TVN24 | Polska

Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia. "Ukradł drogie perfumy z drogerii i pobił ochroniarza"

TVN24 | Polska

Autor:
mm/gp
Źródło:
tvn24.pl
Toruń. Miasto planuje wprowadzenie opłat za korzystanie z orlików
Toruń. Miasto planuje wprowadzenie opłat za korzystanie z orlikówGoogle Maps
wideo 2/5
Google MapsDo zdarzenia doszło w Toruniu

Policjanci z Torunia poszukują mężczyzny, którego podejrzewają o to, że z drogerii przy ulicy Poznańskiej ukradł perfumy o wartości 1200 złotych, pobił ochroniarza i uciekł.

- Mężczyzna wszedł do drogerii przy ul. Poznańskiej w Toruniu, wziął perfumy o wartości 1200 zł i próbował wyjść bez płacenia. Pracownik ochrony, widząc całą sytuację, usiłował go zatrzymać, jednak ten mężczyzna zaczął się szarpać, po czym go pobił i uciekł - informuje Agnieszka Lewicka-Wolsza, oficer prasowy toruńskiej policji.

Szukają sprawcy kradzieży

Kamery monitoringu zarejestrowały to zdarzenie. Na podstawie nagrań z 31 maja policjanci ustalili, że to mężczyzna w wieku 35-40 lat, ma od 170 do 175 cm wzrostu i jest krępej budowy. Miał na sobie czarną bluzę z kapturem i niebieską koszulkę koloru z napisem "Sailing", ciemne spodnie ze ściągaczami na dole oraz obuwie sportowe w ciemnym kolorze.

Toruńska policja poszukuje tego mężczyznyKWP Bydgoszcz

Funkcjonariusze z Torunia proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. - Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w rozpoznaniu i ujęciu sprawcy, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo–Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 24 08, 47 754 26 07 lub alarmowy 112 - dodaje Agnieszka Lewicka-Wolsza.

Autor:mm/gp

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KWP Bydgoszcz

Pozostałe wiadomości