Polska

Lewandowscy grają z WOŚP. Treningi z Anną, spotkanie z Robertem

Polska

"Warto pomagać, więc pomagamy jak tylko możemy, razem z moim mężem"tvn24
wideo 2/35

Anna i Robert Lewandowscy jak co roku grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Pomysłów im nie brakuje. - Ja zaproponowałam wspólny trening w Healthy Center by Ann oraz miejsce w siedmiodniowym obozie, a Robert zaprasza na spotkanie zwycięzcę licytacji - mówi Ania przed wielkim finałem organizowanej po raz 27. akcji.

GRUPA TVN JEST GOSPODARZEM I PARTNEREM 27. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.

Trening odbył się już w czwartek. Z Anią ćwiczyło w Warszawie 20 pań. Wszystkie pieniądze zebrane w czasie tego wydarzenia - wejściówka kosztowała 100 zł - od razu powędrowały do puszki WOŚP.

Camp by Ann, zawsze cieszący się ogromnym zainteresowaniem, zaplanowano na maj. Na aukcję wystawiono jedno miejsce. - Będziemy naprawdę mocno trenowali - zapowiada Ania. - Chętnych nie brakuje, a pomagać warto, więc razem z mężem pomagamy, jak tylko możemy.

Do wylicytowania jest też spotkanie z Robertem - lunch lub kolacja. Wiadomo, jak zapracowany jest kapitan reprezentacji Polski, jak trudno znaleźć mu wolny termin, szczegóły spotkania zostaną zatem ustalone po zakończeniu aukcji.

WOŚP coraz bliżej miliarda

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy powstała w 1993 roku. Od tego czasu co roku, na początku stycznia, organizuje wielką zbiórkę pieniędzy. Za zebrane środki kupuje i przekazuje w darze, przede wszystkim szpitalom dziecięcym w Polsce, najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W ciągu 26 Finałów fundacja zebrała i przeznaczyła na wsparcie polskiej medycyny ponad 951 mln złotych.

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia. Orkiestra zagra pod hasłem "Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha". Celem zbiórki będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

ZOBACZ NASZ SPECJALNY SERWIS WOŚP 2019 W TVN24

Autor: mm/adso/rk / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24