Uzdrawiał seksem, szuka go policja

Polska

Aktualizacja:
TVN24Hrabia uzdrawiał seksem

50-letni mężczyzna podawał się za hrabiego, onkologa i ginekologa. Jako ten ostatni wmówił 19-letniej dziewczynie, że ma chore jajniki i wyleczy ją za pomocą specjalnego stosunku płciowego. Dodatkowo za tę wyjątkową usługę pobrał 1300 złotych. Teraz szuka go policja.

Oszust, który podejrzewany jest o przestępstwa seksualne, podał się za Zdzisława Myszkowskiego, przedstawił się jako znany onkolog mający klinikę w Genewie. W jego kłamstwa uwierzyła 19-letnia mieszkanka Zakopanego.

Wyjątkowe leczenie w cenie

- Wmówił jej, że ma chore jajniki i albo podda się kosztownej operacji, bądź może ją on wyleczyć poprzez odbycie z nią specjalnego stosunku płciowego - powiedział Kazimierz Piotruch, zastępca naczelnika wydziału kryminalnego zakopiańskiej policji. "Uzdrowienie" nastolatki nie było jednak darmowe. Musiała zapłacić za nie 1300 złotych.

Zakochana nastolatka oszukuje

Okazuje się, że na kosztowne leczenie dziewczynę namawiała inna 19-latka, Daria z Szaflar. Dziewczyna na początku stycznia uciekła z 50-latkiem z domu. Najprawdopodobniej jest pod silnym wpływem oszusta.

Policja prosi o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej. Informacje można kierować do wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu - tel. 18 26 10 461 lub tel. alarmowy 997.

Źródło: TVN24, Gazeta Wyborcza

Źródło zdjęcia głównego: TVN24