"Szczere, przepełnione bólem wyrazy współczucia" dla rodziny Dawida

Polska

O odnalezieniu ciała dziecka poinformował na konferencji Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policjitvn24
wideo 2/2

"Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. Podziękowania dla wszystkich osób nas wpierających i służb współpracujących z nami" - napisała w mediach społecznościowych policja. Wyrazy współczucia rodzinie chłopca złożyła też minister spraw wewnętrznych i administracji Elżbieta Witek.

Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego rozpoczęły się o północy 10 lipca, kiedy utratę kontaktu z nim i jego ojcem zgłosiła rodzina.

Zaginięcie Dawida godzina po godzinie

Dawid został zabrany przez ojca z Grodziska około godziny 17. Według ustaleń policji, tego samego dnia przed godzinie 21 ojciec odebrał sobie życie, rzucając się pod pociąg.

Poszukiwania dzień po dniu. CZYTAJ WIĘCEJ >

Ciało dziecka odnaleziono w sobotę w okolicach autostrady A2, w pobliżu Pruszkowa

Policja składa "wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich"

"Policjanci cały czas konsekwentnie od momentu zgłoszenia zaginięcia prowadzili poszukiwania, których nie przerywano. Dzisiaj policjanci odnaleźli ciało. Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. Podziękowania dla wszystkich osób nas wpierających i służb współpracujących z nami" - napisano w sobotę na profilu społecznościowym policji na Twitterze.

Wyrazy współczucia rodzinie chłopca złożyli też stołeczni policjanci. "Policjanci uczestniczący w poszukiwaniach małego Dawida na trasie pomiędzy Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim odnaleźli ciało dziecka. Rodzinie Dawida składamy szczere, przepełnione bólem wyrazy współczucia" - czytamy we wpisie na koncie twitterowym warszawskiej policji.

Minister dziękuje służbom zaangażowanym w poszukiwania

Do odnalezienia ciała dziecka odniosła się w mediach społecznościowych również minister spraw wewnętrznych i administracji Elżbieta Witek. "Rodzinie chłopca składam wyrazy współczucia. Dziękuję służbom zaangażowanym w prowadzenie tak szeroko zakrojonych poszukiwań" - napisała na Twitterze.

Autor: ads//now / Źródło: PAP

Raporty: