"Fakty" TVN uhonorowane Nagrodą imienia Andrzeja Woyciechowskiego

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
"Fakty" TVN uhonorowane Nagrodą im. Andrzeja Woyciechowskiego
"Fakty" TVN uhonorowane Nagrodą im. Andrzeja WoyciechowskiegoTVN24
wideo 2/4
TVN24"Fakty" TVN uhonorowane Nagrodą im. Andrzeja Woyciechowskiego

Nagroda Specjalna Radia ZET imienia Andrzeja Woyciechowskiego została przyznana redakcji "Faktów" TVN za podtrzymywanie wysokich standardów dziennikarstwa, a także za odwagę w docieraniu do prawdy. Dziękujemy za zaufanie.

Nagroda Radia ZET imienia Andrzeja Woyciechowskiego po raz pierwszy została przyznana w 2005 roku, w 10. rocznicę śmierci swojego patrona. Jest uznawana za jedną z najbardziej prestiżowych nagród świata dziennikarskiego w Polsce. W Kapitule Konkursu zasiadają wybitni przedstawiciele polskiego dziennikarstwa i rynku mediów oraz Katarzyna Radziwiłł - córka Woyciechowskiego.

Statuetkę Nagrody Specjalnej dla "Faktów" TVN odebrał z rąk Katarzyny Radziwiłł redaktor naczelny TVN24 i "Faktów" TVN oraz dyrektor pionu informacyjnego TVN Michał Samul. - Wystartowaliśmy 25 lat temu i ta startująca ekipa rzuciła mocne wyzwanie konkurencji, pokazując, że newsy telewizyjne można robić w zupełnie inny sposób, w zupełnie innym tempie i w innym porządku, koncentrując się na potrzebach widza, dostrzegając to, czym on żyje na co dzień - powiedział Samul.

- Za tym programem stoi ekipa, która wierzy w swoją misję. To ekipa, która niezależność, uczciwość dziennikarską, odpowiedzialność za słowo i swojego widza stawia na pierwszym miejscu - zaznaczył.

Michał Samul odebrał Nagrodę Woyciechowskiego - Nagrodę Specjalną, przyznaną redakcji "Fakty" TVN
Michał Samul odebrał Nagrodę Woyciechowskiego - Nagrodę Specjalną, przyznaną redakcji "Fakty" TVNTVN24

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości