Polska

"Wielki huk dla wielkiej kobiety". Piloci F-16 dla Ani Przybylskiej

Polska

facebook.com | Tomasz MajorTaki napis na F-16 umieścili piloci z 1. eskadry obsługi 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu-Krzesinach

"Wielki huk dla wielkiej kobiety" - taki napis na samolocie F-16 umieścili piloci z 1. eskadry obsługi 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu-Krzesinach. W ten sposób uczcili pamięć zmarłej w niedzielę Anny Przybylskiej.

"Mały 'Tribute' dla Ani od chłopaków z 1-wszej eskadry obsługi 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego:-)" - napisano na facebookowym profilu bazy lotnictwa w Poznaniu-Krzesinach.

F-16 z napisem na cześć aktorki brał udział w szkoleniach lotniczych.

Przybylska zmarła w wieku 35 lat

Anna Przybylska, która zyskała popularność rolą Marylki z serialu "Złotopolscy", zmarła w niedzielę na raka trzustki. Miała 35 lat.

Zagrała w licznych filmach fabularnych i serialach telewizyjnych. Zadebiutowała w kinie w 1997 r. rolą Suczki w filmie "Ciemna strona Wenus". Szerokiej publiczności znana z roli Marylki w serialu TVP 2 "Złotopolscy". W 2000 r. zagrała również w filmie Bogusława Lindy "Sezon na leszcza", w którym wcieliła się w rolę Laski.

Zagrała także w filmach: "Dzień świra" (2002), "Superprodukcja" (2002), "Kariera Nikosia Dyzmy" (2002), "Dlaczego nie!" (2007), "Złoty środek" (2009), "Sęp" (2012) i "Bilet na Księżyc" (2013).

Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, z którym miała córkę i dwóch synów.

Autor: nsz//gak / Źródło: tvn24.pl, PAP

Źródło zdjęcia głównego: facebook.com | Tomasz Major

Raporty:
Pozostałe wiadomości