Telekamery dla Werner, Wojciechowskiej i Egurroli

Telekamery dla Werner, Wojciechowskiej i Egurroli
Telekamery dla Werner, Wojciechowskiej i Egurroli
tvn24
tvn24Anita Werner została nagrodzona Telekamerą

Prezenterka "Faktów" TVN Anita Werner wygrała tegoroczny plebiscyt Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii prezenter informacji. Statuetki otrzymali także związani z TVN Martyna Wojciechowska i Agustin Egurrola.

To nie pierwsza Telekamera na koncie Anity Werner. Nagrodę tę dziennikarka otrzymała wcześniej w 2010 r.

Z TVN Anita Werner jest związana od 2001 r. Na antenie stacji prowadzi programy "Fakty". W TVN24 "Fakty po południu" i "Fakty po Faktach".

W tym roku Anita Werner w głosowaniu czytelników "Tele Tygodnia" zdobyła 52 proc. głosów.

W rozmowie z TVN24 dziennikarka powiedziała, że nie spodziewała się, że zdobędzie nagrodę.

- Rywalizacja była bardzo zacięta, ale strasznie się teraz cieszę i ta radość jest wprost proporcjonalna do ciężaru Telekamery, bo jest bardzo ciężka - mówiła Werner. - Cieszę się z kilku powodów. Przede wszystkim dlatego, że gdy 7 lat temu odbierałam pierwszą Telekamerę, to miałam marzenie, żeby jeszcze tego kiedyś doświadczyć i żeby ta pierwsza miała towarzystwo. I będzie miała - dodała.

Jak mówiła, gdyby nie cały zespół pracujący przy programach "Fakty", "Fakty po południu" i "Fakty po Faktach", sukces byłby niemożliwy. Podziękowała wszystkim osobom, z którymi pracuje przy ich realizacji.

- Za moimi plecami jest cała superdrużyna, superteam, który powoduje, że te programy są na antenie - powiedziała Werner.

Anita Werner odebrała Telekamerę w kategorii prezenter informacji
Anita Werner odebrała Telekamerę w kategorii prezenter informacjitvn24

Wojciechowska i Egurrola ze statuetkami

W tym roku statuetkę w kategorii osobowość telewizyjna zdobyła Martyna Wojciechowska, prowadząca program TVN "Kobieta na krańcu świata", redaktor naczelna kanału podróżniczego Travel Channel.

- Bardzo dziękuję, to moja druga Telekamera. Bardzo serdecznie dziękuję za nominację, szczególnie, że trzeba było płacić za ten głos. (...) Za mną bardzo trudny wymagający rok, który wymagał dużo cierpliwości i wyrozumiałości. Prawda panie Miszczak? Chyba nikt mnie tyle razy nie wyrzucał z gabinetu, co Edward Miszczak - mówiła Wojciechowska.

Nagrodę w kategorii juror zdobył Agustin Egurrola, który zasiada w jury programów "You can dance! - Po prostu tańcz" i "Mam talent" w TVN.

- Jestem przeszczęśliwy i wniosek mam taki, że chyba... Mam talent! - żartował, odbierając statuetkę.

Agustin Egurrola z Telekamerą w kategorii juror
Agustin Egurrola z Telekamerą w kategorii jurortvn24

Telekamery to nagrody przyznawane przez magazyn telewizyjny "Tele Tydzień" za osiągnięcia telewizyjne. Tegoroczna gala była jubileuszową - dwudziestą.

Laureatami w pozostałych kategoriach zostali: Barbara Kurdej-Szatan (Aktorka), Michał Żebrowski (Aktor), "Ojciec Mateusz" (Serial), Marzena Słupkowska (Prezenter pogody), Dariusz Szpakowski (Komentator sportowy), "Rolnik szuka żony" (Program rozrywkowy), "Na sygnale" (Serial fabularno-dokumentalny) oraz Marcelina Zawadzka (Nadzieja telewizji).

Autor: mw//rzw/kib / Źródło: tvn24, se.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości