TVN24 | Polska

Skręcała do myjni, zajechała drogę motorowerzyście. 17-latek trafił do szpitala

TVN24 | Polska

Autor:
FC/
tam
Źródło:
TVN 24 Poznań
Szymonki: Skręcała na myjnię, zajechała drogę motorowerzyście. 17-latek trafił do szpitala
Szymonki: Skręcała na myjnię, zajechała drogę motorowerzyście. 17-latek trafił do szpitalaKomenda Powiatowa Policji w Rawiczu
wideo 2/3
Komenda Powiatowa Policji w RawiczuSzymonki: Skręcała na myjnię, zajechała drogę motorowerzyście. 17-latek trafił do szpitala

W Szymonkach (woj. wielkopolskie) zderzyły się samochód osobowy i motorower. W wypadku ucierpiał 17-latek, który ze złamaną ręką i nogą oraz urazem głowy trafił do szpitala. Zdarzenie nagrała kamera monitoringu.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 18 w Szymonkach. - Na prostym odcinku drogi kierująca bmw 42-letnia mieszkanka Mysłowic, skręcając w lewo na myjnię samochodową, nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu z przeciwnego kierunku motorowerzyście - mówi Beata Jarczewska, oficer prasowy rawickiej policji.

17-letni mieszkaniec gminy Jutrosin uderzył w prawy bok samochodu.

17-latek w szpitalu

Poszkodowanemu pomocy udzielił policjant - z wykształcenia pielęgniarz - oraz strażacy ochotnicy. - 17-latek został przewieziony do szpitala w Gostyniu z podejrzeniem złamania lewej ręki, prawej nogi i urazem głowy - informuje Jarczewska.

Kierującej bmw nic poważnego się nie stało. Kobieta miała jedynie ogólne potłuczenia ciała. Jak przekazała Jarczewska, policjanci ustalają szczegółowy przebieg tego zdarzenia.

Autor:FC/ tam

Źródło: TVN 24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: KPP Rawicz

Pozostałe wiadomości