Polska

Starość gwiazd się nie ima?

Polska

Aktualizacja:

Czy to sprawa genów, czy sposobu życia? Jak to się dzieje, że gwiazdy zachowują młodość niemal do do późnej starości? tak jak Ringo Starr, który choć właśnie skończył 70-lat wygląda i .... zachowuje się na scenie jakby był kilkadziesiąt lat młodszy?

- Jeszcze wczoraj miałem sześćdziesiąt dziewięć, nic się nie stało, choć zegar pracuje: jestem o jeden dzień starszy - powiedział w dniu swoich urodzin Ringo Starr.

Jednak zegar dla niego - co nietrudno zauważyć - okazuje się wyjątkowo łaskawy. Podobnie jest z Mickiem Jaggerem, czy - nie zaglądając zbyt dokładnie w kalendarz - Korą Jackowską.

Doktor Dariusz Dziwura, na codzień zajmujący się dermatologią laserową, nie ma wątpliwości: i Ringo Starr, i inne gwiazdy mają pewne "wspomaganie". - Patrząc na jego czoło brał udział w poprawianiu jego wyglądu lekarz medycyny estetycznej. Czoło jest zupełnie gładkie - zauważa dr Dziwura.

Chirurgia plastyczna, botoks, kwas chialuronowy, laser - możliwości są praktycznie nieograniczone. Likwidowanie zmarszczek, uwydatnianie policzków i powiększanie warg, modelowanie nosa, podnoszenie brwi - wszystko da się zrobić...

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości