#WOSPwTVN24. Pokazujemy, jak grają Wasze serca! Przesyłajcie nam swoje relacje

Aktualizacja:
Wielka mapa orkiestrowych serc. Pomóż w jej tworzeniu
Wielka mapa orkiestrowych serc. Pomóż w jej tworzeniu
tvn24
tvn24Twórzcie razem z nami wielką mapę orkiestrowych serc!

Dziś kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz 26. otwieramy serca - i portfele - na potrzeby innych. Niedziela 14 stycznia będzie dniem pełnym pozytywnych emocji. Pomóżcie nam je uwiecznić. Stwórzcie z nami wielką mapę orkiestrowych serc. Wasze relacje mogą się znaleźć na portalu tvn24.pl i na antenie TVN24. Sprawdźcie, w jaki sposób można wziąć udział w naszej akcji.

Obserwuj wydarzenia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: przebieg zbiórki, a także koncerty i inne imprezy towarzyszące. Rób zdjęcia, nagrywaj filmy, a nawet – wykorzystując media społecznościowe - transmituj wydarzenia (pamiętaj, aby transmisję opublikować po zakończeniu). Swoimi materiałami możesz podzielić się z nami, a za naszym pośrednictwem - także z innymi użytkownikami portalu tvn24.pl i widzami TVN24.

Taką mapę tworzyliśmy dzięki Wam także w ubiegłym roku. Wyszła wspaniale! Pokazała, jak pięknie gra orkiestra Waszych serc. Chcemy powtórzyć to przedsięwzięcie.

Wystarczy, że zamieścisz publiczny post na Facebooku, Twitterze lub Instagramie wraz z hasztagiem #WOSPwTVN24 oraz hasztagiem z nazwą swojej miejscowości (np. #warszawa lub #londyn), a Twoja relacja może się znaleźć na wielkiej mapie orkiestrowych serc.

Swoją relację możesz przesłać również poprzez Kontakt 24. I tą drogą może ona trafić na naszą mapę orkiestrowych serc.

Wszystkie materiały mają szanse pojawić się na portalu i antenie TVN24. Bądźcie z nami w ten szczególny dzień!

Jak możesz współtworzyć mapę orkiestrowych serc

Zobacz, co zrobić, żeby Twoja relacja mogła się znaleźć na naszej mapie!

Na wyrównanie szans noworodków

26. Finał WOŚP odbywa się 14 stycznia 2018 roku, a jego celem będzie pozyskanie środków "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

Neonatologia była celem Finałów WOŚP już siedmiokrotnie. Dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy na wszystkie oddziały noworodkowe w Polsce trafiły 3 844 urządzenia medyczne za łączną kwotę 121 909 333,39 zł. Rodzice najmniejszych pacjentów mogą dziś, w razie potrzeby, liczyć na gotowość do pracy 1160 inkubatorów, 367 stanowisk do resuscytacji noworodków czy 344 kardiomonitorów.

Finał na antenach Grupy TVN

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to akcja pozyskiwania środków na wsparcie polskiej medycyny. Jej najistotniejszym elementem jest jednodniowa zbiórki publiczna, która odbywa się co roku w drugą niedzielę stycznia. Angażuje się w nią ponad 1700 sztabów w całej Polsce i na świecie, oraz 120 tysięcy wolontariuszy kwestujących tego dnia na rzecz WOŚP. Trwa wtedy także całodniowa transmisja telewizyjna relacjonująca przebieg akcji, która emitowana jest na antenie ogólnopolskiej stacji telewizyjnej. Od zeszłego roku partnerem telewizyjnym Fundacji i gospodarzem transmisji telewizyjnej jest Grupa TVN.

O godz. 20 tradycyjnie odbędzie się Światełko do Nieba - happening świetlny, będący punktem kulminacyjnym całodziennej akcji.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TVN24.PL

Autor: rzw / Źródło: tvn24.pl

Pozostałe wiadomości