TVN24 | Polska

TVN Warner Bros. Discovery z nagrodą i wyróżnieniem na festiwalu filmowym Deauville Green Awards we Francji

TVN24 | Polska

Autor:
js/adso
Źródło:
TVN
Fragmenty reportaży Michała Przedlackiego o wojnie w Ukrainie
Fragmenty reportaży Michała Przedlackiego o wojnie w Ukrainie "Superwizjer" TVN
wideo 2/6
"Superwizjer" TVNFragmenty reportaży Michała Przedlackiego o wojnie w Ukrainie

Dziennikarze TVN24 i TVN Magdalena Raczkowska-Kazek i Michał Przedlacki znaleźli się w gronie laureatów 11. edycji międzynarodowego festiwalu Deauville Green Awards we Francji. Docenione zostały ich reportaże "Droga do życia" oraz "Ucieczka z Irpienia" i "Obrońcy Charkowa. Pierwsza linia frontu".

Magdalena Raczkowska-Kazek otrzymała I nagrodę Trophee Or w kategorii: filmy dokumentalne - zdrowie i środowisko życia, za reportaż "Droga Życia".

Dziennikarz "Superwizjera" TVN Michał Przedlacki został wyróżniony nagrodą Trophee Argent w kategorii: filmy dokumentalne - akcje humanitarne i solidarność za materiały "Ucieczka z Irpienia" i "Obrońcy Charkowa. Pierwsza linia frontu".

Zaślepka materiału TVN24GO
Droga życia
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Reportaże były już wcześniej nagradzane i uznane przez krytyków. Materiał Magdaleny Raczkowskiej-Kazek otrzymał wyróżnienie podczas 31. Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu. Michał Przedlacki dostał tym roku medal 75-lecia Misji Jana Karskiego, a jego reportaż otrzymał nagrodę główną na festiwalu World Media Festivals 2022.

Zaślepka materiału TVN24GO
"Ucieczka z Irpienia"
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Festiwal filmowy Deauville Green Awards

Deauville Green Awards - to międzynarodowy festiwal produkcji filmowej o społecznej odpowiedzialności i ekoinnowacji, skupiający się na komunikacji audiowizualnej korporacji, organizacji i administracji publicznej w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. 11. edycja festiwalu odbyła się 15 i 16 czerwca 2022 r. w miejscowości Deauville. Organizatorem Deauville Green Awards jest stowarzyszenie "Un écran pour la planète".

Zaślepka materiału TVN24GO
"Obrońcy Charkowa. Pierwsza linia frontu"
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:js/adso

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości