TVN24 | Polska

Wyprzedzał, jadąc ścieżką rowerową

TVN24 | Polska

Autor:
wini/
tam
Źródło:
TVN24 Kraków
Wyprzedzał jadąc ścieżką rowerową
Wyprzedzał jadąc ścieżką rowerowąSądeckie Drogi
wideo 2/7
Sądeckie DrogiNagranie ku przestrodze

Kierowca czerwonego samochodu w Starym Sączu (Małopolska) postanowił wyprzedzić inne auto, jadąc ścieżką rowerową. "Bezmyślny pirat drogowy wyprzedza z dużą prędkością ścieżką rowerową, po której jadą rowerzyści, przejściu dla pieszych, a następnie wyprzedza przed samym rondem na podwójnej ciągłej" - opisują zachowanie kierowcy Sądeckie Drogi. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Nagranie zostało opublikowane w serwisie Sądeckie Drogi. Prowadzący stronę przesłał je na Kontakt 24. Jak przekazał, do zdarzenia doszło 4 lipca (data na widoczna na nagraniu jest nieprawidłowa) w Starym Sączu na ul. Jana Pawła II.

"Bezmyślny pirat drogowy wyprzedza z dużą prędkością ścieżką rowerową, po której jadą rowerzyści, przejściu dla pieszych, a następnie wyprzedza przed samym rondem na podwójnej ciągłej" - podsumowano zachowanie kierowcy na facebookowym profilu Sądeckich Dróg.

Czytaj też: Nie chciał stać w korku, wjechał na drogę dla rowerów. Za nim pojechali inni

Wyprzedzał jadąc ścieżką rowerowąSądeckie Drogi/ Kontakt 24

"Cud, że nikt nie zginął"

Na filmie widać, że samochód z kamerą zostaje wyprzedzony przez czerwone auto, jadące z dużą prędkością po ścieżce rowerowej. "Cud, że nikt nie zginął pod kołami szaleńca drogowego" - komentuje prowadzący Sądeckie Drogi pan Marcin.

Czytaj też: Za niebezpiecznie wyprzedzanie "zarobiła" mandat i punkty karne. Policyjna kamera nagrała manewr Wielkopolanki

Prowadzący Sądeckie Drogi zaznacza, że na ścieżce w tym czasie znajdowali się rowerzyści. Kierowca nie przekazał nagrania policji.

W trakcie wyprzedzania na ścieżce rowerowej znajdowali się rowerzyściSądeckie Drogi/ Kontakt 24
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:wini/ tam

Źródło: TVN24 Kraków

Źródło zdjęcia głównego: Sądeckie Drogi/ Kontakt 24

Pozostałe wiadomości