Polska

Synowa Gierka znów pracowała pijana

Polska

Aktualizacja:
TVN24Rzeczniczka katowickiej policji o interwencji

Znana nie tylko na Śląsku szefowa Kliniki Okulistyki Śląskiej Akademii medycznej profesor Ariadna G. znów przyjmowała pacjentów pod wpływem alkoholu. Jak nieoficjalnie dowiedziała się TVN 24 - miała 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wszystko wydarzyło się wczoraj w Katowicach. Policjanci w klinice okulistycznej dostrzegli, że okulistka jest nietrzeźwa i anonimowo zgłosili sprawę policji. - W trakcie interwencji osoba lekarka zasłabła. Została przewieziona do szpitala i w tej chwili będziemy sprawdzać okoliczności zarówno te, związane ze zgłoszeniem interwencji, jak również wyjaśniać całe to zdarzenie - powiedziała rzecznik katowickiej policji Magdalena Szymańska-Mizera.

To już drugi raz, kiedy Ariadna G. pracowała pod wpływem alkoholu. Pierwszy przypadek miał miejsce w marcu i wtedy też interweniowała policja. Okulistka tłumaczyła się wtedy, że w dniu zatrzymania przebywała na urlopie i nie przyjmowała pacjentów. Zarówno prokuratura, jak i rzecznik odpowiedzialności zawodowej zdecydowali się wtedy umorzyć postępowanie.

Źródło: TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24