Blisko 200 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. Bez prawa jazdy, za to z trzema zakazami

Autor:
pop
Źródło:
tvn24.pl, policja Strzelce Krajeńskie
195 km/h w terenie zabudowanym
195 km/h w terenie zabudowanymKPP Strzlelce Krajeńskie
wideo 2/4
KPP Strzlelce Krajeńskie195 km/h w terenie zabudowanym

Nawet 30 tysięcy złotych grzywny grozi 35-letniemu kierowcy, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 195 kilometrów na godzinę. Nie posiada teraz prawa jazdy, za to ma orzeczone trzy zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi, a auto nie posiada obowiązkowego ubezpieczenia oraz przeglądu technicznego.

Na kierowcę audi policjanci ze strzeleckiej drogówki zwrócili uwagę w poniedziałek wieczorem, 3 października. Auto, które prowadził jechało z ogromną prędkością jedną z ulic w miejscowości Górki Noteckie. Kiedy policjanci dokonali pomiaru okazało się, że jest to niemal 200 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. Chwilę później kierowca został zatrzymany do kontroli.

Z trzema zakazami

Okazało się, że za kierownicą siedział 35-letek, który nie posiada obecnie prawa jazdy, za to ma orzeczone trzy zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi, a auto nie posiada obowiązkowego ubezpieczenia oraz przeglądu technicznego.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

- Z uwagi na fakt, że mężczyzna w sposób rażący złamał przepisy drogowe, policjanci skierowali jego sprawę do sądu. 35-latkowi grozi grzywna do 30 tysięcy złotych, a za złamanie zakazów grozi do 5 lat pozbawienia wolności – przekazuje w komunikacie aspirant Tomasz Bartos z policji w Strzelcach Krajeńskich. - Mężczyzna musi się również liczyć z odpowiedzialnością za jazdę samochodem bez ubezpieczenia i przeglądu technicznego. Jego pojazd trafił na policyjny parking - dodaje.

Autor:pop

Źródło: tvn24.pl, policja Strzelce Krajeńskie

Źródło zdjęcia głównego: KPP Strzelce Krajeńskie

Pozostałe wiadomości