Ponad 800 tysięcy fanów TVN24 na Facebooku! Dziękujemy!

Polska

TVN24 (Fot. MON)Ilość fanów TVN24 na Facebboku przekroczyła 800 tysięcy

Profil TVN24 na Facebooku ma już 800 tysięcy Waszych polubień. Dziękujemy za zaufanie i wspólne tworzenie najpopularniejszego informacyjnego fanpage'a w Polsce.

W marcu 2014 roku informowaliśmy, o tym że przekroczyliśmy pół milionie fanów naszego profilu na Facebooku, a nieco ponad rok później mamy kolejny powód do dumy. Ilość polubień TVN24 na Facebooku, najpopularniejszego informacyjnego fanpage'a w Polsce, przekroczyła 800 tysięcy.

Oficjalne konto TVN24 na Facebooku wystartowało w marcu 2009 roku i szybko zdobyło sympatię internautów, którzy stopniowo dołączali do grona naszych fanów.

Codziennie umieszczamy dla nich linki do wybranych informacji – informujemy o najważniejszych wydarzeniach w Polsce i na świecie, ale nie omijamy też wiadomości o dziwnych, ciekawych czy zaskakujących tematach. Promujemy też nasze transmisje na żywo i wydarzenia specjalne.

Nie przegap!

Jeżeli chcecie być pewni, że dotrą do Was wszystkie najważniejsze informacje, poza polubieniem naszego profilu, zasubskrybujcie nasze powiadomienia.

By to zrobić, wystarczy wejść na http://facebook.com/tvn24.pl, tam wskazać kursorem myszy napis Lubisz to! (lub Lubię to!, jeśli dopiero chcecie zostać fanami naszego profilu), a na wyświetlonej liście zaznaczyć opcję "Otrzymuj powiadomienia".

Ważne jest również, by okno "Obserwowanie" pozostało zaznaczone.

TVN24 i...

Zapraszamy do polubienia innych profili portali informacyjnych TVN:

TVN24 Biznes i Świat, Kontaktu 24, TVN Meteo, TVN Warszawa, SPORT.TVN24.pl oraz nowego TVN Meteo Active.

Oprócz śledzenia najważniejszych informacji, zachęcamy do polubienia na Facebooku kont programów i magazynów TVN24. Stronę w tym serwisie społecznościowym prowadzi m.in.

Wstajesz i wiesz, Wstajesz i weekend, Kropka nad i, Fakty po Faktach, Jeden na jeden, Czarno na białym, Polska i Świat, Dwie prawdy.

Autor: nb / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 (Fot. MON)