Stwórzcie razem z nami wielką mapę orkiestrowych serc. #WOSPwTVN24

[object Object]
Wielka mapa orkiestrowych serc. Pomóż w jej tworzeniutvn24
wideo 2/35

Już w niedzielę 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Dzięki widzom TVN24 będziemy pokazywać, jak tego dnia gracie z Orkiestrą w każdym miejscu na świecie. Jak włączyć się w tworzenie wielkiej mapy orkiestrowych serc? To proste. Wystarczy zamieścić publiczny post w mediach społecznościowych, dodając #WOSPwTVN24 oraz nazwę miejscowości, w której gracie, poprzedzoną hasztagiem. Wasze zdjęcia i nagrania pokażemy na antenie TVN24 i w portalu tvn24.pl.

GRUPA TVN JEST GOSPODARZEM I PARTNEREM 27. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.

- Czekamy na każdą fotę, na każde ujęcie, na każdy filmik, z każdego zakątka. Nie tylko Polski, ale i świata. W ten sposób będziemy wiedzieli, jak gracie, będziecie wy nam i my wam przekazywali moc niesamowitej energii - zaapelował Jerzy Owsiak.

- Czekamy na każdy sygnał od was - dodał.

27. Finał

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy powstała w 1993 roku. Od tego czasu co roku, na początku stycznia, organizuje wielką zbiórkę pieniędzy. Za zebrane środki kupuje i przekazuje w darze, przede wszystkim szpitalom dziecięcym w Polsce, najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W ciągu 26 Finałów fundacja zebrała i przeznaczyła na wsparcie polskiej medycyny ponad 951 mln złotych.

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia. Orkiestra zagra pod hasłem "Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha". Celem zbiórki będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

ZOBACZ NASZ SPECJALNY SERWIS #WOSPwTVN24 2019

Stwórzcie razem z nami wielką mapę orkiestrowych serc
Stwórzcie razem z nami wielką mapę orkiestrowych serctvn24

Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Pozostałe wiadomości