TVN24 | Polska

Utonięcie w Jeziorku Czerniakowskim. Ciało mężczyzny zauważył kajakarz

TVN24 | Polska

Aktualizacja:
Autor:
akr,
dg/kg/r
Źródło:
Sadyba24.pl
Piotr Mądry z wodno-nurkowej specjalistycznej grupy ratownictwa z Poznania o ratowaniu tonących
TVN24Piotr Mądry z wodno-nurkowej specjalistycznej grupy ratownictwa z Poznania o ratowaniu tonących

W Jeziorku Czerniakowskim utonął mężczyzna - poinformował portal Sadyba24. Dodał, że do zdarzenia doszło w niedzielę. Jak informuje policja, wyłowiony ze zbiornika mężczyzna miał 39 lat.

Przedstawiciel Ośrodka Rekreacji i Sportu dla dzielnicy Mokotów potwierdził serwisowi Sadyba24 - który jako pierwszy poinformował o zdarzeniu - że do tragedii doszło w niedzielę. Mężczyzna, który utopił się w Jeziorku Czerniakowskim, prawdopodobnie był narodowości ukraińskiej.

Utonięcie potwierdził portalowi również Rafał Rutkowski z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Ciało zauważył kajakarz

Jak pisze portal, kajakarz pływający po zbiorniku zauważył, że coś unosi się na wodzie. Okazało się, że był to człowiek. Kajakarz odholował go na plażę, gdzie przejęli go ratownicy. Akcja ratunkowa okazała się jednak bezskuteczna. Policja nie ma informacji o dokładnym miejscu utonięcia.

- Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności śmierci 39-letniego mężczyzny, którego ciało zostało wydobyte z Jeziorka Czerniakowskiego - przekazał w poniedziałek rano Robert Koniuszy, oficer prasowy mokotowskiej komendy. Dodał, że zgłoszenie o tym zdarzeniu służby otrzymały w niedzielę po godzinie 18. - Ciało zostało przekazane do badań sekcyjnych - przekazał Koniuszy.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:akr, dg/kg/r

Źródło: Sadyba24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości