Wielkiej strukturalnej reformy rządowej w moim przekonaniu nie było, a powinna być - powiedziała w programie "News Michalskiego" ministra funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz. Wskazała dwa obszary do takich reform. Poinformowała, że chce dążyć do wyrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn. - Ktoś musi wziąć odium wniesienia tego do debaty publicznej, więc ja to wnoszę - deklarowała. Stwierdziła też, że w polskiej polityce "nie ma nawyku", że liderką może być kobieta.Artykuł dostępny w subskrypcji