Polska

"To sprzęt, który mi uratował życie". Śledź relacje na żywo na profilu tvn24.pl

Polska

Relacje na żywo ze sztabu WOŚP
Facebook/tvn24.plMaja i Zuzia Raczkowskie opowiedziały, jak ważna jest dla nich WOŚP

Czasu, by dopiąć wszystko na ostatni guzik, zostało już niewiele, ale w sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nastroje są radosne. Przez całą sobotę i niedzielę w centrum dowodzenia WOŚP jest dziennikarz tvn24.pl Tomasz Setta, który w czasie relacji Facebook Live na naszym profilu pokazuje, jak wyglądają przygotowania do finału i jego przebieg.

Maja i Zuzia Raczkowskie urodziły się na przełomie piątego i szóstego miesiąca ciąży. Nie ważyły nawet po 800 g. - Inkubatory i sprzęt, który ratował życie moim dziewczynom, był oklejony serduszkami. Od pierwszej Orkiestry spłacamy dług wdzięczności, który jest w sercu - mówi babcia dziewczynek, pani Mariola.

Zuzia nie chodzi, ale startuje w biegach. Teraz razem z siostrą i babcią szykuje się do orkiestrowego biegu "Policz się z cukrzycą".

"Na osiedlu dobrze znają te dwie rozchichotane blondyny" - CZYTAJ WIĘCEJ O MAI I ZUZI W MAGAZYNIE TVN24

O tym, jak ważna jest dla nich Orkiestra, opowiedziały w czasie transmisji na żywo na naszym profilu społecznościowym:

Przez cały weekend zachęcamy do oglądania TVN24, czytania tvn24.pl, śledzenia nas w mediach społecznościowych i przesyłania relacji na Kontakt24.

Wielki finał

25. Finał WOŚP odbędzie się 15 stycznia 2017 r. Tym razem środki będą zbierane na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

W niedzielę 120 tys. wolontariuszy będzie kwestowało na rzecz WOŚP na ulicach nie tylko Polski, ale też kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie. Odbędzie się wiele tysięcy koncertów, imprez, happeningów i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń.

Finał będzie relacjonowany na wszystkich kanałach Grupy TVN, najwięcej informacji będzie można zobaczyć na antenach TVN24, TVN, TTV oraz platformie Player.pl.

O godz. 20 tradycyjnie odbędzie się Światełko do Nieba - happening świetlny będący punktem kulminacyjnym całodziennej akcji.

CZYTAJ WIĘCEJ O WOŚP

Autor: kg//tka / Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn24.pl

Magazyny:
Raporty:
Pozostałe wiadomości