Polska

Tusk o miłości, a Sikorski o dorżnięciu watah

Polska

Tusk: jesteśmy po stronie światła
TVN24Tusk: jesteśmy po stronie światła

Tusk każe kochać, Sikorski chce "dorżnąć watahy" - PO w Warszawie wystartowała w ostatni tydzień kampanii. Przesłanie jest wzniosłe: "zło dobrem zwyciężać" i nie schodzić "ze strony światła".

Sikorski: dorżniemy watahy
Sikorski: dorżniemy watahyTVN24

- Jeszcze jedna bitwa, dorżniemy watahy. Donku, panie marszałku, liczymy na pana w poniedziałek - mówił z wojskowym zacięciem były szef MON Radosław Sikorski. Miał też radę dla byłego prezydenta "cierpiącego na chorobę tropikalną". - Najlepsze, co może pan zrobić to dla kraju, to się hospitalizować na najbliższe kilka dni – stwierdził Sikorski.

Jeszcze jedna bitwa, dorżniemy watahy. Donku, panie marszałku, liczymy na pana w poniedziałek sikTylko ludzie kochający mają prawo rządzić. Jesteśmy po stronie światła tusk

PiS: "Witamy turystę z Gdańska" Tymczasem Donalda Tuska - warszawską "jedynkę" Platformy, warszawskie PiS powitało… przewodnikiem po stolicy i szalkami Legii i Polonii Warszawa. - Warszawiacy mogli wczoraj zaobserwować, że w Warszawie pojawił się kolejny turysta – kpił przewodniczący Klubu Radnych PiS w Radzie Warszawy i kandydat na posła Marek Makuch.

Nie dla TUSKA w Warszawie! Ten hipokryta, nie ma czego tu szukać. Z samym diabłem w komitywę by wszedł, aby wygrać. My warszawiacy chcemy tu porządnych ludzi, a nie takich szubrawców. internautaPo pierwsze: chyba nie jesteś prawdziwym Warszawiakiem, bo gdybyś był, to byś takich głupot nie pisał. Ale z pewnością jesteś wierny PiS, albo nawet pracujesz w ich sztabie wyborczym. Po drugie Warszawa jako stolica Polski jest miastem do którego ściągają ludzie z całej Polski chociażby w poszukiwaniu pracy. Warszawa jest i była miastem zawsze otwartym więc daj sobie spokój i nie obrażaj ludzi. inter2

Tusk: wzywa premiera na pojedynek wiedzy o Warszawie Pytany o prezenty od PiS, Tusk najpierw wyzwał premiera na pojedynek wiedzy o warszawskich klubach parlamentarnych, a potem już poważnie zapewnił: - Od 17 lat tutaj pracuję, ale nie udaję warszawiaka. Bardzo sobie cenię szczerość i przed warszawiakami nie będę udawał, że jestem tutaj od pokoleń.

Źródło: TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości