Kandydaci KO w wyborach do Sejmu (okręgi nr 1-20)

Polska

Wybory do parlamentu 2019: kandydaci KO w wyborach do Sejmu - lista kandydatów (okręgi nr 1-20)tvn24
wideo 2/36

Wybory do parlamentu 2019. Prezentujemy listę kandydatów do Sejmu, startujących z listy numer 5 - Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI. Kandydaci z okręgów nr 1-20.

Okręg wyborczy nr 1 [Legnica]

1. BORYS Piotr, przedstawiciel władzy samorządowej - radny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. CZERNOW Zofia, parlamentarzystka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. KROPIWNICKI Robert, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. KRAWCZYK Iwona Małgorzata, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. DROZD Ewa, parlamentarzystka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. DUDKOWIAK Jarosław Ryszard, przedstawiciel władzy samorządowej - Starosta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. BARANOWSKA Dorota, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. BANDER Michał, fizjoterapeuta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. SIKORA Konrad Jerzy, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Nowoczesna

10. ROWIŃSKI Konrad Antoni, przedstawiciel władzy samorządowej - wicestarosta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. PICHAŁA Anna Eugenia, ekonomista, nie należy do partii politycznej

12. DOWHAŃ-DOMAŃSKA Ksenia Anna, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. ROLSKA Beata Edyta, neurologopeda nauczyciel - pedagog, nie należy do partii politycznej

14. GRZEŚKÓW Zbigniew, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. BARCIK Krystyna Henryka, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. MAGRYŚ Urszula, specjalista do spraw rachunkowości, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. JAGIEŁŁO Jakub Krzysztof, przedstawiciel władzy samorządowej - radny, nie należy do partii politycznej

18. SKÓRZEWSKA Barbara Anna, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

19. STRĄCZEK Joanna Dorota, kierownik przychodni, nie należy do partii politycznej

20. SURWIŁO Małgorzata Joanna, technik administracji, członek partii politycznej: Nowoczesna

21. BROK Anna, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

22. ZIELIŃSKI Grzegorz, ekonomista, członek partii politycznej: Nowoczesna

23. GRAF Mirosław, nauczyciel wychowania fizycznego, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

24. BARTKOWIAK Włodzimierz, analityk finansowy, członek partii politycznej: Partia Zieloni

Okręg wyborczy nr 2 [Wałbrzych]

1. SIEMONIAK Tomasz, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. MRZYGŁOCKA Izabela Katarzyna, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. WIELICHOWSKA Monika, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. SZUSZWALAK Tomasz Daniel, strażak, nie należy do partii politycznej

5. MITRASZEWSKI Tomasz Łukasz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Nowoczesna

6. ŚWIŁO Teresa, emeryt, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. GLAPIŃSKI Rafał Mariusz, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

8. INGLOT Andrzej Ryszard, lekarz medycyny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. ROSIAK Mateusz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Inicjatywa Polska

10. ONYŚKÓW Paweł, urzędnik, nie należy do partii politycznej

11. SZCZYGIEŁ Zbigniew, strażak, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. ŚWIERCZYŃSKI Jędrzej Maciej, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. BEŚLERZEWSKA Małgorzata Urszula, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Partia Zieloni

14. IWANCZ Jacek Julian, nauczyciel, członek partii politycznej: Nowoczesna

15. BEN AMARA Joanna Maria, przewodnik turystyczny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. TUMIDALSKA Marta Magdalena, administratywistka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 3 [Wrocław]

1. SCHETYNA Grzegorz Juliusz, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. TRACZ Małgorzata Elżbieta, specjalista do spraw szkoleń, członek partii politycznej: Partia Zieloni

3. JAROS Michał, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. PIECHOTA Sławomir Jan, radca prawny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. MŁYŃCZAK Aldona Janina, parlamentarzysta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. AUGUSTYNOWSKA Joanna Wiktoria, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. MIESZKOWSKI Krzysztof, kulturoznawca, członek partii politycznej: Nowoczesna

8. HORODYSKA Anna Maria, urzędnik samorządowy, nie należy do partii politycznej

9. WÓJCIK Krystyna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

10. GÓRSKI Michał Jakub, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. ŻMIEJEWSKI Zdzisław Michał, politolog, nie należy do partii politycznej

12. ADAMCZAK Wojciech, leśnik, nie należy do partii politycznej

13. LESZCZYŃSKA Anna Maria, specjalista do spraw public relations, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. POLAŃSKI Jarosław, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. BURDZY Sebastian Robert, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. MĘDYGRAŁ Kacper Jan, technolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. SIERPIŃSKI Marek Rafał, specjalista do spraw logistyki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. ZALEWSKI Marek Krzysztof, adwokat, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. STASZEWSKI Waldemar Zbigniew, choreograf, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. MOŁOŃ Radosław Tomasz, doradca inwestycyjny, nie należy do partii politycznej

21. SOBOLAK Anna Helena, inżynier, nie należy do partii politycznej

22. MAKÓWKA Jacek Edward, doradca klienta, członek partii politycznej: Unia Pracy

23. PIWKO Katarzyna Anna, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

24. STANIÓW Katarzyna, farmaceuta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

25. ZELINKA Ryszard Julian, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

26. KROPSKI Łukasz, opiekun klienta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

27. GILAR Daria, urzędnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

28. ŁAPIŃSKI Marek, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 4 [Bydgoszcz]

1. ZWIEFKA Tadeusz Antoni, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. OLSZEWSKI Paweł Bartosz, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. KOZŁOWSKA Iwona Maria, pedagog, nie należy do partii politycznej

4. NITKIEWICZ Ireneusz Michał, specjalista do spraw logistyki, nie należy do partii politycznej

5. ŁOŚKO Magdalena, pedagog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. STASIŃSKI Michał Józef, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. POGODA Tadeusz Grzegorz, inżynier elektryk, nie należy do partii politycznej

8. MIKOŁAJCZAK Marian Marek, nauczyciel historii, nie należy do partii politycznej

9. BRZEZIŃSKA Olga, prawnik, nie należy do partii politycznej

10. KRÓLEWICZ Mirosław, ekonomista, nie należy do partii politycznej

11. MŁODECKI Juliusz Jakub, rolnik, nie należy do partii politycznej

12. BARANOWSKI Robert Rafał, technik mechanik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. GLISZCZYŃSKI Stanisław, dyrektor szkoły, nie należy do partii politycznej

14. AL-SHAER Bashar, lekarz, nie należy do partii politycznej

15. PIETRYGA Nicole Weronika, studentka, nie należy do partii politycznej

16. KATULSKI Jarosław Paweł, lekarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. BIELIŃSKA Monika Julia, księgowy, nie należy do partii politycznej

18. POPA Paulina Barbara, zarządca nieruchomości, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. WOŹNIAK Danuta Maria, kelner, nie należy do partii politycznej

20. WĄDOŁOWSKI Dariusz Józef, pracownik samorządowy, nie należy do partii politycznej

21. STASZAK-KOWALSKA Radosława Maria, lekarz, nie należy do partii politycznej

22. GALIŃSKA Martyna Magdalena, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

23. MALICH Piotr Henryk, filozof, członek partii politycznej: Partia Zieloni

24. SZCZĘSNY Wojciech, lekarz, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 5 [Toruń]

1. LENZ Tomasz, historyk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. MYRCHA Arkadiusz, radca prawny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. HARTWICH Iwona, sprzedawca, nie należy do partii politycznej

4. SZYMAŃSKI Tomasz Józef, poseł zawodowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. ŁUCZAK Krystian Marek, archeolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. TERMIŃSKI Przemysław Kazimierz, prawnik, nie należy do partii politycznej

7. ALABRUDZIŃSKI Dariusz Adam, księgowy, nie należy do partii politycznej

8. LUBAŃSKA Katarzyna Anna, nauczyciel fizyki, nie należy do partii politycznej

9. CZERWIŃSKI Wojciech Tomasz, administratywista, nie należy do partii politycznej

10. JANKOWSKI Sylwester Tomasz, inżynier leśnictwa, członek partii politycznej: Partia Zieloni

11. KOWALSKI Jerzy, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. ZWIERZCHOWSKA Lidia Urszula, nauczyciel biologii, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. STAŃCO-WAWRZYŃSKA Alicja Józefa, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

14. JASKÓLSKA Emilia, rolnik, nie należy do partii politycznej

15. ZALEWSKA Barbara Agata, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

16. ZIÓŁKOWSKA Grażyna Joanna, lekarz, członek partii politycznej: Partia Zieloni

17. GRACZYK Mirosław Roman, samorządowiec, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. BOGUCKI Sławomir Henryk, samorządowiec, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

19. WOJTKOWSKA Aneta Agnieszka, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nie należy do partii politycznej

20. KOWALKOWSKA Halina, administratywista, nie należy do partii politycznej

21. RAK Danuta Maria, nauczyciel biologii, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

22. MONTOWSKI Paweł, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

23. SZRAMOWSKI Wacław Jan, inżynier rolnictwa, nie należy do partii politycznej

24. PIOTROWSKA Dominika Marta, nauczyciel logopeda, nie należy do partii politycznej

25. SKONIECZKA Marcin Seweryn, ekonomista, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 6 [Lublin]

1. MUCHA Joanna, ekonomistka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. KRAWCZYK Michał Mateusz, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. WCISŁO Marta Anna, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. NAKONIECZNY Paweł Krzysztof, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. LISOWSKA Bożena Grażyna, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. BABISZ Krzysztof, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. KOMORSKI Krzysztof, socjolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. BOJARSKI Krzysztof, lekarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. ORGASIŃSKI Lucjan, politolog, nie należy do partii politycznej

10. WASILEWSKA Bożenna, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

11. BIAŁOWĄS Waldemar Franciszek, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. JUCHNIKOWSKI Józef Stanisław, matematyk, nie należy do partii politycznej

13. GUZ Sylwia Stanisława, socjolog, nie należy do partii politycznej

14. KUREK Paweł Tomasz, nauczyciel informatyki, członek partii politycznej: Nowoczesna

15. SZABAŁA Magdalena Anna, lekarz weterynarii, nie należy do partii politycznej

16. TRYBOŃ Maciej Stefan, trener sportu, nie należy do partii politycznej

17. DUNECKA Małgorzata Teresa, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

18. KALBARCZYK Adam Andrzej, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

19. BUCZEK Tomasz Lech, prawnik, nie należy do partii politycznej

20. HOŁDA Joanna Sława, prawnik, nie należy do partii politycznej

21. FATYGA Katarzyna, specjalista administracji publicznej, nie należy do partii politycznej

22. GŁADYSZ Krzysztof Andrzej, inżynier mechanik, członek partii politycznej: Nowoczesna

23. WOJCIECHOWSKA-JĘDRZEJCZYK Magdalena Mariola, nauczyciel plastyki, członek partii politycznej: Partia Zieloni

24. MIŁOSZ Michał Marcin, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

25. AUSZ Mariusz Grzegorz, wykładowca akademicki - nauki humanistyczne, nie należy do partii politycznej

26. PADO Anna Barbara, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Nowoczesna

27. SZCZUCKI Piotr, radca prawny, nie należy do partii politycznej

28. RAK Marek, nauczyciel akademicki - nauki wojskowe, nie należy do partii politycznej

29. WIĘCEK Katarzyna Dorota, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

30. JURKOWSKI Zbigniew Wiktor, chemik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 7 [Chełm]

1. HAIDAR Riad, lekarz medycyny, nie należy do partii politycznej

2. ŻMIJAN Stanisław, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. WRÓBLEWSKA Kornelia Konstancja, dziennikarka, nie należy do partii politycznej

4. GRABCZUK Krzysztof, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. GROMADZKA Małgorzata, urzędnik administracji samorządowej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. ZWOLAK Rafał Mariusz, socjolog, członek partii politycznej: Nowoczesna

7. GRAD Mariusz, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. ANTONIUK Tomasz Wojciech, specjalista administracji publicznej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. PAŃCZYK Tomasz Józef, geodeta, nie należy do partii politycznej

10. JÓŹWIK Kamil, technik budownictwa, nie należy do partii politycznej

11. ZAJĄC Magdalena, wyższy urzędnik państwowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. LAMCZYK Grażyna Bogumiła, politolog, nie należy do partii politycznej

13. KOWALEWSKI Mariusz Stanisław, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. KIELISZEK-WASIOŁEK Bożena Stanisława, nauczyciel nauczania początkowego, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. PIETRASZKIEWICZ Katarzyna Ewa, kierownik ośrodka pomocy rodzinie, nie należy do partii politycznej

16. ŻBIKOWSKA Barbara Stefania, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. HUKIEWICZ Karolina Anna, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

18. ĆWIKLIŃSKA Kamila, specjalista sprzedaży internetowej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. PELC Katarzyna Weronika, fizjoterapeuta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. KOLASIŃSKA Anna Maria, rolnik, nie należy do partii politycznej

21. ZARĘBSKA Wioleta, położna, nie należy do partii politycznej

22. RUSINEK Antoni, specjalista do spraw zarządzania, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

23. MUSOLF Jan Józef, rolnik, nie należy do partii politycznej

24. ZYGARSKI Piotr Jacek, prawnik, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 8 [Zielona Góra]

1. ANIŚKO Tomasz Witold, architekt krajobrazu, członek partii politycznej: Partia Zieloni

2. SŁUGOCKI Waldemar Jan, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. SIBIŃSKA Krystyna Mieczysława, poseł, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. OSOS Katarzyna, radca prawny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. WIERCHOWICZ Jerzy, adwokat, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. KUCHARSKI Tomasz Bogusław, pracownik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. JABŁOŃSKI Marcin Artur, menadżer, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. PAHL Witold, radca prawny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. POTĘGA Grzegorz Michał, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

10. BRODZIŃSKA Cecylia, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. NAPIÓRKOWSKI Olaf Krzysztof, pracownik samorządowy, nie należy do partii politycznej

12. MAGDZIAREK Krystyna Maria, nauczyciel, członek partii politycznej: Nowoczesna

13. SUJAK Radosław Zenon, animator kultury, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. WDOWIAK Agata Małgorzata, pracownik samorządowy, nie należy do partii politycznej

15. KOLA Krzysztof Stanisław, radca prawny, nie należy do partii politycznej

16. JĄGOWSKA Alina Wanda, biolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. KOWALSKI Piotr Stanisław, manager, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. MALINOWSKA Danuta Teresa, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. BRODZIKOWSKI Miłosz Mateusz, dyrektor, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. PABIEROWSKI Marcin Bogusław, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

21. KRAŚNY Marek Mirosław, inżynier budownictwa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

22. KOZAK Elżbieta, manager, nie należy do partii politycznej

23. KANIEWSKA Jolanta Teresa, pielęgniarka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

24. ZABOROWSKI Bogusław Michał, lekarz weterynarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 9 [Łódź]

1. ZIMOCH Tomasz Franciszek, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

2. PIĄTKOWSKI Krzysztof Mariusz, historyk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. ŚLEDZIŃSKA-KATARASIŃSKA Iwona Elżbieta, dziennikarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. NIEMCZYK Małgorzata Barbara, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. GOŁASZEWSKI Marcin Łukasz, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Nowoczesna

6. KACPRZAK Tomasz Piotr, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. KOBYLIŃSKA Agata, pedagog, nie należy do partii politycznej

8. GAŁKIEWICZ Magdalena Anna, programista aplikacji, członek partii politycznej: Partia Zieloni

9. MAKOWSKI Krzysztof Michał, biotechnolog, nie należy do partii politycznej

10. HENCZ Marcin Krzysztof, grafik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

11. CHOJNACKA-DURAJ Justyna Maria, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. MAMULSKA Monika Joanna, ekonomista, nie należy do partii politycznej

13. MAJCHRZAK Antonina, student, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. CABAN-PIASKOWSKA Katarzyna Paulina, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Nowoczesna

15. NOWAK Renata Anna, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. STĘPIEŃ Radosław Adam, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. KARWOWSKI Mateusz, socjolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. RAHNEMA-BAJ Niloufar, lekarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. KRAWCZYK Maria Teresa, pielęgniarka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. BONISŁAWSKI Ryszard Wiesław, filolog, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 10 [Piotrków Trybunalski]

1. GRABARCZYK Cezary Stanisław, adwokat, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. SPÓLNICKA Magdalena Sylwia, farmaceuta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. RUTKOWSKA Dorota, socjolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. KLATKA Barbara Ewa, menedżer sportu, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. SOKALSKI Jacek Marian, ekonomista, nie należy do partii politycznej

6. ROŻNIATOWSKI Arkadiusz Paweł, pracownik obsługi klienta, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. TELUS Robert, technik mechanik, nie należy do partii politycznej

8. KUBA Elżbieta Ewa, księgowa, nie należy do partii politycznej

9. JANIEC Roman Stanisław, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

10. SENEJKO Andrzej Jerzy, adwokat, członek partii politycznej: Nowoczesna

11. LISTWOŃ Anna Renata, technik farmacji, członek partii politycznej: Nowoczesna

12. SIEDLECKI Roman Piotr, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. BILSKI Kuba, student, członek partii politycznej: Zieloni

14. TOKARSKI Piotr Sebastian, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. WOLIŃSKA Sylwia, logistyk, nie należy do partii politycznej

16. KOWALCZYK Jan Wojciech, rolnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. PONIATOWSKA Ewa Justyna, nauczycielka, nie należy do partii politycznej

18. WĘŻYK-GŁOWACKA Marlena Irena, administratywista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 11 [Sieradz]

1. TOMCZYK Cezary Józef, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. JOŃSKI Dariusz, ekonomista, członek partii politycznej: Inicjatywa Polska

3. HANAJCZYK Agnieszka Małgorzata, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. RĄKOWSKI Krzysztof Gabor, specjalista ds. funduszy unijnych, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. OWCZAREK Andrzej, historyk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. GIERULA Artur, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. PABICH Michał Marian, administratywista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. LEWERA Jacek Witold, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. SEWERYN Piotr Jacek, kosztorysant budowlany, członek partii politycznej: Partia Zieloni

10. LEWANDOWSKA Iwona Elżbieta, prawnik, członek partii politycznej: Nowoczesna

11. WRÓBEL Katarzyna Renata, pracownik administracyjny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. STRUMIAN Edyta Grażyna, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. WÓJCIK Zbigniew, pożarnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. KOWALCZYK Michał Marcin, technik informatyk, nie należy do partii politycznej

15. LIPIŃSKA Anna, artysta plastyk, członek partii politycznej: Partia Zieloni

16. MATUSIAK Karolina Daria, ekonomista, nie należy do partii politycznej

17. ZIELIŃSKA Beata Maria, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

18. KĄCKI Tomasz Bernard, rolnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. JESIONOWSKA Barbara Maria, zarządca nieruchomości, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. SIERADZKI Marcin Miłosz, architekt, członek partii politycznej: Nowoczesna

21. WOLNA Katarzyna Kinga, psycholog, nie należy do partii politycznej

22. OKOŃ-WYDER Nina Barbara, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

23. JACHIMEK Marek Grzegorz, emeryt wojskowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

24. GRABARCZYK Małgorzata Iwona, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 12 [Kraków]

1. NIEDZIELA Dorota, lekarz weterynarii, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. SOWA Marek Jan, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. POTOCKI Adam Kajetan, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. STYCZEŃ Adam Tomasz, menadżer ochrony zdrowia, nie należy do partii politycznej

5. KLINOWSKI Mateusz Michał, wykładowca akademicki, nie należy do partii politycznej

6. WĄTROBA Ewa Beata, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

7. CHOWANIEC Michał, przedstawiciel medyczny, członek partii politycznej: Nowoczesna

8. LUBAŃSKI Adam Jarosław, politolog, członek partii politycznej: Partia Zieloni

9. WINCENCIAK-WALAS Ewa Magdalena, higienistka stomatologiczna, członek partii politycznej: Nowoczesna

10. SKOWROŃSKA Kinga Agnieszka, ekonomista, członek partii politycznej: Nowoczesna

11. BRÓZDA Marcin, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. BLIŹNIAK Katarzyna Elżbieta, przedstawiciel handlowy, członek partii politycznej: Nowoczesna

13. ARKIT Szymon Tadeusz, inspektor pracy, nie należy do partii politycznej

14. KLAJA Tomasz Zygmunt, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

15. MIRANOWICZ Maria Wiesława, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

16. ŻABA Tadeusz, inż. automatyk, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 13 [Kraków]

1. KOWAL Paweł Robert, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

2. LIPIEC Grzegorz Cezary, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. MISZALSKI Aleksander Jan, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. GĄDEK Lidia Stanisława, lekarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. MAREK Dorota, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. RAŚ Ireneusz Jacek, historyk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. LASSOTA Józef, poseł, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. SONIK Bogusław Andrzej, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. WODYŃSKA Marta Agnieszka, menadżer, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

10. MAZUR Artur, dyrektor handlowy, członek partii politycznej: Zieloni

11. SZCZEPAŃSKA Alicja Anna, policjant, nie należy do partii politycznej

12. DYNA Władysław Andrzej, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. SZCZOTKOWSKI Dariusz, socjolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. NOWAK Edyta Liliana, pielęgniarka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. ULMANIEC Zbigniew Tomasz, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. BUCZKOWSKI Andrzej, politolog, nie należy do partii politycznej

17. ZNAMIROWSKI Michał Kazimierz, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

18. PIEKAREK Sebastian Joachim, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. MAJCHER-LEGAWIEC Urszula Elżbieta, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

20. BARTYZEL Janusz Jan, manager, nie należy do partii politycznej

21. GRABARCZYK Piotr Łukasz, specjalista ds. mediów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

22. WĘGRZYN Ewelina Teresa, politolog, członek partii politycznej: Nowoczesna

23. PILCH-KOCJAN Marzena Dorota, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

24. DOMAŃSKI Andrzej Jan, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

25. BAJOREK Emil Krzysztof, przewodnik miejski po Krakowie, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

26. IWANICKA Maria, kolejarz, nie należy do partii politycznej

27. STRZELECKA Maria Małgorzata, orientalista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

28. MEYSZTOWICZ Jerzy Witold, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Nowoczesna

Okręg wyborczy nr 14 [Nowy Sącz]

1. MARCZUŁAJTIS-WALCZAK Jagna Kinga, trener sportowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. CZERWIŃSKI Andrzej Stanisław, inżynier elektryk, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. FOGLER Marta Halina, filolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. KOCHAN Witold Zygmunt, socjolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. RUCHAŁA Elżbieta Joanna, adwokat, członek partii politycznej: Nowoczesna

6. MUSIAŁ Piotr Tomasz, ślusarz, nie należy do partii politycznej

7. OLSZYŃSKI Waldemar Paweł, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. LEHNER Sylwia Beata, trener osobisty, nie należy do partii politycznej

9. JANCZAK Marek Józef, inżynier mechanik, nie należy do partii politycznej

10. KARPIEL Jan Bolesław, architekt, nie należy do partii politycznej

11. CYMER Janusz Ryszard, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. SPRAWKA-BAZYDŁO Maria Anna, historyk sztuki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. WĄSOWSKA-SCHIRMER Halina Maria, terapeuta zajęciowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. PACHNIOWSKI Bogusław Tadeusz, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. CICHAŃSKA Barbara Grażyna, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

16. LOREK Andrzej, ślusarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. PATER Stanisław, chemik, członek partii politycznej: Partia Zieloni

18. BALCERZYK Danuta Anna, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. GWÓŹDŹ Jacek Józef, programista aplikacji, członek partii politycznej: Nowoczesna

20. MAJKA Jerzy Stanisław, menedżer produktu, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 15 [Tarnów]

1. AUGUSTYN Urszula Danuta, poseł, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. WARDZAŁA Robert Marian, menedżer, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. PAJĄK Jacek Paweł, menedżer, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. PANKIEWICZ Lech Jerzy, lekarz weterynarii, nie należy do partii politycznej

5. KRUPA Barbara Maria, lekarz, nie należy do partii politycznej

6. CYGONIK Grzegorz Maciej, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

7. KRAMARCZYK Jolanta Agata, położna, nie należy do partii politycznej

8. JANAS Krzysztof Tadeusz, nauczyciel, członek partii politycznej: Nowoczesna

9. POLAŃSKA Anna Beata, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

10. KRAMARCZYK Adam Marian, inżynier budownictwa, nie należy do partii politycznej

11. ROJEWSKI Rafał Leszek, ekonomista, nie należy do partii politycznej

12. SADKIEWICZ Łukasz, ekonomista, nie należy do partii politycznej

13. SZKLARSKI Piotr, specjalista bankowości, członek partii politycznej: Partia Zieloni

14. ŁACNA Magdalena Joanna, psycholog, nie należy do partii politycznej

15. BŁESZYŃSKA Oliwia Julia, studentka, nie należy do partii politycznej

16. KLUZA Tomasz Antoni, pedagog, członek partii politycznej: Nowoczesna

17. GONDEK-PODOSEK Dominika Kinga, logopeda, członek partii politycznej: Nowoczesna

18. SAMBOR Bogusław, księgowy, członek partii politycznej: Nowoczesna

Okręg wyborczy nr 16 [Płock]

1. KIERWIŃSKI Marcin Piotr, inżynier elektronik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. GAPIŃSKA Elżbieta Teresa, pedagog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. RUSINOWSKA Beata Małgorzata, pedagog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. KRZEMIŃSKI Adam, nauczyciel matematyki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. KORAJCZYK-SZYPERSKA Agnieszka, kierownik ds. rozwoju, nie należy do partii politycznej

6. ZIELSKI Dariusz, specjalista ds. logistyki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. BACZEWSKI Marcin, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. GMURCZYK Arkadiusz, artysta fotografik, członek partii politycznej: Zieloni

9. RZEPLIŃSKA Małgorzata Zofia, rolnik, nie należy do partii politycznej

10. CIESIELSKI Rafał, prawnik, nie należy do partii politycznej

11. LEGIĘĆ-DOROBA Kinga, agent nieruchomości, nie należy do partii politycznej

12. WOŹNOWSKI Rafał Mariusz, filozof, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. KWARCIŃSKA-KULIS Katarzyna Joanna, fizyk, członek partii politycznej: Nowoczesna

14. PAWLAK Urszula Henryka, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. ONISZK Wiktor, student, nie należy do partii politycznej

16. ADAMIAK Paulina Ada, prawnik, nie należy do partii politycznej

17. PIOTROWSKI Marcin Hubert, historyk, nie należy do partii politycznej

18. POGONOWSKI Mariusz, aktor, nie należy do partii politycznej

19. PIETRASZEK Stanisław Władysław, chemik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. RABOSZUK Wiesław Mariusz, inżynier rolnictwa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 17 [Radom]

1. KLUZIK-ROSTKOWSKA Joanna Grażyna, dziennikarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. RUSZCZYK Leszek Jan, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. BIAŁKOWSKA Anna Maria, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. WOŹNIAK Małgorzata Anna, politolog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. FRYSZTAK Konrad Mirosław, dziennikarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. OZIĘBŁO Andrzej Jacek, oficer pożarnictwa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. NOWACKA Magdalena Beata, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

8. MACIĄG Mieczysław, emeryt, członek partii politycznej: Nowoczesna

9. ŁUKASIEWICZ Iwona Małgorzata, nauczyciel, członek partii politycznej: Partia Zieloni

10. MAJCHER Bartłomiej Antoni, lekarz weterynarii, nie należy do partii politycznej

11. WARCHOŁ Marek, magister inżynier mechanik, członek partii politycznej: Nowoczesna

12. PAŁGAN Adam Paweł, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

13. KWIATKOWSKA Barbara, pielęgniarka, nie należy do partii politycznej

14. DENKIEWICZ Agnieszka Violeta, ekonomista, nie należy do partii politycznej

15. SZYMCZYK Mariola Izabela, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. KUTYŁA Wojciech Bogdan, inżynier mechanik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. SZCZEPANIAK Elżbieta Teresa, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

18. ŚMIETANKA Tomasz Józef, nauczyciel akademicki, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 18 [Siedlce]

1. GASIUK-PIHOWICZ Kamila, adwokat, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. MROCZEK Czesław, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. CHABERSKI Krzysztof Andrzej, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. POPIELARZ Mariusz Piotr, wyższy urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma

Obywatelska RP

5. GRENDA Jarosław, inżynier mechanik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. KAMIŃSKI Zbigniew, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

7. CICHOŃ Alicja Emilia, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. KALICKI Wiesław Andrzej, rolnik, członek partii politycznej: Nowoczesna

9. RYJEWSKI Daniel Rafał, ekonomista, członek partii politycznej: Partia Zieloni

10. ŻOCHOWSKI Dariusz Leon, wykładowca akademicki, członek partii politycznej: Wolność i Równość

11. DZIADAK Ryszard, muzealnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

12. KOBYLIŃSKI Grzegorz Stefan, menedżer sportu i turystyki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. SAWICKA Bożena, dyrektor ośrodka adopcyjnego, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. SOBIECH Robert, ratownik medyczny, nie należy do partii politycznej

15. PRUSACZYK Klaudia, student, nie należy do partii politycznej

16. TRUSZKOWSKI Bartosz Kamil, prawnik, członek partii politycznej: Nowoczesna

17. OBŁUDKA Mateusz, uczeń, nie należy do partii politycznej

18. WNOROWSKA Agnieszka Joanna, pracownik socjalny, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. WÓJCIK Maciej Mirosław, nauczyciel, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. JASTRZĘBSKA Dorota, nauczyciel, członek partii politycznej: Nowoczesna

21. FALKOWSKA Katarzyna, specjalista zaopatrzenia medycznego, nie należy do partii politycznej

22. KOZIOŁ Emilia, architekt krajobrazu, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

23. KAWKA Marta, asystent dyrektora, nie należy do partii politycznej

24. DANILUK Sybilla Stanisława, położna, nie należy do partii politycznej

Okręg wyborczy nr 19 [Warszawa]

1. KIDAWA-BŁOŃSKA Małgorzata Maria, producent filmowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. LUBNAUER Katarzyna Anna, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Nowoczesna

3. ROSATI Dariusz Kajetan, ekonomista, nie należy do partii politycznej

4. FABISIAK Joanna, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

5. SZOSTAKOWSKI Jarosław Sergiusz, nauczyciel akademicki, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

6. PIEKARSKA Katarzyna Maria, radca prawny, nie należy do partii politycznej

7. SZCZERBA Michał Roch, poseł na Sejm RP, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

8. POTAPOWICZ Sławomir, politolog, członek partii politycznej: Nowoczesna

9. ZIELIŃSKA Urszula Sara, kierownik do spraw marketingu, członek partii politycznej: Partia Zieloni

10. KOSECKI Roman Jacek, trener sportu, nie należy do partii politycznej

11. POTOROCZYN Paweł Rafał, pisarz, nie należy do partii politycznej

12. DĄBROWSKA Alicja, lekarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. JACHIRA Klaudia Krystyna, aktor, nie należy do partii politycznej

14. SKOLIMOWSKI Krzysztof Piotr, urzędnik samorządowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

15. ŁOBODA Dorota Ewa, przedstawiciel władzy samorządowej, nie należy do partii politycznej

16. MANARCZYK Bożena Maria, doradca podatkowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

17. BORKOWSKI Wojciech Józef, lekarz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. KRAJEWSKA Sylwia, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

19. KACPRZYK Dawid, student, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. MIŚKIEWICZ Jolanta, dziennikarka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

21. LUFT Krzysztof Stanisław, dziennikarz, nie należy do partii politycznej

22. ŁOBACZ Bogusław Kazimierz, technik mechanik samochodowy, nie należy do partii politycznej

23. SKRZECZ Jerzy Norbert, specjalista do spraw marketingu i handlu, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

24. TURSKA Marta Katarzyna, menedżer, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

25. PIOTROWSKI Arkadiusz, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

26. WYRWAŁ Agnieszka Monika, projektant mody, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

27. RUDZIAK Anna, menadżer ds. sprzedaży, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

28. SAMCZYK Anna Elżbieta, audytor, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

29. LACH Lilianna Irena, pedagog, nie należy do partii politycznej

30. ŁĄCKA Ilona Joanna, inżynier inżynierii środowiska, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

31. ROGULSKI Igor, psycholog, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

32. LEŚNIAK Edyta Róża, inżynier technologii żywności, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

33. WASYLUK Aleksander, informatyk, nie należy do partii politycznej

34. CHMIEL Patrycja Maria, doktor nauk społecznych, nie należy do partii politycznej

35. ROSS Tadeusz Edward, aktor, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

36. WOJDA Paweł Konrad, programista aplikacji, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

37. STELMASZYK Anna Małgorzata, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

38. KERYK Myroslava, socjolożka, nie należy do partii politycznej

39. KRASOŃ Łukasz, mówca motywacyjny, nie należy do partii politycznej

40. GAJEWSKA Aleksandra Małgorzata, przedsiębiorca, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Okręg wyborczy nr 20 [Warszawa]

1. GRABIEC Jan Stanisław, poseł, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. ZALEWSKI Paweł Ksawery, konsultant, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

3. GAJEWSKA Kinga Magdalena, poseł na Sejm RP, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

4. LASEK Maciej Grzegorz, inżynier lotniczy budowy płatowców, nie należy do partii politycznej

5. WIŚNIEWSKI Jacek Grzegorz, prezes, nie należy do partii politycznej

6. NIEMCZYK Piotr Franciszek, konsultant, członek partii politycznej: Nowoczesna

7. SZOSTAK Katarzyna Albina, pielęgniarka operacyjna, członek partii politycznej: Inicjatywa Polska

8. KOCZOROWSKA Jolanta Maria, emerytka, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

9. RZYMAN Krzysztof Adam, ekonomista, członek partii politycznej: Partia Zieloni

10. KOŁOSOWSKI Artur Stanisław, przedsiębiorca, nie należy do partii politycznej

11. KRAWCZYK-DĘBIEC Ewa Małgorzata, kierownik kontroli wewnętrznej, nie należy do partii politycznej

12. HERNER Wojciech, przedstawiciel handlowy, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

13. BONECKA Halina Justyna, ekonomista, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

14. SZTURO Tomasz Paweł, nauczyciel, nie należy do partii politycznej

15. ORZECHOWSKA - MIKULSKA Grażyna, przedstawiciel władzy samorządowej, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

16. WASILEWSKI Piotr Michał, adwokat, członek partii politycznej: Nowoczesna

17. MIERZEJEWSKA-WAŚ Magdalena Jadwiga, turoperator, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

18. LUBOIŃSKI Patryk Jan, przedstawiciel władzy samorządowej, nie należy do partii politycznej

19. WIERZBICKA Olga, prawnik, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

20. WYDURSKI Patryk, student, członek partii politycznej: Partia Zieloni

21. WINIARSKA-CZAJKOWSKA Maja Magdalena, trener osobisty, nie należy do partii politycznej

22. BIELEC Karol, menadżer, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

23. KAMIŃSKI Grzegorz Rafał, specjalista polityki społecznej, członek partii politycznej: Nowoczesna

24. KANDYBA Piotr, magister inżynier technologii żywności, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Autor: tmw / Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Magazyny:
Raporty: