJEWSKI Michał, prawnik, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

10. DOMBKOWSKI Marcin, biolog, członek partii politycznej: Korwin

11. ANDRZEJCZAK Katarzyna Elżbieta, filolog polski, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12. PAECH Jan Aleksander, ratownik wodny, członek partii politycznej: Korwin

13. DUDZIAK Alicja Maria, technik usług kosmetycznych, nie należy do partii politycznej

14. FRANKOWSKI Michał Aleksander, agent ubezpieczeniowy, członek partii politycznej: Korwin

15. HEIDRYCH Ewa Grażyna, hipoterapeutka, nie należy do partii politycznej

16. SPIESZALSKI Jędrzej, broker ubezpieczeniowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17. ŚWIERGIEL Szymon, blacharz samochodowy, nie należy do partii politycznej

18. PULIK Krystyna Grażyna, spedytor, nie należy do partii politycznej

19. KARBOWSKI Radosław, konstruktor, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

20. MALICKI Paweł Dawid, programista aplikacji, członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 40 [Koszalin]

1. CHMIELEWSKI Krzysztof Robert, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

2. ZADENCKA Aleksandra Urszula, Inżynier budownictwa lądowego, nie należy do partii politycznej

3. TKACZYK Monika, rolnik, nie należy do partii politycznej

4. BELKA Edyta, baristka, nie należy do partii politycznej

5. KARPIŃSKI Piotr, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

6. ARCIUSZKIEWICZ Mieczysław Eugeniusz, rolnik, nie należy do partii politycznej

7. KOTWICKA Małgorzata Dorota, księgowa, nie należy do partii politycznej

8. WOJTASZEWSKI Mateusz Jacek, kucharz, członek partii politycznej: Korwin

9. RADEK Agata Anna, pedagog specjalny, członek partii politycznej: Korwin

10. WĄWOŹNY Kamil, technolog wykończeń wnętrz, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. CZERWIŃSKA Kamilla Maria, fizjoterapeuta, nie należy do partii politycznej

12. KUREK Łukasz, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

13. SZULGANIUK Artur Jan, rolnik, członek partii politycznej: Korwin

14. RAWDANOWICZ Michał, programista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15. GŁOWACKI Artur, technolog ceramiki, nie należy do partii politycznej

16. KOT Dariusz Tadeusz, student, członek partii politycznej: Korwin

Okręg wyborczy nr 41 [Szczecin]

1. BEDKA Marcin Grzegorz, geodeta, członek partii politycznej: Korwin

2. RZEUSKA Ewa, radca prawny, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. SOSNOWSKA Magdalena, ekonomista, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

4. SZENDEROWICZ Klaudia, asystent prawny, członek partii politycznej: Korwin

5. PIĄTKOWSKI Grzegorz Jacek, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

6. WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta, inżynier ochorny środowiska, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

7. KOZŁOWSKA Beata, technik bhp, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

8. GAPYS Dariusz Andrzej, stolarz, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

9. MATUSIAK Piotr, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

10. OLSZEWSKI Krzysztof Mariusz, monter maszyn i urządzeń okrętowych, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

11. KORUS Przemysław, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Korwin

12. MYŚLIWIEC Piotr Jan, kierowca międzynarodowy, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

13. OLECH Dariusz, dostawca, członek partii politycznej: Korwin

14. SŁODOWICZ Konrad Waldemar, informatyk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

15. BĘTKOWSKI Jakub Andrzej, technik żywienia, członek partii politycznej: Korwin

16. RAWDANOWICZ Beata Katarzyna, kucharz, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

17. POSTÓŁ Tomasz, rolnik, członek partii politycznej: Korwin

18. GAWROŃSKA Anna Kazimiera, manager, członek partii politycznej: Korwin

19. LEWANDOWSKI Józef Romuald, inżynier elektronik, członek partii politycznej: Liga Polskich Rodzin

20. FIGAS Małgorzata Zofia, manager, nie należy do partii politycznej

21. PAROBIEC Mieczysław, tokarz - frezer, nie należy do partii politycznej

22. PLUTA Natalia, pedagog specjalny, nie należy do partii politycznej

23. GŁADKOW Jan, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

Autor: tmw / Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Magazyny:
Raporty:
Pozostałe wiadomości