Polska

Policja znalazła przepołowione ciało bez głowy

Polska

TVN24Makabryczna zbrodnia w Lubelskiem

- To był makabryczny widok – relacjonuje portalowi tvn24.pl nadkom. Artur Marczuk z lubartowskiej policji. Funkcjonariusze w jednym z domów w Leszkowicach k. Lubartowa znaleźli bezgłowe i przepołowione zwłoki. Zatrzymano trzech podejrzanych.

- Około wpół do trzeciej nad ranem zgłosił się do nas mężczyzna. Mówił, że przyszedł do mieszkania i znalazł pozbawione głowy i przepołowione zwłoki – mówi portalowi tvn24.pl Marczuk. – Już w kilka godzin po otrzymaniu tej informacji byliśmy w stanie zawęzić krąg osób, które ostatnie widziały zabitego. Zatrzymaliśmy trzech podejrzanych.

Jak dodał, wszelkie przesłuchania zostały odłożone na czwartek, bo mężczyźni muszą najpierw wytrzeźwieć. W chwili zatrzymania mieli we krwi od 1,5 do 2 promili alkoholu.

- Ci ludzie znali się między sobą, wszyscy mieszkali w małej miejscowości, w domach oddalonych o kilka metrów od siebie. Doszło do spotkania towarzyskiego. Co się wydarzyło, ustalimy po przesłuchaniu – mówi policjant.

Jak podał portal lubartow24.pl, wśród zatrzymanych mężczyzn jest 32-latek dobrze znany lubartowskiej policji. We wrześniu ubiegłego roku zaatakował widłami ekspedientkę sklepową. Rannej kobiecie udało się uciec i zamknąć napastnika w sklepie.

kaw

Źródło: tvn24.pl, lubartow24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24