Tragiczny wypadek z udziałem czterech aut, nie żyją dwie kobiety

Polska

W wypadku zginęły dwie pasażerki skody
wideo 2/8

Do tragicznego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 19 między Białymstokiem a Bielskiem Podlaskim. Skoda wyprzedzała volkswagena, który skręcał w lewo i zderzyła się czołowo z mercedesem jadącym z przeciwka. W wypadku zginęły dwie pasażerki skody.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, do którego doszło we wtorek około godziny 10.30. Wstępnie ustalili, że volkswagen jechał drogą krajową numer 19 w kierunku Białegostoku i prawdopodobnie zatrzymał się, aby za mostem na Narwi skręcić w lewo w stronę Juchnowca.

- Jadąca za volkswagenem skoda podczas wyprzedzania tego samochodu, zderzyła się z jadącym z przeciwka mercedesem. W zderzeniu brał również udział fiat, który stał na drodze z Juchnowca do wyjazdu na drogę krajową numer 19 – informuje starsza sierżant Izabela Kłosowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

W wypadku zginęły dwie pasażerki skody. Ranni zostali, trzecia pasażerka skody i kierowca mercedesa.

Droga przez prawie pięć godzin była całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy dla samochodów ciężarowych wyznaczono na trasie Białystok - Zabłudów (droga krajowa nr 19) - Hajnówka (droga wojewódzka nr 685) - Bielsk Podlaski (droga wojewódzka nr 689) i stamtąd powrót na drogę krajową numer 19.

Autor: nina/gp / Źródło: TVN24 Białystok

Źródło zdjęcia głównego: Podlaska policja