Polska

Tak wyglądają zaginieni geolodzy

Polska

Aktualizacja:
Policja BiałystokPolicja poszukuje dwóch geologów

Cały czas trwają poszukiwania dwójki geologów, którzy zaginęli w nocy z piątku na sobotę po opuszczeniu miejscowości Rzędziany pod Białymstokiem. Policja opublikowała w poniedziałek wizerunki obu mężczyzn i zdjęcie ich samochodu.

Samochód poszukiwanych (Policja Białystok) 

26-letni Piotr Patelski z Popowa Kościelnego i 23-letni Rafał Uziełło z Olsztyna pracują dla jednej z firm prowadzących prace geologiczne.

Mężczyźni w nocy z piątku na sobotę wyjechali swoim terenowym Nissanem z miejscowości Rzędziany i od tej pory nie dali znaku życia. Pojawiły się jedynie doniesienia o tym, że w sobotę pojawili się w miejscowości Kiernusy, ale do tej pory wiadomości te nie zostały potwierdzone.

Jechali przerobionym Nissanem

Zaginieni poruszają się czarnym Nissanem Patrolem, który został przerobiony na potrzeby poszukiwań. Auto o numerze rejestracyjnym PO 866LM ma zamontowaną na dachu geologiczną wiertnicę.

Obaj poszukiwani charakteryzują się krępą budową ciała. Piotr Patelski ma zdeformowane palce obu dłoni. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy widzieli zaginionych geologów.

Źródło: tvn24.pl, PAP

Źródło zdjęcia głównego: Policja Białystok

Pozostałe wiadomości