TVN24 | Polska

Jechał za szybko i wypadł z drogi. Policja: po kilku dachowaniach tesla wylądowała w polu

TVN24 | Polska

Autor:
eŁKa/tam
Źródło:
TVN24
Do zdarzenia doszło na terenie powiatu suwalskiego
Do zdarzenia doszło na terenie powiatu suwalskiegoGoogle Earth
wideo 2/6
Google EarthDo zdarzenia doszło w Suwałkach

Nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i po kilkudziesięciu metrach wylądował w polu kilkakrotnie dachując - tak policja relacjonuje to, co stało się na jednej z dróg Podlasia. Tesla została rozbita, a jej kierowca trafił do szpitala i został ukarany mandatem w wysokości pięciu tysięcy złotych.

Jak informuje komisarz Eliza Sawko z Komendy Miejskiej w Suwałkach (Podlasie) do zdarzenia, które spowodował kierowca tesli, doszło w niedzielę po południu. Mężczyzna pędził samochodem drogą wojewódzką 655 przez Rudniki, gdy nagle stracił panowanie nad pojazdem.

- Ze wstępnych ustaleń wynikało, że mieszkaniec województwa mazowieckiego nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i po kilkudziesięciu metrach wylądował w polu kilkakrotnie dachując - przekazała Sawko. Samochód został całkowicie rozbity.

Policja: wypadł z drogi, po kilkudziesięciu metrach wylądował w poluKMP w Suwałkach

Kierowca trafił do szpitala, dostał pięć tysięcy złotych mandatu

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Jego życie nie było zagrożone, ale został na obserwacji w placówce medycznej. Został także ukarany mandatem w wysokości pięciu tysięcy złotych za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

DLACZEGO TO NA POLSKICH DROGACH CODZIENNIE GINIE 7 OSÓB? OGLĄDAJ W TVN24 GO >>>

- Przypominamy, że główną przyczyną wypadków drogowych jest niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Niezgodne z prawem zachowania zagrażają nie tylko kierowcom, pasażerom, ale również pozostałym uczestnikom ruchu drogowego. Niestety nie wszyscy kierowcy o tym pamiętają - podkreśla policjantka i apeluje o rozsądek na drodze.

Samochód kilkukrotnie dachowałKMP w Suwałkach
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:eŁKa/tam

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: KMP w Suwałkach

Pozostałe wiadomości