Jakie są oczekiwania młodych ludzi w pracy? Polityczne talk-show Radomira Wita na żywo w TVN24 GO

Autor:
red.
Źródło:
TVN24 GO
Radomir Wit o najnowszym odcinku #BezKitu
Radomir Wit o najnowszym odcinku #BezKitu
wideo 2/4
Radomir Wit o najnowszym odcinku #BezKitu

"#BezKitu" to program reportera politycznego TVN24. Raz w miesiącu zaproszeni przez Radomira Wita goście odpytywani są w tematach ważnych dla młodych ludzi. Kolejny odcinek politycznego talk-show na żywo w niedzielę 2 października o godzinie 20.30 w TVN24 GO.

W "#BezKitu" nie ma miejsca na kłamstwa i półprawdy. Politycy muszą odpowiadać szczerze, a ich opinie będą weryfikowane. Do realizowanego na żywo politycznego talk-show Radomir Wit co miesiąc zaprasza dwoje polityków. Mogą oni zadawać sobie nawzajem pytania, a o sprawy ważne dla młodych ludzi pytają ich prowadzący oraz goście: studenci, dziennikarze, aktywiści.

W przestrzeni publicznej pojawia się wiele rad, co robić, by osiągnąć sukces. Czy trzeba ciężko pracować, by wejść na sam szczyt? Czy praca jest dla nich sensem życia? Jakie wymagania mają na starcie? Jak powinny wyglądać prawa pracownika? I co z czterotygodniowym tygodniem pracy? W programie porozmawiamy też o tym, jak sobie radzić z drożyzną oraz o tym, co zostało z praw kobiet po tym, jak politycy postanowili się nimi zająć.

Oglądaj "#BezKitu" na żywo w TVN24 GO

Gośćmi Radomira Wita będą Katarzyna Kotula (Lewica Razem) i Artur Dziambor (Konfederacja). W programie wezmą również udział przedstawiciele młodzieżówek: Natalia Jakubczyk i Barbara Andrzejewska z Młodej Lewicy, Liza Przybylska i Wojciech Machulski z Młodych dla Wolności, Martyna Staszewska i Paulina Czarnowska od Republikanów, Piotr Malich i Laura Kwoczala z Młodych Zielonych oraz Młodzi Ludowcy - Marek Pękacki, Michał Zarzecki i Julia Pietruszka

Radomir Wit o najnowszym odcinku #BezKitu
Radomir Wit o najnowszym odcinku #BezKitu

#BezKitu

Program ma interaktywny charakter, znajdzie się w nim przestrzeń także dla internautów. Pojawią się sondy i… czerwone przyciski. Prezenter i politycy mogą ich użyć, gdy ktoś mija się z prawdą lub mówi coś, co przeczy jego wcześniejszym wypowiedziom.

Zasady użycia czerwonych przycisków:

1. Polityczni goście mogą użyć swojego przycisku trzy razy w ciągu całego programu.

2. Użycie przycisku przerywa wypowiedź drugiej strony i daje możliwość natychmiastowej riposty.

3. Osoba, której wypowiedź przerwano przy użyciu przycisku, musi wysłuchać drugiej strony i przerywa swoją wypowiedź.

4. Prowadzący może użyć swojego przycisku nieograniczoną ilość razy. 

"#BezKitu" oglądaj w niedzielę 11 września w TVN24 GO, 10 minut wcześniej Radomir Wit rozpocznie relację na Instagramie tvn24.pl. Po emisji program w całości będzie także dostępny w TVN24 GO.

Autor:red.

Źródło: TVN24 GO

Pozostałe wiadomości