TVN24 | Polska

Auto uderzyło w słup i stanęło w płomieniach. W środku były dwie osoby, ustalili ich tożsamość

TVN24 | Polska

Aktualizacja:
Autor:
dg,
FC/kab
Źródło:
TVN24, PAP
Tragiczny wypadek w Poznaniu

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło przy ulicy Hetmańskiej w Poznaniu. Samochód osobowy uderzył w słup trakcji tramwajowej i zapalił się.

Informacja o wypadku na ulicy Hetmańskiej w pobliżu skrzyżowania z ulica Górecką do poznańskiej straży pożarnej wpłynęła w sobotę po godzinie 22. Do wypadku doszło na nitce w stronę Rataj, tuż przed wiaduktem kolejowym.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o samochodzie, który uderzył w słup i zaczął się palić. Po przyjeździe pierwszych zastępów strażacy zastali rozwinięty pożar i przystąpili do działań gaśniczych. Po ugaszeniu okazało się, że niestety w środku natrafiono na dwie osoby, które w tym samochodzie zginęły - przekazał bryg. Bartosz Mańszak z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. 

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO

Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej.

- Policjanci ustalili, że kierujący i pasażer to 36-letni mieszkańcy Poznania. Obecnie śledczy z policji i prokuratury wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia – powiedziała Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji. Jak dodała, zwłoki mężczyzn zabezpieczono do sekcji. Biegli mają ustalić, czy 36-latkowie zginęli w wyniku uderzenia samochodu w słup trakcyjny, czy w wyniku pożaru auta.

Do wypadku doszło przy ulicy Hetmańskiej w PoznaniuTVN24
Po uderzeniu w słup samochód zapalił się Maciej

Autor:dg, FC/kab

Źródło: TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24