Polska

TVN24 najpopularniejsza w mediach społecznościowych. Na Twitterze śledzi nas już 500 tys. osób. Dziękujemy!

Polska

tvn24TVN24 ma już pół miliona obserwujących na Twitterze

Konto @tvn24 na Twitterze obserwuje już pół miliona osób. To najpopularniejszy profil wśród polskich mediów informacyjnych. Na Facebooku liczba naszych fanów przekroczyła już 700 tys.

Nasz profil @tvn24 na Twitterze jest największym wśród polskich mediów informacyjnych. Liczba obserwujących sięgnęła już 500 tys. Tylko w listopadzie dołączyło do nas 28 tys. nowych użytkowników.

Śledząc nas na Twitterze błyskawicznie otrzymacie wszystkie najważniejsze informacje z Polski i ze świata. Jesteśmy bardzo aktywni. Nasi redaktorzy publikują dla Was kilkadziesiąt postów dziennie, byście zawsze byli na bieżąco.

Jesteśmy na Twitterze od kwietnia 2008 roku. W tym czasie wysłaliśmy do Was ponad 56 tys. wiadomości.

#CzasDecyzji najpopularniejszy

Ostatnim hitem polskich mediów społecznościowych był używany przez nas w czasie wyborów samorządowych hashtag #CzasDecyzji. Jak wynika z raportu Twitter Trends przygotowanego przez firmę analityczną Sotrender, był to najczęściej wykorzystywany przez polskich użytkowników Twittera hashtag w dniach 16 i 30 listopada, czyli w czasie pierwszej i drugiej tury wyborów.

Śledź nas!

Wielką popularnością cieszy się również nasz profil na Facebooku. Liczba naszych fanów przekroczyła już 700 tys. Podobnie jak profil na Twitterze, nasz fan page jest największym spośród polskich mediów informacyjnych.

Zapraszamy do śledzenia naszych kont w mediach społecznościowych:

TVN24 na Twitterze

TVN24 na Facebooku

TVN24 na Instagramie

TVN24 w serwisie Pinterest

TVN24 Biznes i Świat na Twitterze i Facebooku

Kontakt 24 na Twitterze i Facebooku

TVN Warszawa na Twitterze i Facebooku

TVN Meteo na Facebooku; Alarm pogodowy TVN Meteo na Twitterze

TVN24 na Instagramie

Autor: nb//ŁUD / Źródło: Twitter; sotrender.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24