Szymon Hołownia: trzeba skończyć z bratobójczą wojną, a zająć się problemami ludzi

Autor:
akr/kab
Źródło:
TVN24
Hołownia: trzeba skończyć z bratobójczą wojną, zająć się problemami ludzi
Hołownia: trzeba skończyć z bratobójczą wojną, zająć się problemami ludziTVN24
wideo 2/5
TVN24Hołownia: trzeba skończyć z bratobójczą wojną, zająć się problemami ludzi

Opozycja pogrążyła się w jakichś absurdalnych zupełnie wewnętrznych wojnach - mówił Szymon Hołownia w Pile. Przekonywał, że "trzeba jak najszybciej skończyć z bratobójczą wojną po tej stronie, z dyskusjami o jednej, pięciu, dwunastu czy dwudziestu listach". - Nie opowiadać o wyborach. Opowiadać o rządzie, który chcemy stworzyć - dodał lider Polski 2050 Szymona Hołowni.

Szymon Hołownia spotkał się w czwartek z mieszkańcami Piły (Wielkopolska). Lider partii Polska 2050 Szymona Hołowni mówił między innymi, że "od trzech miesięcy sondaże nie pokazują już, że opozycja w takiej czy innej konfiguracji wygrywa ze Zjednoczoną Prawicą".

Hołownia: trzeba skończyć z bratobójczą wojną, zająć się problemami ludzi

Jego zdaniem "opozycja pogrążyła się w jakichś absurdalnych zupełnie wewnętrznych wojnach, przemocowych rozgrywkach". - Trzeba jak najszybciej skończyć z bratobójczą wojną po tej stronie, z dyskusjami o jednej, pięciu, dwunastu czy dwudziestu listach, przestać zajmować się problemami polityków z dogadaniem się miedzy sobą, a zająć się problemami ludzi - przekonywał.

- Nie opowiadać o wyborach. Opowiadać o rządzie, który chcemy stworzyć, który będziemy musieli razem stworzyć, który będzie musiał wprowadzić w Polsce konieczne, potrzebne natychmiast zmiany - dodał.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:akr/kab

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości