Nie żyje Urszula Staniszewska. Dziennikarka związana z TOK FM miała 42 lata

Autor:
kgo//mm
Źródło:
tokfm.pl, Press.com
Facebook/tokfmUrszula Staniszewska nie żyje

W wieku 42 lat zmarła Urszula Staniszewska, dziennikarka i redaktorka projektów specjalnych w serwisie tokfm.pl. "Załatwiała sprawy niezałatwialne. Zawsze pomocna, opanowana, życzliwa" - wspominają ją na stronie radia redakcyjni koledzy.

Informację o śmierci Urszuli Staniszewskiej serwis internetowy TOK FM przekazał we wtorek 8 listopada. Przyczyna śmierci nie została podana do wiadomości publicznej. Dziennikarka miała 42 lata.

Urszula Staniszewska

Urszula Staniszewska pracowała w redakcji internetowej radia TOK FM od września 2019 roku. "Początkowo pisała i redagowała teksty, by wreszcie zająć się projektami specjalnymi. I była w tym świetna - doskonale zorganizowana, pomysłowa, w mig zjednywała sobie ludzi. Załatwiała sprawy niezałatwialne. Zawsze pomocna, opanowana, życzliwa" - czytamy na stronie radia.

"Nigdy nie zapomnimy Jej cudownego 'Czeeeść', z tym przeciągłym, optymistycznie skaczącym 'e'. Jej stonowanego, ale jakże celnego poczucia humoru, promiennego uśmiechu. Optymizmu. Będzie nam Cię, Ula, bardzo brakować" - dodali w artykule redakcyjni koledzy dziennikarki.

Portal Press.pl podaje, że przed dołączeniem do redakcji tokfm.pl Urszula Staniszewska pracowała w Agorze jako redaktorka internetowa, a także w portalu Natemat.pl oraz jako Community Manager w Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje Sylwia Kurzela. Dziennikarka Radia ESKA walczyła z nowotworem

Autor:kgo//mm

Źródło: tokfm.pl, Press.com

Źródło zdjęcia głównego: Facebook/tokfm

Pozostałe wiadomości