Polska

Spłonęli po wypadku. Tragiczna niedziela na drogach

Polska


Tragiczny wypadek na krajowej "czwórce". W kolizji czterech samochodów zginęły cztery osoby a kilka zostało rannych. Tego samego dnia w wypadku w województwie lubelskim zginęły trzy osoby. Spłonęły w aucie.

Nie wiadomo, dlaczego kierowca wjechał w drzewo 

Jak informuje nas internauta Sławomir, do zdarzenia na "czwórce" doszło około godziny 13.20. W wypadku zderzyły się cztery samochody: bmw, renault clio, renault megane i cinquecento.

- W wyniku zderzenia trzy osoby zginęły na miejscu, dwie są ranne. W szpitalu zmarła czwarta ofiara tego tragicznego wypadku - informuje policja.

Po wypadku zablokowana była droga krajowa nr 4 w Kraczkowej koło Łańcuta (woj. podkarpackie). Krajowa "czwórka" prowadzi z dawnego przejścia granicznego z Niemcami w Jędrzychowicach do przejścia granicznego w Korczowej.

Policja zorganizowała objazdy dla kierowców. Ruch na tym odcinku "czwórki" odbywa się wahadłowo.

Spaleni żywcem

W niedzielę rano na drodze wojewódzkiej nr 813 w miejscowości Jamy k. Ostrowa Lubelskiego w tragocznym wypadku zginęły trzy osoby. Dwóch mężczyzn i kobieta.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym volkswagen golf, z nieustalonych dotychczas przyczyn, zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Rozbite auto stanęło w płomieniach - pisze na swojej stronie lubelska policja.

Po ugaszeniu samochodu, we wraku ratownicy znaleźli spalone zwłoki trzech osób: dwóch mężczyzn i kobiety.

Policja bada tożsamość ofiar oraz przyczynę tej tragedii.

Źródło: PAP, tvn24.pl

Pozostałe wiadomości