Polska

Tragiczne czołowe zderzenie. Dwie osoby nie żyją, trzy są ranne

Polska

[object Object]
W wypadku zginęły dwie osoby. Trzy zostały ranne KM PSP Lublin
wideo 2/6

Tragiczny wypadek w Strzeszkowicach Dużych na Lubelszczyźnie. Doszło tam do czołowego zderzenia bmw z osobową toyotą. Na miejscu zginęli pasażer i kierujący bmw, a trzy osoby trafiły do szpitala.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że bmw jechało od strony Lublina w kierunku Kraśnika.

- W pewnym momencie auto zjechało na przeciwny pas ruchu. Doszło do zderzenia z toyotą. Na miejscu zginęło dwóch mężczyzn podróżujących bmw, 24-letni kierowca oraz 26-letni pasażer - przekazała Laszczka-Rusek.

Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. To dwie kobiety, które jechały toyotą i drugi pasażer z bmw. Po wypadku droga była całkowicie zablokowana przez kilka godzin.

Na miejscu przez wiele godzin pracowali policjanci. Prowadzili oględziny i zabezpieczali ślady, by ustalić dokładny przebieg zdarzenia.

Pieszy bez odblasków

To nie był jedyny tej nocy tragiczny wypadek na Lubelszczyźnie. Po północy na drodze krajowej w pobliżu Wólki Olbięckiej w powiecie kraśnickim autobus potrącił pieszego. Potrącony 67-latek został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł.

- Do wypadku doszło poza terenem zabudowanym. Pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych, szedł prawą stroną jezdni - poinformowała podinsp. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik prasowa lubelskich policjantów.

Autobusem iveco kierował 42-letni mężczyzna. W autokarze jechało 15 osób. Żaden z pasażerów nie odniósł obrażeń.

Autor: nina/gp / Źródło: TVN24 Białystok

Źródło zdjęcia głównego: KM PSP Lublin

Pozostałe wiadomości